Stojíme za Policejním prezidentem (již podepsalo: 7018)

                                               Petice

 

dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a dle zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním

Adresát petice: RNDr. Nečas Petr, předseda vlády ČR

 

 

     Vážený pane Policejní prezidente,

 

     jako policisté, jako občané tohoto státu, Vám plně vyjadřujeme podporu a stojíme za Vámi v dnešních nelehkých dnech.

 

     Tak jako Vy jste se postavil za celý bezpečnostní sbor Policie České republiky, tak i my, policisté a občané, nyní stojíme za Vámi a plně Vám touto peticí vyjadřujeme svou důvěru!

 

 

 

 

 

 

Petiční výbor:

Miloš Plechatý, byt. Větrná 2, Ústí nad Labem, 400 11

Zdeněk Buřič, byt. K lánu 6, Praha, 160 00

Gieszmanová Alena, byt. Pasteurová 1751/18, Ústí nad Labem, 400 01

 

Osoba určená zastupovat petiční výbor ve styku se státními orgány: Buřič Zdeněk

Petiční archy doručte na:

sekretariát Unie bezpečnostních složek MV, Gieszmanová Alena, ul. Pasteurová 1751/18, Ústí nad Labem, 400 01

 

Podpis petice

K uznání podpisu petice musíte vyplnit alespoň údaje s hvězdičkou.

Stiskem tlačítka "Podepsat petici" zároveň dáváte souhlas se zveřejněním vyplněných údajů Jméno a Příjmení a Město.






(nebude zveřejněno)








(nebude zveřejněn)


Tabulka signatářů

PořadíJménoMěstoPovolání
1. vzkaz rayyyy bayreuth
2. vzkaz royi chan Shenzhen FFFSA
3. vzkaz billy 247
4. mmgjkil mkuygk Asyutjj jhluh
5. Petr Klevec Ostrava administrativní pracovník
6. test test test
7. coach value spree Decker
8. maybee Boise
9. Phyllis Staten Peoria student
10. Slavomír Holub Soběchleby Kriminalista
11. Robin Nožina Praha AČR
12. Jana Poulíková Bohuslavice
13. Pavlína Augsbergerová České Budějovice
14. Róbert Saliga Mesto Touskov Mestská Policie Plzen - strázník
15. Jiří Šváb Louny Městská policie Praha
16. Sebastian Dorner Ústí nad Labem designer
17. Petr Musil Rousínov IT Service delivery manager, bývalý příslušník PČR
18. Jiri Mrazek New York Obchodnik
19. Eva Svobodová Praha 6
20. Jiřina Pánková Frýdek místek Důchodce
21. Karel Novák Pardubice Dělník
22. Petr Vondráček Vlašim IT Administrator
23. Jaroslav Cejpek Ostrava důchodce-přísl.MV PČR
24. Jan Herna,Th.Dipl.,Cy Praha 10 Strašnice důchodce
25. Tomáš Dvořáček Blansko
26. Dana Farská Vrchlabí 4 Důchodce
27. Lucie Jírovcová České Budějovice
28. František Janoušek Praha 10
29. Milan Tuček Brandýs nad Labem OSVČ
30. Jaroslav Cimr Mnichovo Hradiště Student
31. Jiří Pergler Praha
32. Mgr. Bc. Michaela Knížová Praha rodičovská dovolená
33. Martin Brabec Vyškov policista
34. Bc. Petr Vala Nové Město na Moravě Pčr Praha
35. Tomáš Tulis Nové město na Moravě ačr strakonice voják zloděj
36. Miroslav Hekele Starovičky duchodce
37. Roman Zdráhal Vsetín podnikatel
38. Jiří Kazda Chomutov Malíř
39. Tomáš Vrubel Ostrava Referent nákupu
40. Jan Machovec Jihlava Student
41. Marek Maralík Stařeč student
42. Jaroslav Fux Hustopeče u Brna Student
43. Jan Kaňa Litoměřice student
44. Vladimír Měrák Praha
45. Bohuslav Rambousek Borotín důchodce
46. Jiří Dohnal Hevlín Místostarosta
47. Daniel Procházka Karviná Prodejce
48. Lubomír Mitura Frýdek-Místek přípravář staveb
49. Nikola Jeřábková Vlkjava
50. Monika Obračajová Prostějov obchodní ředitel
51. Dagmar Rousová Kuřim OSVČ
52. Miroslav Cach Líně Městská policie Plzeň
53. Jakub Jordán Uherské hradiště student
54. Aleš Kunovjánek Praha 10
55. KRYSTYNA SIVÁKOVÁ MOST
56. Edita Krislová Plzeň Osvč
57. Erika Krymová Hevlín
58. Petr Milsimer Usti nad Labem Vedouci pracovnik Kaufland
59. Lucie Marková Louny OSVČ
60. Dana Jelínková Most důchodkyně
61. Petr Ježek Praha 1 důchodce
62. Michal Fiala Praha technik
63. Tomáš Pivoda Praha
64. Ivana Syrová Praha
65. Aleš Pivoda Praha
66. Tomáš Ješátko Most Student
67. Radek Holešovský Brno učitel
68. ANTONÍN JIRSA Hláska koordinátor VSI kvasin a Vrchlabí(škoda auto
69. Josef Čech Most řidič
70. Petr Kubín Praha prodavač
71. MICHAL SIVÁK MOST DŮCHODCE
72. Petr Novotny Hradec Králové konstrukter
73. Jindřich Hanuš Úpice důchodce
74. Miroslav Šurina Třinec
75. Miroslav Poništ Třinec
76. Ing. Oskar Turcsányi Praha analytik
77. Szkandera Pavel Třinec řidič
78. Jakub Maly Jesenik student
79. Jana Tryhubová Most operátorka
80. Miloslav Létal Kostice osvč
81. Roman Vaněček Mgr. Praha 4 PID
82. Emanuel Horník Hradec Králové důchodce
83. Ing. Josef Jirsa Česká Lípa důchodce
84. Bedřich Bednář Louka u Litvínova výpravčí
85. Petr Videnka Ostrava IT
86. Richard Jurák Kladno OSVČ
87. Brunda Roman Ratíškovice elektromechanik
88. Miroslav Brázda Vítkov Voják
89. Marcela Richardsova Praha
90. Dáša Žowliaková Ostrava vychovatelka
91. Josef Beran Jaroměř důchodce
92. Stanislav Vaněk Hevlín podnikatel
93. Zdeněk Pelc M.Svatoňovice-Strážkovice důchodce
94. Pajinka Simova Sokolov
95. Jaroslav Chýle Česká Lípa signalista
96. Václav Šubrt Praha
97. Václav Mizera Sokolov
98. Petr Sevcenko Máslovice strojní inženýr
99. Martina Holčáková Halenkov účetní
100. Antonín Hanák Blatnice pod Svatým Antonínkem Technik
101. Roman Bureš Kutná Hora OSVČ
102. Petra Hálová Česká Lípa důchodce
103. Bronislava Švédová Brníčko
104. Petr Mindek Neratovice treuhlar
105. Patrik Šanda Mariánské Lázně student
106. Eva Chalupová Opava studentka
107. Lukáš Lattenberk Mikulovice student
108. Jindřich Zalaba Praha student
109. Věra Hejtmánková Brno úřednice
110. Michaela Svobodová Teplice
111. gabriela cirhanová havlíková česká lípa prodavačka
112. Libor Hrabálek Litomyšl Konstruktér
113. Zdněk Karbus Horní Lideč poctivý policta
114. Pavel Lukáš Kladno
115. Pavel Kuchař Teplice
116. Jaroslav Košan Praha 8
117. Josef Barta Bystřany úředník
118. Jitka Puchoňová Kutná Hora OSVČ
119. Milan Brandejs Teplice nad Metují veřejná správa
120. Vladimír Frejlich Osová Bitýška Dělník
121. Jiřina Musilová Abertamy ČID/ administrace PC
122. Vlastimil Charvát Rokycany osoba odborně způsobilá v PO, velitel SDHp
123. Helga Bečanová Děčín důchodce
124. Ervín Dierl Cheb montážník
125. Martin Dufka Ostrava specialista IT
126. Jiří Vítek Praha 8 OSVČ mediální poradenství
127. Martin Menčík Praha číšník
128. Mgr.Jan Modrák 679 23 Lomnice u tTišnova lékárník
129. Jaroslav Lád Česká Metuje technik v zemědělství
130. Mojmir Hruban Brno osvc
131. Milan Romančák Rtyně v Podkrkonoší invalidní důchodce
132. Jiří Vranka Ostrava Servisní technik
133. Ondřej Dvořák Děčín
134. Foltan Harry Sydney Invalidni duchodce
135. Jaromír Kafonek Hnojnik IT manager
136. Olga Machková Ústí nad Labem
137. Tichá Evelyna Benešov n. Pl. důchodkyně
138. Jaroslav Krym Hevlín invalidní důchodce
139. Martin Juřík Uherské Hradiště student
140. Jan Jiříček Děčín důchodce (76 let)
141. Lenka Holoubková Ústí nad Labem
142. Petr Bajgar Hranice nezaměstnaný
143. Jan Kubice Praha elektrikář, taxíkář, elitní policista, ministr, v budoucnu zase taxíkář
144. Simona Jarolímková Praha
145. Petr Sojka řidič
146. Jaroslav Kronus Kolín PID , bezpečnostní pracovník
147. Zdeněk Beran Veselí nad Lužnicí důchodce
148. Petr Žampach Žumberk student
149. Ladislav Dufek Praha údržbář
150. Josef Zakopčan Krnov
151. Jan Vugrinec Pacov Invalida
152. Josef Maštalíř Pavlovice u Přerova ID
153. Jiří Králík Brno kadeřník
154. Lukáš Juránek Hroznětín Elektrotechnik
155. Martin Valenta invalida v důchodu
156. Jiří Palma Kaznějov
157. Věra Valešová Nový Jičín důchodce
158. Marie Víšková Chotěboř důchodkyně
159. Pavlína Svobodová Ústí nad Labem
160. Martina Menclová Praha 4 invalidní důchodce
161. Tomáš Justa Praha student
162. Milan Zajačík Benešov nad Ploučnicí technik
163. Jan Votruba Bruntál
164. Zuzana Procházková Milovice okr. Nymburk recepční
165. Raimund Šimánek Benešov nad Ploučnicí Důchodce
166. Lucie Albertová Ostrov student
167. Antonín Plicka Český Rudolec OSVČ
168. Lukáš Brázdil Bruntál studující
169. Richard Pidojma Chotěšov Student
170. Martin Němec Brno lékař
171. Jan Kaufman Náchod
172. Ludmila Kurovská Dobroslavice důchodkyně
173. Vlastimil Maňák Petrov obsluha CNC
174. Jaroslav Strebl Havirov manazer
175. Miroslav Laryš Bruntál řidič
176. Jana Václavková Prostějov
177. Hana Korfusová Příbram
178. Dobra Hrušková Zlín důchodkyně
179. Lucie Kocichová Frýdek-Místek
180. Vlasta Nováková Ostrava sestra
181. Barbora Sáblíková Brno laborant
182. Přemysl Volf Martínkovice sklenář
183. Viktor Stropek Praha 10 nezaměstnaný
184. Pavel Horák Bor u Tachova kameník
185. Jiří Bezák Choceň OSVČ
186. Michal Duda Hlušice důchodce
187. zuzana brázdová oslavany MD
188. Michal Škoda Olomouc
189. Anna Hefková Uherský Brod
190. Jana Hudcova Prostějov administrativní pracovník
191. Jaroslav Velebil Příbram
192. Petr Beránek RUDOLTICE Technik
193. Martin Šourek Liberec Student
194. Emilie Záhrubská Zabrušany důchodkyně
195. Roman Fanta Jičín OSV4
196. Jaromír Tasáry Lom IT PODNIKATEL
197. Budai Desider Hlušice Důchodce
198. Jan Pálek Holubice Student
199. Tereza Černá Uhlířské Janovice
200. Vladimír Pospíšil Praha důchodce
201. Tomáš Repčík Ostrava
202. Miroslav Dřevojan Znojmo důchodce
203. Ales Zenišek Klecany policista
204. Petr Gefing Lanškroun vychovatel
205. Miroslav Chnurik Praha 9 Běchovice rentier penzijního ústavu
206. Dana Novakova Sokolov
207. Tomáš Sláma Praha
208. Haluška Ondřej Bystřice n. Perštejnem Horník
209. Milada Valová Znojmo
210. Anatolij Ramaldanov Čáslav podnikatel
211. Jiří Richter Kmetiněves
212. Ivana Kozakova Praha asistentka prodeje
213. Kateřina Sedlářová Šumperk mateřská dovolená
214. Tomáš Janota Grymov servisni technik IT
215. Ludmila Gregorová Jistebník nad Odrou ostraha , DIS, čr
216. Libuše Šimůnková Stráž pod Ralskem
217. Oldřich Urbánek Příkazy
218. Eva Beránková Pardubice OSVČ
219. Eva Šebkova Rájec-Jestřebí 67902 Důchdce
220. Rostislav Bobek Havířov technik
221. Martin Jordánek Znojmo
222. Martin Říha Strakonice projektant
223. Petr Konývka Praha 4 IT Administrator
224. Andrea Videnková Ostrava THP
225. Anna Kozáková Písek svobodné
226. Miroslav Tkadlec Vysoké pole grafik
227. Radim Havlík Rychvald Technik
228. Jiří Ocásek ml. Újezd u Brna student
229. Antonín Drnák dubnany důchodce
230. Jiří Kocich Frýdek-Místek
231. Tomáš Kozlík Třemošná Projektant
232. Pavel Škarda Tábor
233. Blanka Kulhánková Hostinné důchodkyně
234. Ladislav Petr Brno důchodce MV
235. Radek Vokál Kamenný přívoz policista
236. Zdeněk Rejda Brno dělník v dopravě
237. Vendula Šnévajsová Prostějov student
238. Helena Trojanová policistka
239. Petr Čuboň Markvartovice policista
240. Vladimír Žouželka Konice policista
241. Milan Gluch Studénka policista
242. Martin Dudešek Olomouc policista
243. Ing. Michal Kadubec Baška policista
244. Adam Jestřebský Městský strážník
245. Petr Adámek Frýdek-Místek policista
246. Zdeněk Kaprál Konice policista
247. Alena Řehová Sviadnov účetní
248. Bohumila Rezková Ostrava policistka
249. Jiří Schiller Brno řidič
250. Monika Johnová Praha řidička
251. Marian Blaho Havirov inv. důchodce
252. Roman Jordánek Červenka
253. Judith Rachotová Praha řidič tramvaje
254. Jiří Vojtek Mikulov student
255. Pavel Smékal Havířov policista
256. Pavel Možíš Frýdlant nad Ostravicí policista
257. Miroslav Koch Praha podnikatel
258. Barbora Krestová Telnice student
259. Kamil Strážnický Praha 8 řidič tramvaje
260. Tomáš Zoula Strašice IT manager
261. Jindřich Bartek Sokolnice Programator
262. Josef Bis Vysoké Mýto
263. Zbyněk Henčl Popůvky logistik
264. Vladimira Plachká Praha účetní
265. Lenka Říhová Havlíčkův Brod
266. Pavel Kup Praha
267. Martina Pavelková Rožnov pod Radhoštěm
268. Mgr. Václav Kalbáč Rapotín technik
269. Jarmila Koděrová Ostrava personalistka
270. Vladislav Frühauf Praha elektromontér
271. Jitka Petříková Hradec Králové pracující
272. Pavel Rek Havlíčkův Brod OSVČ
273. Kamil Jaroš Trnávka policista
274. Mgr. Bc. Radomíra Slatinská Ostrava-Stará Bělá policistka
275. Jan Bébar, Ing. Olomouc důchodce
276. Hana Čedroňová Ostrava prodavačka
277. Ondřej Dvořák Děčín nápadník (mám plno nápadů)
278. Jaroslav Korytář Velké Karlovice policista
279. Milan Knes Rohatec Muž
280. Zdeněk Matějka Račetice Policista
281. Roman Dotlačil PRAHA 7 sebevrah
282. Dana Hochová Praha PR manažerka
283. František Vostatek Louny Důchodce
284. Jaromír Saferna Olomouc důchodce
285. Vladimír Olič Liberec elektromechanik
286. Pavla Vacková Sokolov policistka
287. Pavel Dvořák Benešov
288. Gabriela Samcová Ostrov student
289. Petr Souček Ostrov Domovník
290. Jana Bronová Praha
291. Faigl Luboš Slaný projektant
292. DAGMAR TOMŠÍKOVÁ HUSTOPEČE manager
293. Aleš Zikmund Praha
294. Kristýna Holá Jáchymov Studentka
295. Ivo Hřebačka Přerov referent
296. Blanka Píštělková Hovorany manager
297. Anna Škodová Pardubice zaměstnanec
298. Zdeněk Tesař Kladno
299. Hana Dolinayová Pavlov zaměstnanec
300. Jakub Štefanica Praha policista
301. Jiřina Procházková Rosice OSVČ
302. Vladislav Krampla Praha policista
303. Karel Hájek Velké Pavlovice policista ve výslužbě
304. Jacquelina Töröková Kralovice OP PPČR
305. Václav Houba Velká Dobrá bezpečnostní referent
306. Petra Jindrová Nový Bydžov
307. Zdeněk Černý Znojmo ved.výroby
308. Pavel Brabec Ostrava policista
309. Ivana Křížková Praha důchodce
310. Miloslav Zemanec Roudnice nad Labem
311. Tomáš Műller Roudnice nad Labem Hasič
312. Milan Kuna Ostrov Hasič - strojník
313. Jakub Polivka Plzen
314. Soňa Fixová Nová Role skladnice
315. jaromír Škoda Pardubice Kopista
316. JUDr. František VESELÝ Hodonín Důchodce
317. Jaroslav Kopka Mostkovice SVČ-elektromontáže.
318. Dana beddřichová Vsetín důchodce
319. Petr Sobotík Praha VS ČR
320. Václav Galovič Jaroměř zaměstnanec
321. Karel Havlíček Praha 10-Malešice
322. marta Uhlíková Jáchymov důchodce
323. Antonín Kalus Frýdek Místek
324. Roman Mikeštík Otrokovice stavbyvedoucí
325. Petr Karčmař Ostrava Student
326. Hana Zourková Letonice zdravotní sestra
327. Hana Spickova Krnov
328. Zdeňka Hrabálková Ňapajedla vedoucí
329. Martin Kreps Chomutov koordinator tymu
330. Karel Valigura Halenkov policista
331. Marcela Fogašová Ústí nad Labem oibsluha ČS
332. milena briestenska hradec kralove 9
333. Margita Abrmanová Česká Lípa učitelka
334. Libor Vítek Brno Policista
335. Jiří Šebesta Ostrava-Poruba pedagog
336. Milan Novotný Zákupy policista
337. Zdeněk Kulak Karlovy Vary policista
338. Stanislav Domanský Kroměříž policista
339. Ján Rimko Mikulov policista
340. Milan Boček Nový Bor policie ČR
341. Marek Švábesnký Brno
342. Dana Diváková Ostrava ředitelka
343. Jana Daňhelová Frýdek- Místek
344. Bačiak Miloslav Havlíčkův Brod pedagog
345. Zbyněk Machala Uherský Ostroh policista
346. Drahomíra Konvičková Vsetín učitelka
347. Jan Kubačák Vyškov policista
348. Miroslav Kvarda Horoměřice Mistr
349. STANISLAV KRČEK ZLÍN OSVČ
350. Marcela Bodrová Ostrava
351. Jaroslav Gottstein Nová Paka ředitel
352. Petr Velen Hradec Králové
353. Olga Králová Dobronín referent
354. Milan Došek Teplice Důchodce
355. Lubomír Kaliwoda Orlová důchodce
356. Dana Fridrichová Bzenec nezaměstnaná
357. Daniela Jadrníčková Ostrava Makléř pojištění a leasingu
358. Petr Karčmař Ostrava důchodce
359. S Schweitzer Olomouc
360. Miroslav Opolzer Kraslice
361. Silvie Matyášková Ostrava provozní
362. zdenek votocek vrchlabi
363. Petr Tichý Nechanice
364. Pavel Růžička Lubenec technik obrábění
365. Marie Černíková Ostrava
366. Jitka Jeníčková Plzeň Inv.důchodce
367. Jana Vítková Ostrava Důchodce
368. Šárka Štysová Hradec Králové ekonom
369. josef lejsek žacléř rentiér
370. Sergej Pavljuk Praha Student
371. Jan Šulc Bechyně Strážný
372. zdenka vítková hustopeče
373. Pavel Liberda Třinec
374. Dagmar Kantorová Ostrava učitelka hudby
375. Antonín Hrubý Český Krumlov
376. Jiří Drechsler Havířov OSVČ
377. Markéta Kutějová Jáchymov pracovnice IC Jáchymov
378. Martin Šikýř Jáchymov policista
379. Jan Hora Praha 4 důchodce
380. Jan Kutílek Červený Kostelec důchodce
381. Roman Povýšil Dobratice
382. Petr Šibrava Písek ÚZČ SKPV PČR
383. Stanislav Bílík Dolní Bojanovice
384. Jindřich Dziuba Jáchymov státní zaměstnanec
385. Radomíra Zimová Velké Hamry ošetřovatelka v nemocnici
386. Jiří Petrášek ZLÍN důchodce
387. Viktor Suchinec Praha
388. Jaroslav Staněk Trutnov policista
389. Michal Votápek Praha PČR
390. Milena Roučková Plzeň policistka v důchodu
391. Jiří Novotný Karlovy Vary
392. Olga Turková Nová Role
393. Jiří Pavlas Plzeň policista
394. Olga Novotná Karlovy Vary
395. David Kšica Veverská Bítýška OSVČ
396. Ondřej Špok České Budějovice policista
397. Kateřina Trojanová Liberec
398. jaroslav gregor
399. Luboš Čípa Česká Lípa policista
400. Robert Michal Český Krumlov nic
401. Jan Vypásek Frýdlant nad Ostravicí
402. Pavel Pelán Dukovany elektrotechnik
403. Blanka Cibulková Klenovice na Hané policistka
404. Pavel Krásný Praha 9 technolog
405. Bc. Hana Vaigelová Jeseník nad Odrou student
406. Adéla Čurdová Ostrava - studentka
407. Vladimír Hruška Hradec Králové policista
408. Jiří SVITÁK Plzeň bezpečnostní pracovník
409. Hana Chlupová Blansko podnikatelka
410. Miroslav Trávníček Hradec Králové Důchodce
411. Dagmar Jirousková Hradec Králové
412. Daniel Báča Jirkov dělník/bývalý PČR
413. Bořivoj Okurek Brno důchodce
414. Václav KNESPL Děčín policista
415. Tomas Dolansky Hradec Kralove
416. Jan Lorenz Vejprty
417. Richard Jílek Rybí vedoucí výroby
418. Václav Drofa Krásná u Aše důchodce
419. Jana Pekárková Davle důchodkyně
420. ing. Vladimír Valchař Žatec vedoucí technik
421. Cheníčková Jana Nejdek důchodce
422. Vojtěch Brdíčko Brno OSVČ
423. Martin Řezáč Zákupy
424. Vladan Dvorský Praha podnikatel
425. Martin Večeř Rapotín OSVČ
426. Jiří Jeřábek důchodce
427. vendy francova HRADEC KRÁLOVÉ referentka
428. Miloš Kučera Praha státní zaměstnanec
429. Miloslav Malík Cheb důchodce
430. Petr Přikryl Olomouc Státní zaměstnanec
431. Adam Diener Ostrava policista
432. Ladislav Vrabec Polička
433. Roman Košťál Úštěk Státní zaměstnanec
434. Jan Burkoň Pardubice policista
435. Jiří Jančok policista
436. Helena Jedličkova Brno
437. Jiří Šula Brno-Královo Pole
438. Michal Koudelka Praha OSVČ
439. Ing. Vladimír Havlíček Čáslav Státní zaměstnanec
440. Zdeněk Černý Bzenec důchodce
441. PAVOL JANÍČEK HAVÍŘOV OPERÁTOR
442. Naďa Vlachová Hodonín
443. Ondřej Kovář Vsetín Policista
444. Pavel Obr Vsetín PČR
445. Šárka Pokludová Kladno student
446. Jaroslav Gold Brno
447. Pavel Turek Ústí n.L. TO JE JEDNO
448. Pavel Lupej Litoměřice VSČR
449. Marek Budík Brno
450. Vlastimil Heryšer Podbořany mistr
451. Ester Weissová Rychnov nad Kněžnou Studentka
452. Dagmar Šamalová Karviná
453. Vojtěch Kölbel Kyjov policista
454. Jakub Čmiel Krmelín student
455. Jiří Živec Kadan
456. Miloslav Bělka Ústí nad Labem
457. Vlastimil Roubík Žirovnice bývalý policista
458. Petr Kavka Bojkovice
459. Jaroslav Pakosta Kraslice PČR
460. Josef Forman Zlín
461. Veronika Sahajová Praha 4
462. Leoš Vojtíšek Jaroměř PČR
463. zdena Jungwirthová Říčany
464. Jan Řička Ústí nad Labem chemik
465. Hynek Bočán Lipnik nad Becvou
466. Michal Rudiš Litoměřice strážný VSČR
467. Král Miroslav Sirá dělník,v minulém století př. VB
468. Marie Cvanova Hrušovany u Brna
469. Jiří Špaček Lažany manažer
470. Jiřina Jančarová Družec
471. vladislav šemík praha 4 důchodce
472. Dana Jurková Brno
473. Zdeněk LUDKA Česká Lípa státní zaměstnanec,bývalý policista
474. Antonín Zelenka CHABAŘOVICE CHEMIK
475. PAVEL KRAFČÍK NEJDEK DŘEVORUBEC -OSVČ
476. Zlatuše Rauschová Polepy
477. Zdeněk Poul Ústí nad Labem
478. vratislav kuba ustek oscv
479. Iva Tatarkovičová Úštěk farmaceutická asistentka
480. Jaromír Pytlík Ostrava Policista
481. Rostislav Odziomek ostrava technik
482. Libor Jára Podbořany policista
483. Vladimír Benda Doksy u Kladna Důchodce, dříve vyhledavatel PČR
484. Jana Kubošová Ostrava policistka
485. Miroslav Ježek Havířov Podlesí okr.Karviná Důchodce
486. Martin Černý Opava policista
487. Tomáš Kristek Valašské Meziříčí PČR
488. Petr Dürr Pečky
489. Jiří Říha Stěžírky Logistik
490. Kateřina Homolková Jáchymov policistka
491. Pavel Balák Praha 9 Policista
492. Jarmila Nováková Vimperk důchodkyně
493. Eva Křížová Lovosice účetní
494. Petr Václavík Olomouc policista
495. Petra Novotná České Budějovice policistka
496. Kristýna Hrdinová Brno studentka
497. Alena Šímová Ústí nad Labem asistentka
498. Martin Stehlík Jihlava policista
499. Lucie Haladová Brno ekonom
500. Jana Majerová České Budějovice ekonom
501. Miloš Novák Vimperk ještě zatím pracující důchodce
502. Eva Klapková Louny Studentka
503. Martina Velebilová Srní - Kašperské Hory mateřská dovolená
504. Luboš Kakáč Blansko Policista
505. Luboš Renka Libiš učitel
506. Jana Lachmanová Nučice
507. Hana Bůžková Česká Lípa
508. Petr Thomas Vratimov, Horní Datyně učitel
509. Miloslav Kocmanik Praha.východ OSVČ
510. antonin metelka chomutov lékař
511. Tomáš Havelka Brandýsek státní zaměstnanec PP ČR
512. Petr Koukal Chomutov PČR
513. Petra Němečková Jablonec nad Nisou MD
514. Luděk Sicilský Trutnov příslušník Vězeňské služby ČR
515. jana němcová j. hradec
516. Přemysl Polášek Stará Ves nad Ondřejnicí Hasič
517. Lenka Kucejova Olomouc vedoucí oddělení
518. Ing. Petr Holub Starý Jičín Hasič
519. Helena Piekarova Ostrava-Poruba ucetni
520. Petr Novodobý Liberec Skladník, řidič VZV
521. Petr Holát Karlovy Vary policista
522. Šárka Vandová Nový Bydžov finanční účetní
523. Mirka Šírová Praha
524. Jaroslav Volf Kralupy nad Vltavou Mechanik měření a regulace
525. Ing.František Korda Třeboň důchodce
526. Roman Barák Brno Policista
527. Robert Hozák Liberec
528. Edita Foralová Rosice manažer
529. Josef Pollak České Velenice
530. Tomáš Hertl Karlovy Vary
531. Jiří Perutek Karlovy Vary PČR
532. Michael Kresl Karlovy Vary policista
533. Miroslav Trpík Žítková Hasič
534. Josef VOTÝPKA Protivín starobní důchodce
535. Jana Petržílová Slaný státní zaměstnanec
536. Miroslav Křtiny
537. Kamila Štefanková Ostrov
538. Michal Bureš Ostrov policista
539. Petr Haška Praha policista
540. Tomáš Carda České Budějovice PČR
541. Ivana Sýkorová Podbořany sestra
542. Ing. Antonín Vaigel Jeseník nad Odrou ekonom
543. Josef Šťastný Krásná Lípa policista
544. Marcela Broumov Pradlena
545. Petr Bareš Most
546. Ladislav Novák Rozhovice kontrolor
547. David Severa Trutnov policista
548. Romana Lechnerová Zdounky zdravotní sestra
549. Zdeněk Vích Hradec Králové
550. Bohumír Bárta Trhové Sviny policista
551. Milena Troajanová Kroměříž Zdravotní sestra
552. Radek Houška Plzeň policista
553. Pavel Taršinský Praha 4 důchodce
554. Martina Suchardová Nová Paka administrativní pracovnice
555. Vladislav Pešek České Budějovice invalidmí důchodce
556. Jaroslav Olšer Šardice Technik
557. Růžena Slámová Lysá nad Labem výpravčí
558. Soňa Kusalová Slavkov u Brna policistka
559. Eva Hiršová Jindřichův Hradec
560. Otakar Plesník Zborovice
561. Tomáš Slepička Blansko člen ostrahy objektu
562. Ing.Michal Přikryl Dolany inženýr
563. Otto Nývlt Náchod invalidní důchodce
564. Milada Velebilová Ústí nad Labem důchodkyně
565. Petr Žídek Háj ve Slezsku policista
566. Miroslav Hrubý Praha důchodce - zastupitel
567. Miroslav Procházka Havířov-Suchá střelmistr v důchodu
568. Zuzana Plesníková Zborovice OSVČ
569. Vratislav Šot Plzeň policista v důchodu
570. Slavek Vojtus Jihlava Ridic MHD
571. Vítězslav Kuhn Trutnov policista
572. antonín blomer Rokytnice nad jizerou lesník
573. Libor Adamczyk Ostrava policista
574. Milan Růžička Pardubice
575. Tomáš Quirsfeld Bohušovice nad Ohří Hasič
576. KAREL JELÍNEK Zlín Důchodce
577. Maria Vaigelová Jeseník nad Odrou
578. Jana Heřmanová Katusice osvč
579. Klára Hájková Louny
580. Tomaš Fejfar Hrušovany hasič
581. Ladislav Šesták Sadská důchodce
582. Pavel Venyš Brno stavební technik
583. Marie Růžičková Hodonín Důchodce
584. Olga Křeháčková Březová Na mateřské dovolené
585. Bohumila Vernerová Ústí nad Labem důchodce
586. Tomáš Ryšavý Trutnov policista PČR
587. Jiří Kubica Olomouc Student
588. Anna Buřičová Prackovice nad Labem důchodce
589. Vladimír Janoušek Úštěk Hasič
590. Miroslav Král Bohumín Mistr slévárny
591. Václav Sedláček Zlín důchodce
592. Dagmar Žáčková Ostrava-Vítkovice občanský zaměstnanec P ČR
593. Marek Skopal Prosenice
594. martin šebek Skuteč
595. Voslar Libor Nachod
596. Petr Vodička Hradec Králové
597. Dušan Vulgan Jirkov důchodce
598. Jana Fišáková Praha 4
599. Jan Kolman Ústí nad Labem - Svádov mistr elektro
600. Martin Janák Dvůr Králové nad Labem policista PČR
601. jaroslav cechman brno duchodce
602. Radek Hess Výsluní ostraha
603. Ing. Jiří Palubják Ostrava OSVČ
604. Matoušek Obecnice duchodce
605. Mik opluksvat spálov mistr
606. Pavel Soukup Častolovice policista PČR
607. Josef Klanica Valašské Meziříčí
608. Jiří Karel Česká Lípa sklářský výtvarník
609. Lubomír Vlk Havířov Důchodce
610. Pavlína Peňázová Prostějov zaměstnanec
611. Věra Zrůstová Praha 4
612. Vydra Karel žeranovice duchodce
613. František Hrdlička RADVANICE technik
614. Milena Blafková Ostrov
615. Vilko Šafař Tučapy veterán policie
616. Marek Karlík Rožnov pod Radhoštěm PČR
617. Zdeněk Sedlák Blansko
618. Věra Stupková Hradec Králové důchodce
619. Kamila Holá Jáchymov prodavačka
620. Mgr. Jarmila Mazáčová Odry učitelka
621. Petr Rajský Kralovice správce daně
622. Jiří BEREC Litvínov řidič -záchranář
623. Věra Zemanová Podbořany důchodce
624. pavel kudrna Kladno
625. Petr Kamas Vsetín
626. Miroslav Mynář Vsetín Hasič
627. Naděžda Plesníková Zborovice
628. Marty Balcárek Frýdek Místek
629. Mgr. Václav Novotný Lánov policista
630. Bc. Karel Hrkalík Uherské Hradiště bývalý policista
631. Zuzana Bartošová Kroměříž PČR
632. Tomáš Mosler Opava do 1.2.2012 20 let policista nyní nuceně bachář
633. Miroslav Cempírek Řestoky řidič
634. Zdeňka Procházková Havířov inv.důchodkyně
635. Pavel POLÁK Chrastava bývalý přísl.PČR
636. Dagmar Nováková Ostrava
637. Petr Šťastný Roudnice n.L. Hasič
638. Koudelková Hana Chomutov
639. Zdenek Pravda Benešov senior
640. Bc. Karel HOŘAVA Frýdek-Místek bývalý přísl. PČR
641. Bohdan Knězek Příbor student
642. Radek Bašta Třeboň pčr
643. Karel Serba Olomouc
644. Pavlína Kozáková Studénka OSVČ
645. Milan Śimša Libochovany elektromontér
646. Josef Lefler Tulešice Skladník
647. JIndřiška Ratajová Děčín
648. Radek Júre Kostelec hasič
649. Radek Júre KOstele
650. Jiří Tajml Horní Němčice důchodce
651. Stanislav Miler Česká Lípa
652. Milan Routner Teplice hasič
653. Petr Kozák Studénka policista
654. Bc. Marek Rehák Borek Příslušník PČR
655. josef roh lipina
656. Pešáková Vendula Praha 5
657. Josef Žampach Blansko důchodce
658. Marie Provazova Vrbno pod Pradědem důchodkyně
659. JUDr.Jiří Kajzr Ústí nad Labem důchodce
660. Petr Sýkora Semily PČR
661. Věra Dudková Znojmo
662. Ondřej Skácelík Olomouc PČR
663. Vladimír Téra Trutnov OSVČ
664. Renata Melničenková Prackovice nad Labem dělnice
665. Ivana Hujerová Smržovka vedoucí kulturního střediska
666. Zdeněk Bahr Ostrava Hrabůvka strážný
667. Libor Dvorák Plzeň bývalý přísl. PČR, dnes MP Plzeň
668. Petr Polívka Praha Technik
669. Martin Aišman Město Touškov Policista
670. Lydie Stará Nýrsko OSVČ
671. Karel Kafka Písek PČR
672. Tomáš Herda Klimkovice Policista
673. Jaroslav Konečný Hracholusky osvč
674. Mgr. Miroslav Richter Spálov Důchodce
675. Zdeněk Vykydal Brno
676. Luděk Mýdlo Frýdek Místek
677. Barbora Mrázková Jinočany
678. Zdeněk Sanejstr Prackovice nad Labem elektromontér
679. Daniel Paták Chomutov policista
680. Anna KOZIELKOVÁ Třinec důchodkyně
681. Lenka Povalová Frýdek-Místek ***
682. Jiří Hošna Nová Ves u Č. Budějovic
683. Tomáš Povala Frýdek-Místek Policista
684. Dušan Stejskal Brno důchodce
685. Jiří Toporský Krnov
686. Stanislav Richter Bílovec Dělnik
687. Jan Rybnikář Praha policista
688. A.Zierhut Chomutov
689. Karel Pokorny 512 33 Studenec podnikatel
690. Lebedová Marie Chrudim duchodkyně
691. Sarka Jurackova LUBNO prodavačka
692. Miroslav |Nevečeřal Hustopeče
693. Milan Pavelka Hanušovice policista ve výslužbě
694. Martin Dudek Ostrava PČR
695. František Novotný Strakonice l. důchodce
696. Karel Rychtář Pelhřimov
697. Daniela Skřivanová Praha
698. Jana Francová Vrdy
699. Jakub Husák Brno důchodce
700. David Kosek Praha 9 Service order management for German speaking countries
701. Petr Bjalončik Sokolov hasič
702. JOSEF CHRENO BOSKOVICE
703. Věra Chovancová BRNO v domácnosti
704. Václav Musil Žacléř policista
705. Jan Děták Pardubice OSVČ
706. Ondřej Baran Praha policista
707. Dagmar Havlíková Vyškov učitelka
708. Martin Morkes Žamberk
709. Štěpánka Garguláková Zlín
710. Radek Výmola Uherský Brod OSVČ
711. Tomáš Rovný Pňov - Předhradí
712. jarda tlusty tuchlovice duchodce
713. jiří melichar chomutov duchodce
714. Vítězslav Krejčí Jihlava důchodce
715. Zdeněk Zapletal Chrudim
716. Lenka Kročilová Uherský Brod zdravotní sestra
717. Václav Kročil Uherský Brod policista
718. Miroslav Antonický Borová Lada řidič
719. Antonín Kučera Chomutov důchodce
720. David Michálek Ostrava Elektrotechnik
721. Jiří Prokop Ostrava
722. Roman Filko frýdek-Místek výtvarník
723. Helena Albrechtová Dvůr Králové nad Labem
724. Mgr.Pavlína Rychtaříková Praha učitelka
725. Jaromir Jileček Studená
726. Kamila Procházková Ivančice veterinární technik
727. Luboš Valtice státní zaměstnanec
728. Zdeněk Kalfeřt %Ceský Dub důchodce
729. Václav Svoboda Přerov zámečník
730. Darja Morozová Frýdek-Místek
731. Karla Ticháčková Zlín Referentka
732. Alena Krečmerová Karviná zapisovatelka u soudu
733. Jan Ferfecký Havířov
734. František Tunega Heřmanův Městec Důchodce
735. František Ježek Znojmo bývalý policista
736. Tomáš Křeháček Hranice Voják z povolání
737. Jan Sedmik Ostrava nezaměstnaný
738. Patrik Gabrhel Uherský Brod policista
739. Bronislava Vysoudilová Ústí nad Labem ekononka
740. Petr Škoda Liberec Strážný
741. Roman Míček Frýdek-Místek policista
742. Daniel Mach Břidličná důchodce
743. Veronika Musilova Melnik asistentka
744. Jana Vosická Praha 3 vychovatelka
745. Dana Migacová ml. Kraslice studentka
746. Tomáš Hřebec Mělník OSVČ
747. Dana Migacová Kraslice
748. Josef Kreisel Ostrava důchodce
749. Stanislav Radolf Karviná automechanik
750. Zdenka Rosenbaumová Praha 9
751. Bc. Vít Moroz Frýdek-Místek policista
752. Peter Lackovič Jakubčovice n. O. důchodce
753. Jana Kolářová Praha 5
754. Iva Valachová Česká Třebová personalista
755. Miroslav Jurášek Bohumín
756. Milada Hradská Strakonice l. Důchodce
757. Petr Kalina Vikýřovice policista
758. Jaromír Kverek Klášter nad Dědinou 26 policista
759. Marie Miškářová Uherské Hradiště invalidní důchodce
760. Vladimír Kručenski Heřmanova Huť nástrojař
761. František Dluhý ČÁSLV důchodce
762. Lubomír VOJTĚCH Hlubočky důchodce PČR
763. Helena Hvězdová Vroutek důchodce
764. Jaroslav Richter Lovosice policista
765. Lucie Molnárová Frýdek-Místek policistka
766. Dušan Dobeš Hluk
767. Jiří váchal Cheb policista
768. Ivana Dobešová Hluk administrativní pracovnice
769. Dušan Duda Opava policista v důchodu
770. Zdeněk Křeháček Březová policista
771. Marek Zifčák Božice státní zaměstnanec PČR
772. Zdeněk Koutník Hradec Králové Grafik, technik
773. Jakub Burda Prostějov policista
774. Radomila Mrázková Jinočany
775. Dagmar Váchalová Cheb referent HZS
776. Jiří Uřidil Čáslav policista
777. Zdeněk Bartoň Veselí nad Moravou policista v důchodu
778. Miroslav Vojtas Ostrava projektant v důchodu
779. Zdeněk Žáček Ostrava policista v důchodu
780. Míla Suchá Polička
781. Miroslav Gašparik Cheb policista v důchodu
782. David Navara Jindřichův Hradec programátor
783. Pavla Zdražilová Pardubice vedoucí registračního oddělení
784. Josef Špůr Lázně Bělohrad policista v důchodu
785. Barbora Jandová Praha 4 asistentka ředitele
786. Josef Špak Dubné programátor
787. Jan Kantor Příbram
788. Drahomíra Elstnerová Praha
789. Renata Heinzlová Praha účetní
790. Slosar Pavel Sumperk vedouci vyroby
791. Jaroslav Rak Pečky policista
792. Anna Erlebachová Varnsdorf quality manager
793. Lukas Forejt Plzen elektrotechnik
794. Daniel Kordoš Štědrá hasič
795. Lumír Jurošek Ostrava bývalý policista
796. Vladimír Otta Nymburk policista
797. Jiří Šifalda Chomutov bývalý policista
798. Milan Řezníček Olomouc IT
799. Miloš Zápalka Frýdek-Místek policista
800. Věra Kovalová Brno
801. por. Ing. Zdeněk Malkovský Borek příslušník HZS ČR - operační důstojník
802. Václav Suttner Chomutov policista
803. Filip Sklenář Ostrava Dělník
804. Oldřich Štípek Tochovice
805. Ing. Pavel Jachan Ostrava Důchodce
806. Pavel Pietropaolo Brno Vedoucí technického úseku
807. Stanislava Solárová České Budějovice na mateřské dovolené
808. Daniel Mach České Budějovice policista
809. Marie Křiváčková Praha 4 úřednice
810. Jiří Loubal Valašská Polanka hasič
811. Alena Ryšavá Havířov státní zaměstnanec
812. Kateřina Hájková Havířov studující
813. Vladimíra Cetkovská Olomouc důchodkyně
814. VILÉM KUCHAŘ Hatˇ OSVČ
815. Ivana Králová Brno
816. Iveta Kluzová Jablunkov
817. Tomáš Juřík Slavičín Hasič
818. Lubomír Tesař Náklo technik IT
819. Ing. Ivo Carbol Ostrava státní zaměstnanec
820. Milan Kubes Plzen statni zamestnanec
821. Jiří DOHNAL TROUBKY Nákup elektro
822. Bohumil Eineigel Havířov důchodce
823. Jiří Bednář Havířov operátor -Hyundai
824. radovan dvořák opava ID
825. Roman Modrianský Liberec dělník
826. Martin Knězek Frýdek-Místek policista
827. Adéla Králová Brno
828. Petr Janeček Liberec
829. Zdeněk Schmid Křižanov dělník zinkovny
830. Jan Schneider Tišnov starosta
831. Zdeněk Hála Vyškov PČR
832. Tomáš Dušek Havířov-Dolní Sucha osvč
833. Marian Nytra Frýdek Místek policista
834. Ondřej Dufek Hrotovice VSČR
835. Martin Mojžíš Pardubice dělník
836. Petr Hejný Sezimovo Ústí operátor
837. Ladislav Zilvar Hradec Králové sales engineer
838. Raduz Gregor Ostrava duchodce
839. Václav Aschenbrenner Bílina státní zaměstnanec
840. Drahoslava Dostálová Skvrňov důchodce
841. Kamila Tomanová Havířov policistka
842. Monika Přikrylová Letovice
843. Martin Huska Havířov policista
844. Blanka Poláková Liberec
845. Bogdan Bocek Valašské Meziříčí Hasič
846. Milan Zajíček Nové Město nad Metují
847. Vladimír Dušek Dobruška
848. Gustav Dytko Havířov
849. kpt. josef zvěŕina Praha 19 důchodce
850. Pavel Duchoň Brno
851. antonak stefan ostrava
852. Vlasta Kirschnerová Kopřivnice
853. Jiří Pochyla Lešná Hasič
854. Miroslava Neužilová Počátky xxxxxx
855. Miroslav Krupa Teplice
856. Aleš Protivínský Znojmo
857. Bc. Pavel Bednář Petřvald Policista
858. Alexandr Svačina Praha OSVČ
859. Iva Krupková Pečky
860. Alexandr Neckář Nučice strojvůdce
861. HELENA PECHOČIAKOVA STRAŽ NAD NISOU ŠVADLENA DUCHODCE
862. Standa Křižák Havířov policista -důchodce
863. Josef Frček Vimperk
864. Marcela Janotová Halenkov úřednice
865. Miroslav Petráň Borová Lada
866. Tomáš Vlč nezaměstnaný
867. Jana Dana Praha 10
868. Pavel Jáchim Frýdlant Policista
869. Marek Matoušek České Budějovice policista
870. Irena Kaválková Hradec Králové
871. Petr Skácel Praha policista
872. MIroslav Javorský Vratimov státní zaměstnanec
873. Vladimír Studnička Havířov - Suchá Hasič
874. Markéta Vychodilová Prostějov
875. Ludmila Ševčíková Bruntál důchodce
876. Tomáš Plánka Vsetín hasič
877. Zdeněk Źák Vrdy důchodce
878. Jiří Franz Ostrava hasič
879. Ondřej Lacina Jindřichův Hradec Dělník
880. Stanislav Kratochvíl Kouty Důchodce
881. Jana Pokorná Dobřichovice důchodce
882. Pavel Procházka Ostrava obráběč kovu
883. Robert Porde Sulejovice elektromontér
884. Josef Filippi Louny v důchodu, bývalý VZP AČR
885. Eva Trojanová Praha
886. Martin Klas Praha 14 -
887. Karel Hron Praha důchodce
888. Michal Macúš Starovičky muž
889. Helena Krupková Jablonec nad Nisou důchodce
890. Lubomír Juříček Brno
891. Zdenek Šebestík Olomouc bývalý policista
892. Anna Holátová Litomyšl Důchodce
893. Tomas Sluka Liberec Vedecky pracovnik
894. Hana Ševčíková Praha manager
895. Michal Slovák Valašské Meziříčí Hasič
896. Josef Ventura Cheb
897. Květa Žáková Vrdy v důchodu
898. Petr Beran Plzeň strojvedoucí
899. David Geschvandtner Čimelice policista
900. Petr Ščuglík Zlín
901. Ivan Kusala Slavkov u Brna policista
902. Edgar Zemin Ústí nad Labem
903. Michal Nikodím Písek senior java developer
904. Olga Payerlová Blšany
905. Josef Urban Holany policista
906. Renáta Piontková Dolní Domaslavice obchodní zástupce
907. Margita Kovářová Vsetín důchodce
908. Stanislav Čermák Hodonín majitel autoškoly
909. Jaroslav Pilař Žatec bývalý policista SKPV Louny
910. René Pelikán Nový jičín Nástrojař
911. Vladimíra Rychtaříková Praha 3 vychovatelka
912. Bohumil Kovář Vsetín důchodce
913. Lubomír Molík Uničov
914. Daniel Ostrý Ostrava
915. Vladimíra Fojtíková Vlachovice policistka
916. Miloslava Přikrylová Praha učitelka
917. Ivan Klimeš Sloup technik
918. Mirek Kašpar Praha 6
919. Hana Slípková Ostrava-Hrabůvka úředník
920. Monika Husová Hrádek manager
921. Jiří Novák Frenštát pod Radhoštěm Hasič
922. Jaroslav Macháč Brno
923. Tereza Zbožínková Ostrava Prodavačka - hodinářka
924. Martina Macáková Libouchec referent
925. Radek Vyskočil nový bor PČR
926. Ondřej Novák Ostrava policista
927. Milan Havránek Praha
928. David Dozbaba Brno IT specialista
929. Marian NOVÁK Jirkov emeritní policejní rada
930. Lukáš Podškubka Hodonín
931. Gabriela Žáková Dobrovíz policistka
932. Petr Diviš Česká Lípa Policista
933. Julie Karlovská Plzeň důchodce
934. Josef Vrážel Vsetín Hasič
935. Ondřej Tomek Moravské Budějovice policista
936. Petr Šmíd Šenov důchodce-policejní veterán
937. Jan Kovářík Brno SW vývojář / inženýr produktové kvality
938. Silvie Smrčková Valašské Meziříčí
939. Václav Beneš Dolní Bělá OSVČ
940. Milan Gross Zlín důchodce
941. Antonín Chrástecký Valašské Meziříčí hasič
942. Petra Kurendová Ústí nad Labem policistka
943. Radoslav Kováčik Nový Jičín policista
944. Jan Havelka Čáslav policista
945. Vratislav Šot Plzeň veterán PČR
946. Jana Hrdličková Chrudim důchodkyně
947. Vilém Drahoš Jablonec nad Nisou
948. Kamil Imríšek Podbořany osvč
949. Jan Hasil Dolní Bojanovice důchodce
950. Karel Bednář Ostrava
951. Jindřich Kurdiovský Znojmo důchodce
952. Lukáš Žilinský Valašské Meziříčí student
953. Jana Vopařilová Vysoké Mýto zdravotní sestra
954. Šárka Sehnoutková Chrastava Policistka
955. Marek Pavinský Ostrava Policie ČR
956. Lenka Urbanová Stará Boleslav mzdová účetní
957. Jan Grim Nový Hrádek
958. Miloslav Nosek Příbram
959. Ladislav Petřina Praha 14 Facility Manager
960. Věra Čechová Praha administrativa
961. Petr Wojnar Karviná policista
962. Lenka Slobodová Brno
963. Stanislav Musil Cvrčovice
964. Petra Císlerová Toužim pedagog
965. Jaroslav Vala Pardubice lakýrník
966. IVAN STRMISKA Praha Policista
967. Lenka Valová Pardubice invalidní důchodkyně
968. Ivana Vodičková
969. Leoš Dvořák Osice
970. Daniel Šatava Čestice policista
971. Dalibor Žižka Frýdek - Místek student
972. Vladimír Vodička Hradec Králové
973. Květoslav Kořán Žatec bývalý policista SKPV Louny
974. Martin Bílek Praha 10 bezpečnostní ředitel
975. Petr Růžička Praha 8 kouč
976. Petr Tobola Brno vysokoškolský pedagog
977. Jan Pokorný Praha důchodce
978. Martin Beneš Jihlava zaměstnanec
979. David Kocián Frenštát p. Radh. OSVČ
980. Josef Helecz Hroznětín dispečer dopravy
981. Ladislav Krejčí Otrava duchodce
982. Lenka Pudichová Ostrava služby
983. Vlasta Durchánková Duchcov
984. Jitka Bartůňková Praha 2 důchodce
985. Petr Martínek Hradec Králové
986. Petr Šantrůček Praha
987. Martin Řepa Buštěhrad Technik IT
988. Pavel Rrous Brno
989. Miroslav Řehák Nové Město nad Metují důchodce
990. Květoslava Baťková Praha 9 státní zaměstnanec
991. Josef Prchlík Slavičín policista
992. Vladimír Havlík Přerov důchodce
993. Ludvík Adámek Praha 8 OSVČ
994. Petr Doležal Nová Paka
995. David Vohradník Pardubice Bezpečnostní služby
996. Michal Mysliveček Praha policista
997. Ivan Michálek Kolín řidič
998. Věra Votýpková Protivín pracující důchodce
999. Jaroslav Pitner Suchdol česká pošta
1000. Ivan Šnejdar Ostrava novinář
1001. Drahoň Kučera Plzeň důchodce
1002. Jaroslav Kotula Praha 2 podnikatel
1003. Jan Hrdlička Chrudim důchodce
1004. Lucie Šellenbergová Kolín
1005. Miroslava Limberková Brno policistka
1006. Ivana Novotná České Budějovice
1007. Miloslav Koníček Stochov
1008. Petr Tomáš Praha OSVČ
1009. hoirymír chrobok Dobrá bývalý policista-důchodce
1010. Michal HALAMA Veselí nad Lužnicí administrativní pracovník
1011. Jan Šturma Dvůr Králové nad Labem policista
1012. Iveta Černá Praha administrativa
1013. Jan Rozmara Solopisky Třebotov policista
1014. Jiří Krpálek Kyjovice důchodce
1015. Martin Novák Plzeň
1016. Radim VOJTÍŠEK Frýdek-Místek důchodce,býv.policista
1017. Petr Slabý Brno
1018. Libor Černý Brno projektant
1019. Petr Myska Pardubice statik
1020. Soňa Nedělová Opava státní zaměstnanec
1021. Pavel Vébr Brno
1022. Marta Kusinová Havířov Policistka
1023. Vít Jirman Tmaň
1024. Anna Janská Karviná
1025. Jan Beran Orlová důchodce
1026. Dagmar Púchlá Malé Svatoňovice technik v geodézii
1027. Petr Dědek Brno SECURITY
1028. Jan Grünfeld Brno živnostník
1029. RADEK MAREDA PARDUBICE
1030. Martina Veselá Teplice úřednice
1031. Pavel Beneš Planá nad Lužnicí řidič
1032. Ludmila Karafiátová Klatovy důchodce
1033. Renata Pavlasová Planá účetní
1034. Petr Herčík Praha 9 inv.důchodce
1035. Pavla Seibertová Ostrava-Zábřeh osobní kondiční trenér
1036. Zdenka Hanzelová Praha dúchodce
1037. Svatopluk Nevrlý Lužec nad Vltavou Policista
1038. Pavel Poklop Mikulášovice policista
1039. Vladislav Vodička Praha 2 - Nusle (Praha 2) zvukař
1040. Aleš Kořínek Semily Analytik
1041. Jaroslava Imrichová Dubá
1042. Alexandra Vaneková,DiS. Brno
1043. Martin Cieslar
1044. Irena Smejkalová Chrudim
1045. JIří Vopelka Jesenec OSVČ
1046. Milan Illík Opava technik
1047. Helena Polášková Rožnov pod Radh.
1048. Jan Smrčka Dolní Cerekev úředník
1049. Jarmila Provazniková Mělník učitelka
1050. Tereza Kašťáková Praha OSVČ
1051. Roman Pinkava Litvínov
1052. Martin Dasek Stare Hradiste
1053. Roman Chamrád policista
1054. Františka Kluková Bohuňovice uklízečka
1055. Vláďa Dupkanič České Budějovice prodavač
1056. Ing. Zdenka Staňková Brno
1057. Pavel Šlachta Rumburk OSVČ
1058. Jiří Frolík Plzeň
1059. Hana Krejzlová Praha 5 Ošetřovatelka
1060. Květoslava Náhlovská Praha 5 referentka
1061. Tomáš Čeněk Lštění Policie ČR
1062. Dušan Krátký Brno technik
1063. Stanislav Rychtář Opava
1064. Karel Weber Svitavy směnový mistr
1065. Miroslav Stehlík Hostětín dělník
1066. David Haman Kunratice u Cvikova policista
1067. Petr Spál Kolín logistik
1068. Pavel Pravdík Ostrava Obchodní referent
1069. Václav Kratochvíl Kladno obchodník
1070. Kateřina Hájková Ostrava PČR
1071. Jiří Bek Poličná
1072. Miroslav Kaňok Ostrava - Přívoz Důchodce invalidní
1073. Pavel Hronček Mimoň PČR
1074. Jiří Stropek Lipno nad Vltavou řidič
1075. Jaromír Kazík Rožnov pod Radhoštěm OSVČ
1076. Květoslava Juhošová Frýdlant v Č.
1077. Marek Šedivý Jílové topič
1078. Sylvie Hájková Havlíčkův Brod student
1079. Lukáš Nový Hulice Policista
1080. Alena Pohořelická Chrudim inv.důchodkyně
1081. Milena Ošťádalová Jívka
1082. Michal Görisch Klášterec nad Ohří PČR
1083. Josef Lašák Jílové policista
1084. Milan Červeňák Kolín 5 Učitel hudby
1085. Michal Janošík Skalka u Doks Policista
1086. Jarmila Janováčová Mokré Lazce invalidní důchodce
1087. Vladislav Přibyla Ostrava řidič
1088. Kamil Petráš Hlučín Programátor
1089. Šváb Vlastimil Dubné Fyzická osoba
1090. Vlasta Machálková Vsetín
1091. Filip Vosátka Praha zahradník
1092. Bc.Zdeněk Konečný Slaný policie ČR
1093. Tomáš Zbranek Kunín policista
1094. Zdeněk Hanák Vyškov důchodce
1095. David Kovalský Třinec Obchodník
1096. René Grygar Ostrava policista
1097. Vladimír Hojda Dobřany
1098. Radek Jančar Česká Lípa řidič
1099. Josef Marek Česká Lípa OSVČ
1100. Vladimír Justych Rosice obchodní zástupce
1101. Pavel Valášek Bulhary č.p. 246 policista
1102. ing. Jindřich Slavík Plumlov důchodce
1103. Jarmila Lackovičová Jakubčovice nad Odrou žena
1104. Roman Valenta Horažďovice sanitář
1105. Jana Juříková Veselí nad Moravou
1106. Tů§mová Jana Srubec u Čes.Budějovic stát.zaměstnanec
1107. Václav Kořínek Liberec Důchodce
1108. Martin Bartoš Nové Město pod Smrkem policista
1109. Pavel Kot Chodov
1110. Tomáš Kabeláč Ostrava Policista
1111. Otakar Skoupý Brno
1112. Mgr. Dana Vargová Brno
1113. Lenka Leheňová Most trenérka
1114. Tomáš Piontek Dolní Domaslavice policista
1115. Jaromír Švarc Morkovice - Slížany Policista
1116. Richard Vaďura Ostrava policejní důchodce
1117. Tomáš Renner Žacléř Policista
1118. Jaroslav Krejčiřík Uherský Ostroh Student
1119. Petr Kuběna Ostrava policista
1120. Václav Řeháček Dolní Lánov
1121. Pavel Krampol Praha VSČR
1122. Jaroslav Brabec Kladno restituent
1123. Jan RES Senetářov
1124. Petr Lang Mladá Boleslav truhlář
1125. Jana Parýzková Slavětín nad Ohří MD
1126. Jaroslava Lenhartová Nové Město pod Smrkem policistka
1127. Dalibor Souček Kamenice policista
1128. Lenka Smejkalová Vsetín účetní
1129. Martin Kareš PRAHA řidič
1130. Lukáš Tannert Frýdlant IT technik
1131. Josef Daníček Mirošov HZS ČR
1132. František Kučera Pardubice zedník
1133. Nikola Heroldová Karlovy Vary
1134. Václav MACHO České Budějovice starobní důchodce
1135. Eva Šandová Rtyně v Podkrkonoší kontrolorka
1136. Michal Strnádek Praha 3 Prodejce, dopravní služby
1137. Libor Kružík Bc. Kunštát policista v.v.
1138. Věra Hrbáčová Uherský Brod
1139. Pavel Dzurik Zábřeh CNC obraběč kovů
1140. Petr velké přílepy policista
1141. Tomáš Patočka Rokytnice nad Jizerou policista
1142. Petr Dvořák Znojmo PČR
1143. Jana Malechová Veselí nad Lužnicí Důchodkyně
1144. Lucie Anderson Slany
1145. Dagmar Kupková Strakonice
1146. Marie Badinová Buchlovice důchodkyně
1147. Ladislava Jonešová Hradec Králové operátorka
1148. Ondřej Hornych Praha policista
1149. Petr Pospěch Most Hasič
1150. Martin Mrázek Brno skladník,grafik
1151. Leoš Kučera Praha 6 Hasič
1152. Iveta Koubková Heřmanice u Oder dělnice
1153. Jan Vítek Havířov dělník
1154. Jakub ŠARMAN Nový Hrozenkov policista
1155. Aleš Světlík praha IT
1156. David Běhounek Kamenice nad Lipou
1157. Jiří Stodola Česká Lípa
1158. Pavel Juřena Palkovice
1159. Jaroslava Krejčová Ústí nad Labem důchodkyně
1160. Eva Hrončeková Mimoň OZ PČR
1161. Lukáš Turza Louny strojní inženýr
1162. Radim Horak Kromeriz
1163. Petra Žídelová Chomutov
1164. Hana Karbanová Mělník
1165. Jarmila Matoušková Lochenice důchodkyně
1166. Josef Průša Předměřice nad Jizerou PČR
1167. Martina Košťálová Rozběřice zaměstnanec České pošty
1168. Bc. Dan Laštůvka Olomouc Policie ČR
1169. Mgr. Dagmar Čepicová Holešov policista
1170. Pavel Schmitt Ostrava strážník MP Ostrava
1171. Jan Vojtíšek Jablonec n/N dúchodce
1172. Šimicek Ondřej Přerov manažer
1173. Martin Zimčík Valašské Meziříčí Policie ČR
1174. Jaroslava Komosná Praha 9 Černý Most Státní zaměstnanec
1175. Jan Vyvial Myslík Policie ČR
1176. Lukáš Kruml Slaný
1177. Jaroslav Prokůpek Rožnov pod Radhoštěm důchodce
1178. Jakub Vojta Brno
1179. Marcel Beneš Most Elektrikář
1180. Petr Holeček Valtice
1181. Josef Dvorský Frýdlant policie ČR
1182. Martin Micek Benešov policista
1183. Miloš Mužík Městec Králové Hasič
1184. Roman Richtr Lichkov policista
1185. Zdenka Marousková Kolín státní zaměstnanec
1186. Lukaš Malík Jablonec nad Nisou
1187. Marie Kotenová Písek Kontrolor
1188. Pavel Šůs Sokolov operátor
1189. Jan Šulák Ostrava elektrikář
1190. Daniela Nádvorníková Česká Lípa bank. úředník
1191. Martin Valášek Příbram IT
1192. Radim Juřica Valašské Meziříčí PČR
1193. Petr ADAMEC Stará ves n.o operátor výroby
1194. Vladislav Milota Ostrava státní správa
1195. Michal Záruba Třebechovice pod Orebem řidič autobusu
1196. Martin Dospěl Varnsdorf
1197. Petr Doubrava Praha Městský policista
1198. Marie Veselá Frýdek - Místek
1199. Jiří Míl Hradec Králové
1200. Leoš Turek Hodonín
1201. Ladislav Baloun Plzeń
1202. Kateřina Schönfeldová Ústí nad Labem MD
1203. Veronika Borlova Jirkov
1204. Rostislav Voroň Frýdek-Místek PČR
1205. Radek KARLÍK Plzeň policista
1206. Karel Matějíček Ostrava VETERÁN POLICIE ČR
1207. Jakub Dřizga Karviná
1208. Mgr. Renata Vodičková Hradec Králové
1209. Michaela Rybková Ostrava OSVČ
1210. Eva Fischerová Uničov důchodce
1211. Zdeněk Novák Křenovice řidič
1212. Petr Chytil Osoblaha Reznik
1213. Martin Sajda Brno Programátor
1214. Vladimir Horák Horní Heřmanice zemědělec
1215. Pavel Tatarka Nýdek
1216. Ondřej Neuman Česká Lípa policista
1217. Pavel Kolář Třebíč
1218. ZDENKA MORÁVKOVÁ HRADEC KRÁLOVÉ DŮCHODCE
1219. Jarmila Petrželová Hradec Králové
1220. Zdeněk Malý Týniště nad Orlicí
1221. JANA DOSTÁLOVÁ OLOMOUC DŮCHODKYNĚ
1222. Ludmila Břešťovská Česká Třebová důchodce
1223. Lukáš Houdek Plzeň policista
1224. Jan Nerad Liberec
1225. Jiří Hadáček Sedlčany Servis PC
1226. Katarína Hasíková Čáslav st. zaměstnanec
1227. Iva Kovářová Liberec účetní
1228. Šárka Komárková Desná v domácnosti
1229. Ruzena Vrtalova 691 45 Podivin podnikatelka
1230. JIŘÍ PŮČEK VESELÍ NAD MORAVOU dělník
1231. Věra Šimonová Děčín hospodářka
1232. Hana Čadova fryšták
1233. Helena Skálová Praha 4 OSVČ
1234. Kamil Konečný Opava
1235. Lenka Josefusová Sudice učitelka
1236. Pavel Šurý Bystřice nad Pernštejnem
1237. Jaromír Urban Machovská Lhota CNC obraběč
1238. Jana Kratochvílová Praha 7 PR manager
1239. Michal Klapuch Karlovy Vary student
1240. Josef Šmajstrla Kunín policista - důchodce
1241. Jaromír Berka Znojmo Učitel
1242. Martin Hradský Most PČR
1243. Petra Vaňková Brno
1244. Petra Novotná Milovice zdravotní sestra
1245. Martin Kouba Prachatice policista
1246. Miroslava Shíbalová Křivenice Studentka
1247. Michal Jonáš Mladá Boleslav
1248. Jaroslav Křivánek Olomouc policista
1249. Jiří Matějíček Ústí nad Orlicí elektrotechnik
1250. Lukáš Mutina Kopřivnice
1251. Katarína Kukuczková Frýdek-Místek
1252. Ivona Navrátilová Hanušovice
1253. Eliška Veisová Liberec
1254. Petr Křížek Rychnov nad Kněžnou THP
1255. Dana Puková Praha úřednice
1256. Roman Mertlík Milovice u Hořic
1257. Jiří Štarman Most dělník
1258. Roman Bílý Chomutov
1259. Šnobl Václv Nymburk 2 Inv.důchodce
1260. Petr Krčmář Krupá
1261. Jan Píša Chrudim zaměstnanec Policie ČR
1262. Jaroslav Matůš Dolní Němčí důchodce
1263. Tomáš Florek Ostrava policista
1264. Jana Kaufmanová Litoměřice
1265. Naďa Janatová Praha úřednice
1266. Daniel Beneš Most PČR
1267. Vojtěch Divák Ostrava
1268. Zdeněk Fritsch Líbeznice
1269. Jarmila Jelínková Česká Kamenice
1270. Vojtěch Divák Ostrava student
1271. Martin Loučka Brno
1272. Kateřina Pukšicová Veselí nad Moravou
1273. Kamil Brigula Ostrava policista
1274. Blanka Hůlková Liberec
1275. Josef Netík Třebíč podnikatel
1276. Veronika Hornychová Praha MD
1277. Václav Piták Otinoves
1278. Tomáš Langr Frýdlant n. O.
1279. David Hlavsa Dvůr Králové nad Labem policista
1280. Marian Nosický Most
1281. Lumír Brendl Plzeń DŮCHODCE
1282. Petra Zounková MD
1283. Marie Volná Ostrava důchodkyně
1284. Soňa Brandejská Brno
1285. Zora Tomanová Praha
1286. Hana Molková Brodek u Prostějova
1287. Ivana Novotná Děčín
1288. Anděla Malinová Varnsdorf
1289. Jindřiška Puršová Praha senior
1290. Ester Danková Frýdek-Místek
1291. Jitka Seidelova Kralupy nad Vltavvou učitelka
1292. Martin Dřímal Prostějov
1293. Václav Beneš Kozojedy
1294. JUDr. Dana Olejníková Brno právník
1295. Eva Marešová Rajhrad MD
1296. Jan Hrůza Třebíč
1297. Jindřiška Puršová Praha
1298. Ivan Babůrek Praha 10 odborný pracovník
1299. Václav Svoboda Liberec policista
1300. Milana Bartoňová Vizovice úřednice
1301. Aleš Fritzen Praha 9 IT specialista
1302. Vlasta Šitancová Roudnice nad Labem
1303. Tomáš Dirgas Loučná nad Desnou Policista
1304. Iveta Fišerová Česká Třebová prodejce
1305. referent Tosek rozpočtář
1306. Milada Bartlová Kroměříž
1307. Věra Nevrlová Tučapy u Soběslavě policejní důchodce
1308. Jiří Bárta Ostrava
1309. Martin Steklý Louny topič - strojník
1310. Marie Bartošíková Polešovice
1311. Ladislav Daněček Prostějov Hašič-technik u HZS
1312. Karel Tůma Varvažov, Telnice Student
1313. jarmila Günther-Horakova Cheb duchodce
1314. Vítězslav Foltýn Ostrava-Poruba Policista
1315. Vladimír Šídlo Ostrava policista
1316. Vladimír Vojta Hradec Králové důchodce
1317. Jiří Voltr Plzeň
1318. František Ošlejšek Kuřim důchodce
1319. Irena Nešverová Liberec
1320. Irena Krivancova Praha podnikatelka
1321. Ondřej Hricko Karlovy Vary student
1322. Josef Nevrla Tučapy u Soběslavě policejní důchodce
1323. Alena Kručenska Heřmanova Huť
1324. Bohumír Vosáhlo tlumočník, sportovní novinář
1325. Pavel Brázdilík Hulín
1326. Jiří Lyčka Ostrava zásobovač
1327. MUDr.Tomáš Rada Kladno lékař
1328. Jitka Zapletalova Prostějov dělnice
1329. V. Štroblová Děčín
1330. Mgr. Vlastislav Motl Jablonec nad Nisou důchodce, OSVČ
1331. Frantisek Hajek Praha programator
1332. Yveta Veselá Jílové
1333. Petr Špála Liberec policista
1334. Martin Štrympl Slaný
1335. Monika Mužíková Česká Třebová úředník
1336. Marek Hůlka Liberec Hlavní mistr
1337. Ivan Němec Ostrava řidič autobusu
1338. J.Poledno Ústí nad Labem
1339. Pavel Straka Brno
1340. Kateřina Fišerová Česká Třebová student
1341. Jan Vácha Jihlava
1342. Marie Kubáčová Valašské Meziříčí účetní
1343. Drahomíra Spilková Praha účetní
1344. Ctibor Veleba Velká Bíteš emeritní policista a nyní podnikatel
1345. Ivana Průchová Praha důchodce
1346. František Pluhař Hradec Králové invalidní důchodce
1347. Lukáš Klíma Žatec HASIČ
1348. Pavel Smrž Ústí nad Labem policista
1349. Josef Příkopa Praha důchodce
1350. Jiří Veselý Teplice úředník
1351. Radovan Mužík Česká Třebová
1352. Jiří Nejtek Praha 10 důchodce
1353. Monika Bräutigamová Milovice - Mladá asistentka
1354. Petr Sál Kolín zaměstnanec
1355. Terezie Štěrbová Frýdlant nad Ostravicí student
1356. petr brázdilík Olomouc
1357. Vitězslav Stuchlík Dolní Lutyně technik
1358. Karin Januschková Ostrava-Bělský Les
1359. Josef Linhart Sokolov policista
1360. Antonín Sajdl Rokytnice nad Jizerou policista
1361. Zdeněk Štěpánek Hradec Králové
1362. lucie hodovalova libchavy
1363. blagoevová havířov
1364. Mirka Pšejová Zlín důchodkyně
1365. Jiří Kalina Brno instalatér
1366. hana čadova fryšták účetní
1367. Klára Sojková Liběchov student
1368. Eliška Bardová Mělník úřednice
1369. Vladimír Makovský Ostrava bývalý st. zaměstnanec
1370. Markéta Mojžíšová Mělník
1371. Michal Kamenčík Mělník stavař
1372. Ota Uchytil Liberec policista
1373. Sylvia Argyropulosová Kravaře
1374. Ing. Hana Simandlová Kutná Hora úřednice
1375. Oldřich Fousek Železnice obchodní manažer
1376. Jiří Jirec Netvořice Ekonom
1377. Ludmila Bartošová Martincová Příbor
1378. Martin Drdla Vysoké Mýto policista
1379. Jana Krpcová Krumsín kuchařka
1380. Lenka Burdová Opava
1381. Mgr. Kamila Štěrbová Frýdlant nad Ostravicí učitelka
1382. Jiří Podskalský Zdice
1383. Petra Jermářová Mirošov
1384. Jiří Adámek Nový Jičín policista
1385. Miroslav Váňa okr. Děčín policista
1386. Marie Kučerová Praha OSVČ finanční poradce
1387. Josef Hamáček Stěžery Důchodce
1388. Petr Tomíška čáslav
1389. Jakubb Reif Trutnov PČR
1390. Josef Pavlíček Znojmo důchodce
1391. Ondřej Doležal Hroznová Lhota policista
1392. Pavel Novotný Brno policista
1393. Ivana Čápová Praha 10 PID
1394. Pavel Studnička Strašice
1395. Stanislav Otáhal Hanušovice
1396. Michal Hubrt Jablonec nad Nisou řidič
1397. Jakub Kaplan Ostrava Stavbyvedoucí
1398. Martin Kulha Praha zaměstnanec MVCR
1399. Jana Richterová Krupka
1400. Jiří Šťastný Brno
1401. Eva Včelišová Pardubice důchodce
1402. Mgr. Bernard Hvolka Praha 6 učitel
1403. Alexandr Babic Havirov IT
1404. Jaromír Škoda Tábor bezppracvník
1405. Pavla Olivova Chrudim
1406. Jaroslav Kulhánek Nový Bor důchodce
1407. Stejskal Vaclav Pisek
1408. Alfred Strutynski Liberec revizní technik
1409. Vladimír Švrček Frenštát pod Radhoštěm
1410. Ondřej Šimek Říčany
1411. Jiří Rozsíval Olomouc databázový administrátor
1412. Michal Musil Kroměříž
1413. Lukáš Dvorský Praha
1414. Zděnka Jakubová Ústí nad Labem
1415. Petr Zábojník Ostrava-Poruba Technik v civilním sektoru
1416. Jan Chovanec Frýdlant nad Ostravicí bývalý policista
1417. Václav Roubíček Ústí nad Orlicí důchodce
1418. Jiří Doubravský Olomouc IT konzultant
1419. Pavel Kolarczyk Šenov policista
1420. Lukáš Nejedlý České Budějovice
1421. Milan Meixner Opava policista
1422. Stanislav RITTMANN Opava policista
1423. Jan Rytíř Olomouc Právník
1424. Jiří Gabriel Stod
1425. Mgr.Jindřich Šrubař Frenštát pod adhoštěm důchodce
1426. Libor Sykáček Česká Lípa st. zaměstnanec a expolicista
1427. Jan Velička Chrudim
1428. JUDr. Miroslav Vaníček Studená policista - důchodce
1429. Martin Zachovalý Brno lékař
1430. Radim Václav Jablonec nad Nisou Učitel
1431. Aleš Nejedlý Praha
1432. Karin Kopřivová Ostrava speciální pedagog
1433. Kateřina Panošová Černošice Kuchařka
1434. Jiří Pecher Cheb kontrolor
1435. Nováková Věra Praha 3, Vinohrady
1436. František Kocáb Kunčice policista
1437. Jan Látal Praha dokumentarista
1438. Karel Juklíček Karlovy Vary díky reformám nezaměstnaný
1439. Marie Kratochvilová Ostrava účetní
1440. Tomáš Blaho Praha 9 programátor
1441. Jiří Chromečka Nový Jičín OZ PČR
1442. Přemysl Nováček Třebíč technik
1443. Marek Švub Traplice technolog
1444. Ján Bajus, ing. Ústí nad Orlicí IT
1445. Josef Sefranek Ostrava II důchodce
1446. Ján Franko Fryšták byvaly plicista
1447. Michael Müller Osiky zaměstnanec soukr. firmy
1448. Eva Kávová Koštice nad Ohří šička
1449. Jiří Pospíšil Hrušovany u BRNA ČID
1450. Michal Bernášek Nejdek [Karlovy Vary] chemik
1451. Milan Plechatý Praha nástrojař
1452. Ivan Heráň Buštěhrad IT
1453. Jan Durdis Chlumec nad Cidlinou policista
1454. Radovan Mžik Ostrava IT specialista
1455. Jiří Súkeník Rokycany policista
1456. Pavel Tkadleček Ostrava lékař
1457. Maňák Jan Brno OSVČ
1458. Ivan Holý Liberec důchodce
1459. Dana pospíšilová Praha invalidní důchodce
1460. Jodas Vladimír Znojmo státní zaměstnanec
1461. Vlastimil Růžička Břeclav PČR
1462. Drahoslava Šimková Brno Důchodkyně
1463. Vendelín Škuta Přelouč státní zaměstnanec
1464. Petr Mienkina Ostrava Poruba
1465. Martin Albrecht Bechyně Policista
1466. Jan Ohainka Brno důchodce
1467. Vojta Dalekorej Podebrady
1468. Radomíra Binarová Opava učitelka
1469. Lenka Resová Blansko
1470. Jiří Kamas Zašová technolog
1471. Vlastimil Stadník Praha policista
1472. Bohumír Slavík Praha
1473. Eva Vítková Prostějov radiolog. asistentka
1474. Jaromír Mičánek Svitavy OSVČ
1475. Andrea Dvořáková Ostrov prodavačka
1476. Zvada Boris Horní Tošanovice Výtvarník
1477. Jan Petr Bělkovice-Lašťany důchodce
1478. Alena Mikesková Strání
1479. Tomáš Sadil Radnice student
1480. Petr Matějka Liberec ekonom
1481. Ladislav Šefl Praha 7
1482. Stanislav Janča Ostrava OSVČ
1483. Ludmila Kyrychová Brno
1484. Martin Nadymáček Prostějov
1485. Zdeněk Kypr Brno lékař
1486. Eva Přesličková Děčín důchodce
1487. Zuzana Forrová Praha OSVČ
1488. Martin Žďárský Hradec Králové policista
1489. Pavel Kořízek Opava
1490. Čestmír VLK Dlouhomilov
1491. Miroslav Sedlák Svitavy OSVČ
1492. Miroslav Plachý Nová Role důchodce
1493. Pavlína Holubcová Poniklá důchodce
1494. Zdeňka Mikšaníková Komárov
1495. Michal Hlisnikowski policista
1496. Jaroslav Kuchař Přišimasy
1497. helenačermáková Praha
1498. MUDr Pavel Tautermenn Praha 9 lékař
1499. Radomír Růžička Praha 10 policejní lékař
1500. šumera eduard kroměříž důchodce
1501. Miroslav Míka Č. Budějovice technik
1502. Václav ČERNÍK
1503. Radek Drozen Beroun IT
1504. Ondřej Kovář Zdíkov policista
1505. Jan Chyba Hanušovice důchodce
1506. Ivo Hudeček Rakovník technik
1507. Pavel Bárta Bechyně policista
1508. Radomír Lazecký Orlová PČR
1509. Tomáš Lindovský Frýdek-Místek Policie ČR
1510. František Dávidek Ostrava OSVČ
1511. Jaroslav Mirocha Ostrava Poruba vrchní inspektor
1512. Petr Kica Bohumin
1513. Miroslav Ostrý Ostrava důchodce
1514. Metoděj Studenec Bystřice nad Pernštejnem důchodce
1515. Hana Marková Otročiněves zdravotní sestra
1516. Libor Mladěnka Tichá
1517. Hana Špačková Kroměříž
1518. Petr Mrzena Malšice policista
1519. Marek Uhlík Cheb kuchař
1520. Vladislav Řimnáč Dačice
1521. Jiří Bernášek Nejdek hasič
1522. Růžena Šalomonová Znojmo
1523. Robert Petrík Slavičín policista
1524. Hana Kosová Hradec Králové
1525. Jan Vaško Vysoké Mýto technik
1526. Ladislav Fišer Praha Důchodce
1527. Tomáš Mařík poříčí nad sázavou cyklomechanik
1528. Olga Kujalová Ivanovice na Hané PČR
1529. Jakub Bareš Světlá nad Sázavou Obchodní referent
1530. Ivan Kozlík Uherčice technik
1531. Aleš Třetina Valašské Meziříčí hasič
1532. Dušan Irgl Olomouc řidič autobusu
1533. Jan Fišer Praha SŽDC
1534. Miloslav Partyš Svitavy
1535. Pavel Vavruška Louny student
1536. Danuše Hošková Praha 9 zaměstnanec banky
1537. Libor Javorský Praha policista
1538. Stanislav Hrubý Šanov VS ČR
1539. Miroslav Materna Liberec 15 Ječná 492
1540. Petr Soukup Praha západ OSVČ
1541. Josef David Šumperk
1542. Václav Ptáček Liberec důchodce
1543. Karel Volánek státní správa
1544. Ing.Petr Děrkas Ostrava OSVČ
1545. Dana Blažková Mohelnice THP
1546. Zdeněk Žák Polnička
1547. Lenka Medová Jablonec nad Nisou konstruktér
1548. Pavel Rys Ryšlink Olomouc reportér
1549. LYDIA PAVELKOVÁ Šumperk prodavačka
1550. Marek Kopecký Šluknov Hasič
1551. Jiří Koliha Milevsko
1552. Jan Bienert Bojkovice OSVČ
1553. Jaroslav Švajdler Liberec důchodce
1554. Hana Mayerova Brno
1555. štěpán škrabal hrádek
1556. Stanislav Cigánek Brno
1557. magda vojtková kroměříž 76701 pedikérka
1558. Jaroslav Pastorek Přerov voják
1559. Pavel Šonovský Ostrava
1560. Dagmar Kolářová Ostrava státní zaměstnanec
1561. Vladimír SIBOR Hostinné důchodce
1562. Jiří Mazanec Pelhřimov Ošetřovatel
1563. JAN VLČEK ÚPICE
1564. Jaromír Klimov Hlučín projektant
1565. Ing. Luboš Horák Č. Budějovice ekonom
1566. Vlastimil Erben Hořice
1567. Stanislav Matějka Sadská Truhlář
1568. Věra Rejmanová Brno starobní důchodkyně
1569. Ivo Petera Hradec Králové doprava
1570. Jana Buřičová Žirovnice
1571. Jarmila Máčalová Brno Důchodce
1572. Roman Kašpar Vysoké Mýto dispečer výroby
1573. Jan Mikšík Žďár nad Sázavou
1574. Libuše Kubešová Planá u Mariánských Lázní důchodkyně
1575. Pavel Kočí Ostrava
1576. Petr Matoušek Kuchařovice administrativní pracovník
1577. Jaroslav Mikula Provodov
1578. Karel Andreas Tábor důchodce
1579. Elena Žemličková Jindřichův HrADEC ASIstentrka hejtmana
1580. Josef Roh Lipina policista
1581. Marián Sárközi Dubí 3 - Pozorka Soukromy podnikatel
1582. Vlaďka Jelínková Praha
1583. Pětvalská Iva Ostrava vychovatelka
1584. Petr Soural Praha 3 architekt
1585. Ivan Pravda Jílové u Děčína důchodce
1586. Vladimír Šlouf Ostrava výzkumný pracovník
1587. Jiří Král Jindřichův Hradec
1588. ladislav skach St.Albert svarec
1589. Michal Duron plzeň osvc
1590. Karel Klepl Brno důchodce
1591. František Skupník Václavovice dělník
1592. Josef Lang Mnichovo hradiště OSVČ
1593. Jakub Chrtek Mladá Boleslav IT - spec./supp.
1594. Vladimír Tobola Frýdek-Místek policista
1595. Petr Háček Ostrava
1596. Martin Malý Praha 3 - Vinohrady IT specialista
1597. Ondřej Šmerda Lysá nad Labem graf. designer a středošk. pedagog
1598. Pavel Cimbal Turnov programator
1599. Viktor Heneš Brno
1600. Přemysl Ševčík Vyškov Technik
1601. Anna Bayerová Brno
1602. Stanislav Daňhel České Budějovice
1603. Veronika Holá Křivoklát policista
1604. Jiří Zatloukal Bělkovice Technik
1605. Miloslav Janoušek Praha Podnikatel
1606. Jiří Tvorík Praha student
1607. Marie Kreplová Pavlovice u Kojetína účetní
1608. Marie Selnerová Heřmanova Huť
1609. Eva Obermajerová Hradec Králové
1610. Bronislav Koska Luhačovice Odborný asistent na VŠ
1611. Martin Pavlik Psary Pece o klienty
1612. Jan Polášek Praha
1613. Jiří Heczko Třinec IT
1614. Palo Sita Decin Cekatel&pozorovatel
1615. Vlastimil Malý Kladno
1616. Tomáš Reif Praha
1617. Kamil Jelínek Prostějov policista
1618. Růžena Čermáková Praha d§chodce
1619. Marie Kočková Most student
1620. David Krátký Praha Podnikatel
1621. Adam Krejčík Praha redaktor
1622. Petr Kubíček Kněžmost osvč
1623. Lukáš Molnár Nové Město nad Metují student
1624. Martin Baránek Lazníky OSVČ
1625. Jan Doležal Praha inženýr
1626. Dana Křížková Nová Ves
1627. Petra Dymáčková Brno administrativní pracovník
1628. Libuše Čiháková Javorek
1629. Libor Šešulka Markvartovice
1630. Jakub Beneš Brno
1631. David Sýkora Kojetín
1632. Ondřej Parýzek Nový Bor Technický úředník
1633. Petr PatzeltZelená Stěžery Pracovník v potravinářství
1634. Jakub Barták Rudolfov student
1635. Alena Studená Brno důchodkyně
1636. Martin Dostál Střelice u Brna technik
1637. Jana Zapletalová Zlín
1638. Václav Janda Blatnice důchodce
1639. miloš Havel Rokycany podnikatel
1640. Roman Mikyska Hrádek u Znojma Automechanik
1641. Václav Šír Dolní Kalná důchodce
1642. miloslava sachova praha laborantka
1643. Lukáš Suchý Horní Slavkov policista
1644. Jana Krčmářová Karviná OSVČ
1645. Eva Beránková Batelov OSVČ
1646. Jana Dvořáková Ostrava
1647. Petr Špatenka Dlouhá Třebová technik
1648. Jana Čermáková Středokluky obchodní zástupce
1649. Emil Florek Lovosice důchodce
1650. Gierczynski František Hřebeč důchodce
1651. Petra Hlavatá Olomouc na mateřské dovolené
1652. Jitka Halašková Zlín 12.
1653. Kamila Nováková Praha 3 administrativa
1654. Petr Vlašánek Olomouc zaměstnanec
1655. Zdeněk Šimčík Brno IT obor
1656. Jan Krč Kroměříž
1657. Jiří Formánek Jestřebí
1658. Roman Pagac Praha Programator
1659. Karolína Šímová Kopřivnice operátor výroby
1660. Jiří Brada Olomouc manažer, bývalý policista
1661. EDVARD LIBERDA vělopolí 70
1662. Petr Kobza
1663. Milan Matuška Praha důchodce
1664. Mojmír Hrček Frýdlant nad Ostravicí IT technik
1665. Jaroslav Rajf Liberec zaměstnanec
1666. JANA NEMCOVA HORNI CEREKEV DUCHODCE
1667. Josef Čermák Praha důchodce
1668. Petr Denk Hora Sv. Kateřiny
1669. Radim Kotrla Rychvald
1670. Dominika Linhartová Praha
1671. Vlasta Čudanová Mokrá-Horákov OSVČ
1672. Mária Žemličková Jindřichův Hradec důchodce
1673. Eva Červenková Praha
1674. David Šatný Frýdek - Místek programátor CNC
1675. Oldřich SALÁT Nové Bránice vymáhání pohledávek, býv. PČR
1676. Václav Fiala Praha policista
1677. Vojtěch Kolafa Praha SZ
1678. Milada Brychtová Nové Hrady mateřská
1679. Pavel Petrovický Valašské Meziříčí
1680. Petr Palouš Bruntál
1681. Jaroslava Budínová Děčín důchodce
1682. Jonatán Alberta Praha
1683. Doc. Zdeněk Žemlička Jindřichův Hradec Jednatel společnosti JIKORD s.r.o., jihočeský koordinátor dopravy
1684. Marcel Kenf SMILOVICE dělník
1685. Jana Žemličková Praha 5 Specialista podpory privátního bankovnictví
1686. Barbora Heinzová Dolní Benešov důchodce
1687. Renata Michajličenková Děčín policistka
1688. Martin Brychta Nové Hrady policista
1689. Pešek Rostislav Lukavec nezaměstnaný
1690. Oldřich Šejna Praha
1691. Petr Horák Holice student
1692. Jaroslav Šimeček Olomouc Hudebník
1693. Milan Pavliš Hradec Králové Medical Representative
1694. Náhlovský Jaroslav Praha technik
1695. Michal Vala Praha student
1696. Josef Nožička Ostrožská Nová Ves středoškolský učitel
1697. doc. Mgr. Václav Martinec Praha 2 vysokoškolský pedagog
1698. Tomáš Tichota Praha manažer
1699. Filip Outrata Praha 4 redaktor nakl. Vyšehrad
1700. Marek Astaloš Mimoň Technik
1701. Bořivoj Kříž Šumperk OSVČ
1702. František Friess Praha 5
1703. Dagmar Dimitrovová Praha 8 ekonomka
1704. Petr Janečka Bruntál řidič
1705. Blanka Bartošová Nové Město nad Metují důchodce
1706. Jaroslav Kozelka Ostrava programátor
1707. Jiří Reichel Dolní Benešov PČR
1708. Andrea Hrazdilová Olomouc OSVČ
1709. Martina Veselá Ostrava
1710. Milada Včelková Přerov asistentka
1711. Petr Šafář Praha
1712. Jaroslav Janováč Mokré Lazce důchodce
1713. Tomáš Srb Nechanice
1714. Tomas Vilimovsky Kolin
1715. Jana Planetová Sedlcany OSVČ
1716. Luboš Jánský Nechanice
1717. Katka Břešťovská Kozinec
1718. Milada Veselá Praha
1719. Roman Mrákava Olomouc policista
1720. Luboš Kos Davle
1721. Martin Kotus Tanvald Podnikatel
1722. Naděžda Hladišová Hlučín středoškolský pedagog
1723. Jiří Drábek Most
1724. Zdeněk Koco Kynšperk nad Ohří hasič (HZS ČR)
1725. Jana Kindlová Chvalkovice na Hané dělnice
1726. Tomáš Musil Štěpánov
1727. Jiřina Jančarová Družec důchodce
1728. Ing.Evžen Anisch Nedakonice OSVČ
1729. Roman Černý Praha živnostník
1730. Jakub Novák Klatovy zemědělec
1731. Eva Štefánková Rozseč nad Kunštátem
1732. Alena Vilšerová Ostrava OSVČ
1733. Emil Kerekeš Příbram
1734. Petr Barimov Liberec Státní zaměstnanec
1735. Jan Nový Trhové Svin policista
1736. Martin Mojžiš Kopřivnice
1737. Marie Ptáčková Brno důchodce
1738. David Pavlata Vrchlabí policista
1739. Ing. Ivan Veselý Brno
1740. Hana Monzerová Brno učitelka
1741. Eva Janošová Děčín
1742. MUDr Ludmila Burešová Praha 190 00 lékařka
1743. Aleš Pokorný Praha 4
1744. krivda evald jablonné nad orlicí lékař
1745. Josef Zendulka Ostrava Pedagogický pracovník
1746. Roman Janda Znojmo logistika
1747. Kateřina Veselá Praha 2 osvč
1748. Jakub Drlík Litovel policista DI
1749. Petr Pražák Praha Programátor
1750. Alena Rudolfová Cvikov
1751. Jindrich Potucek Liberec Stavebni inzenyr
1752. Martin Novák Plažejov
1753. Petr Vnenk Teplice student
1754. Jaroslav Procházka Třebíč technik
1755. Ivana Nováková Třebelovice Bankéřka
1756. Jiri Partyka Praha
1757. Jan Orth Mariánské Lázně
1758. Pavel Tlach Železný Brod podnikatel
1759. stanislav uhrovič zlín osvč
1760. Naděžda Šlapáková Pardubice ekonom
1761. aleš vacek Chrudim
1762. Martin Andrés Prostějov
1763. pavel trojan mělník policista ve výslužbě
1764. Petr Kodet Praha IT Specialista
1765. Petr Fiedler Hanušovice návěstní technik
1766. Josef Sítek Valtice OSVČ
1767. Erika Bálková Teplice zřízenec v kulturním zařízení
1768. Martin Kyncl Odolena Voda letecký mechanik
1769. Marie Mudrová Cheb knihovnice
1770. Mgr. Pavel Hodina Chlum u Třeboně poradce
1771. Rudolf Hruboň Broumy manažer
1772. Zdeněk Kadlec Jirkov policista
1773. Josef Albrecht Tábor policista v důchodu
1774. Jakub Friedl Praha
1775. Pavel Sztwiertnia Třinec důchodce
1776. Karel Koloušek Kuřim důchodce
1777. Milan Halouzka Tišnov makléř
1778. Marcela Kubisova Milikov
1779. jozef vychodil prostějov inv. důchodce
1780. Jan Kraus Jihlava šéfkonstruktér
1781. František Kindl Chvalkovice na Hané důchodce
1782. Rošlapilová Jana České Budějovice vedoucí v sociálních službách
1783. Eva Streitová Frýdek-Místek
1784. Filip Novák Praha
1785. Jan Kyslík Praha 8 IT specialista
1786. František Pětík Kralupy nad Vltavou výpravčí
1787. Jaroslav Vyhnálek Vrbová Lhota OSVČ
1788. Tomáš Kubíček Sulejovice
1789. Jan Koudelka Víchová n./jiz. důchodce
1790. Zdeněk Sudorovský Frýdek Místek rentiér PČR
1791. Jiří Beran Jablonec nad Nisou technik
1792. Pavel Bašta Praha Bezpečnostní analytik
1793. Martin Pospěch Rybí Hasič - HZSP
1794. Vít Nový Trhové Sviny policista
1795. Marcela Třísková Prosetín u Hlinska účetní
1796. Jiří Málek Týniště nad Orlicí student
1797. Parolek Dalibor Opava
1798. Karel Vlasák Česká Lípa
1799. Marek Pastrňák Ostrava
1800. Pavel Götze Rychvald konzultant
1801. Karel Kraina Havířov důchodce
1802. Jitka Znamenáčková Praha 3 státní úředník
1803. Tomáš Chytka Praha
1804. Věra tesková Praha 9 - Černý Most
1805. Frantisek Beran ml. Pribram
1806. Zdeněk Zámečník Mladá Boleslav Hasič
1807. Marie Kulhánková Holýšovdůchodce důchodce
1808. Martin Lom Praha
1809. Patrik Jasek Brno
1810. Josef Bartoš Nové Město nad Metují OSVČ
1811. Bohuslav Poles Nové Hrady OSVČ
1812. Vít Veselovský Praha podnikatel
1813. Martin Kuchar Kladno
1814. Radek Poslusny Jesenice u Prahy
1815. Frabtišek Duška Zdobnice lékař
1816. Sabina Humpálová Vodňany PČR
1817. Jaroslav Matoušek Cvikov Policista
1818. Martin Kašík Kostelec nad Labem hasič HZS Praha
1819. Luboš Tomášek Jablonec nad Nisou OSVČ
1820. Ondřej Vyštejn Praha Hasič
1821. Jan Janyška Nový Jičín policista
1822. Zdeněk Uher Svitavy
1823. Radek Kvasnička Světlá Hora OSVČ
1824. Zdeněk Ingr Zlín
1825. Renáta Mazurová Veselí nad Moravou státní zaměstnanec
1826. Jindřich Bartkovský Kroměříž nezaměstnaný
1827. Daniela Koucká Plzeň OSVČ
1828. Jan Wasserbauer Brno 603 00 důchodce
1829. Pavla Vyležíková Ostrava
1830. Petr Jakubíček Bystřice n.P. podnikatel
1831. Peter Palárec Karvina Zámečník
1832. Lenka Balašová Praha občanka
1833. Pavel Trněný Vráž OSVČ
1834. Jiří Pernekr Ústí nad Labem státní zaměstnanec
1835. Božena Veselá Praha 5
1836. I. Macáková Hradec Králové
1837. Václav Kožík Opava OSVČ
1838. RNDr. Marcela Hörnerová Praha
1839. Radek Mikulášek Nový Jičín policista
1840. Vojtěch Janoušek JIhlava Student
1841. Marie Krobotová Nový Malín důchodkyně, býv. policistka
1842. Jan Pinc Liberec skladník
1843. Alois Dostál Kolín důchodce
1844. Martin Popelka Kyjov Ekonom
1845. josef Řeha Česká Lípa policejní veterán
1846. Marek Požár Dolní Heřmanice Vývoj DPS řídící elektroniky
1847. Luděk Martinák Přerov
1848. Zděnek Veselý Praha 5
1849. Vladislav Bambas České Budějovice policista
1850. Roman Hoberla Holasice Zpracování dat
1851. Petr Humplík Hranice na Moravě stolař
1852. Zdeněk Bureš Ústí nad Labem finanční ředitel
1853. Renata Juranová Častá, SLovensko (občanka ČR) produktový manažer
1854. Zdeněk Martinec Nový Jičín důchodce
1855. Ondřej Pokorný Šumperk podnikatel
1856. Jiřina Jožáková Polička - Modřec
1857. Radek Černobila Pitín
1858. Jiří Honců Roztoky u Jilemnice skladník
1859. Petr Nágl Olomouc veterán PČR
1860. Jaroslava Bambasová České Budějovice
1861. Zdeněk Šrubař Česká Lípa důchodce
1862. jAN vRBA Brno
1863. Alena Měřínská Brno
1864. Vladimír Volko Vizovice osvč
1865. Jan Douša Praha
1866. Jarka Mlčkovská Tábor účetní
1867. Lenka Smetanová Dobré Pole126 Zástupce vedoucí
1868. Eva Thimová Praha Služby
1869. Bc. Daniel Sixta Chomutov IT Specialista
1870. Miroslav Žaloudek Vrchlabí policista OOP
1871. Josef Pawlica Blansko inval. důchodce
1872. Jiří Kulhavý Ostrava
1873. Eva PAWLICOVÁ Blansko statní správa
1874. Marek Šuchma Brumov-Bylnice policista
1875. Miroslav Štaffa Chomutov
1876. Pavel Kilnar Ostrava PČR
1877. Romana Kulhavá Ostrava
1878. slavomír čevela napajedla osvč
1879. Alena Schmittová Ostrava zaměstnanec PČR
1880. Zuzana Havlíková Ostrava policistka
1881. Václav Ježovič Třinec produkce
1882. Ing. Tomáš Sedláček Krásná Lípa
1883. Dušan Zimmermann Orlová technik
1884. Bohumil Gál Břeclav st. zaměstnanec
1885. Vladimír Novotný Brno důchodce
1886. Petr David Slavkov u Brna PČR
1887. Eva PAWLICOVÁ Blansko zdravotní sestra
1888. Martin Koutný Přerov Policista
1889. Martin HOLČÍK PRAHA Zámečník
1890. Pavel Konečný Perštejn
1891. Martin Svachouček Ostrava PČR
1892. Andrea Volná Staříč OSVČ
1893. Emil Škulavik Frýdlant nad Ostravici
1894. Martina Šergovičová Mosty u Jablunova
1895. Michal Čížek Jesenice policista
1896. Dušan Pšenko Kroměříž právník v důchodu
1897. Eliska Jelinkova Ceska Lipa
1898. Květoslav Šrámek Kopřivnice dělník
1899. Josef Ehl Jihlava lékař
1900. Jan Kuklík Brno
1901. JáTra Ostrava
1902. Jan Maslen Mimoň policista
1903. Michal Přívara Frýdlant nad Ostravicí
1904. Aleš Dostalík Olomouc zaměstnanec
1905. Jaroslav Nohavica Valašské Meziříčí
1906. Vanesa R. Straková Praha ekonom
1907. Libuše Masařová Uherský Brod 3 účetní
1908. Jana Pavlásková Třinec
1909. Marian Vítek Česká Lípa policista
1910. Marcel Švihálek Upice zaměstnanec
1911. Zuzana Dlabajová
1912. Radima Hrabětová Praha
1913. Alice Mezková Praha
1914. Veronika Hodíková Písek mzdová účetní
1915. Marie Pavlíková Odry
1916. Jiří Hrabal Praha 1
1917. Jaroslava Humpolíčková Bystřice pod Hostýnem
1918. Jan Šefr Velké Hamry důchodce
1919. Ivana Stránská Šternberk listovní doručovatel
1920. Ing. Čestmír Mlejnek Pardubice - Zelené Předměstí (Pardubice I) důchodce
1921. Rudolf Bombera Moravská Třebová důchoce
1922. Markéta Osinová Kroměříž student
1923. Zdeněk Lachout Praha-Lipence důchodce
1924. Lenka Kopešová Česká Lípa
1925. Zbyněk Kalužík Kostice řidič
1926. Olga Ungerova Praha v domácností
1927. Milena Přikrylová Praha 5
1928. Václav Říha Liberec OSVČ
1929. Jaroslav Humpolíček Bystřice pod Hostýnem učitel
1930. Andrea Volná Staříč student
1931. Petr Groh Pernink st. zaměstnanec
1932. Petr Lehký Hradec Králové Police ČR
1933. Martin Daniel Chotěboř
1934. Standa Danda Chodov u Karlových Varů dělnik
1935. Blanka Michalková Praha Provozní
1936. Petr Příkazský Miroslavské Knínice výpravčí SŹDC
1937. Jiří Heger Žlutice dúchodce
1938. David Richter Šumperk policista
1939. Miloslav Rutter Nový Jičín policista
1940. Eva Pecháčková Staříč starobní důchodkyně
1941. Pavel Kopecký Dobříš agronom
1942. Věra Kučerová Brno
1943. Marek Volf Praha 3-Žižkov Správce IT
1944. Michal Urbančík Brno osvč
1945. Jana Krajčírová Horní Životice Č I D
1946. Martin Vokolek Pardubice supervisor
1947. Bohumil Beroun Třebíč OSVČ
1948. Jiří Drejnar Praha OSVČ
1949. Jiří Kysela Nový Bor policista
1950. Petr Holata Benešov u Semil soustružník
1951. Roman Rokytenský Hrušovany nad Jevišovkou IT
1952. Jaroslava Štefanová Brno OSVČ
1953. Roman Bílek Olomouc Policista
1954. Jaroslav Šergovič Mosty u Jablunova
1955. Šárka Bursová Praha na mateřské dovolené
1956. Jan Doušek Boskovice 68001 Kodér
1957. Renata Jásková Stochov
1958. František Patzelt 756 54 Zubří důchodce
1959. Josef Hepp Brno důchodce
1960. Jan Boček Sudice policista
1961. Jaroslav Zvejška Jaroslavice OSVČ
1962. Jana Šimáčková Teplice mateřská dovolená
1963. Světlana Remešová Hulín důchodce
1964. Pavel Kumpán Praha 3 živnostník
1965. Olga Schlossbauerová Praha 9 ekonomka
1966. Miloš Pospíšil Rožnov pod Radhoštěm Technik
1967. Vladimíra Frendlovská Třebíč
1968. Tomáš Pajer Brno projektant
1969. Martin Malý Drahanovice referent přestupků
1970. Lukáš Souček Česká Lípa policista
1971. Jiří Samec Praha
1972. Robert Lacina Praha 10
1973. Vlastimil Houška Dobřív
1974. Petr Král Mimoň policista
1975. Jaroslav LOUVAR PARDUBICE
1976. Libor Fouček Nehvizdy Projektant
1977. Ing.Sladovník Václav Čimelice důchodce
1978. Petra Bušinová Hořice na Šumavě OSVČ
1979. Sylva Sladovníková Čimelice důchodce
1980. Radek Drápal Cetkovice osvč
1981. Robert Janovský České Budějovice
1982. Petr Wija Praha
1983. Květa Friedbergová Frýdek-Místek důchodkyně
1984. František Gurin Liberec důchodce
1985. Karel Burda Brno učitel
1986. Martin Žák Dobrovíz státní zaměstnanec
1987. Radek Vácha Praha 5 Projektový manažer
1988. Martin Veselý Nové Město pod Smrkem Policista
1989. Jaroslav Wita Orlová sociální kurátor
1990. Přemysl Kovář Liberec obchodní zástupce
1991. Bc. Pavel Oščiatka Hradec králové březhrad policista
1992. Jiří Menšík Praha 10 technik
1993. David Taušek České Budějovice Podnikatel
1994. Miroslav Gregárek Nový Jičín pracovník bezpečnostní agentury
1995. Hana Knotková Ivančice operátorka ve výrobě
1996. Jaroslav Němec Děčín Důchodce
1997. Jan Netopil Olomouc programátor
1998. Bohuš Pindur Ostrava důchodce
1999. Martin Plotek Slaný Stavební inženýr
2000. Pavel Václavík Olomouc bývalý voják
2001. Eva Langerova Beroun
2002. Robert Kubala Třebíč manager
2003. Libor Rožník Štítná nad Vláří policista
2004. Iva Kršňáková Třebíč učitelka
2005. Michal Vaník Praha řidič
2006. Jakub Růžička Rychnov nad Kněžnou
2007. Josef Ležák Hulín
2008. Josef Kaplan Ústí nad Orlicí důchodce
2009. Slavomír Bartoň Mladá Boleslav PČR
2010. Vít Velan Ústí nad Labem Policie ČR
2011. Miroslav Josefus Chuchelná policista
2012. Jiří Szlauer Třinec
2013. Dalibor Rozsypal Paskov
2014. Eduard Chodura dělník
2015. Dagmar Klimovičová Praha PR
2016. Martina Rozsypalová Paskov pedagog
2017. Antonín Hynek Bystrice
2018. Josef Pohanka Uherské Hradiště manažer
2019. Vlasta Staňková Brno býv. VŠ pedagog
2020. Tomáš Dostál Liberec policista
2021. Magda Písková Roudnice nad Labem
2022. Jiří Sova Most dělník
2023. Marek Kurfurst Zlín ekonom
2024. Pavel Švestka Vysoká policista
2025. Marian Buček Praha
2026. Jitka Senčíková Šumperk bývalá policistka bez práce
2027. Ondřej Pětvalský Ostrava policista PČR
2028. Pavel Knězek Nový Jičín
2029. Jan Novák Havlíčkův Brod
2030. Miroslav Kika Ostrava bývalý policista
2031. Michal Petrilak Brno
2032. Matouš KŮŽEL Opava policista
2033. Zdeněk Kováč Praha elektromechanik
2034. Tomáš Walek Karviná Ošetřovatel v útulku pro opuštěné psy
2035. Jan Dvořák Tehov IT
2036. Pavel Rutar Lipová Veterán Policie ČR, kpt. v.v
2037. Lumír Krátký Šumperk programátor
2038. Irena Vodičková Plzenˇ
2039. Luděk Babka Jirkov Policista
2040. Josef Uhlíř Luže OSVČ
2041. Jan Baitler Městec Králové
2042. Eva Podhadska Dobřany žena
2043. Josef Karas Kokory dělník
2044. Petr Suske Česká Lípa emeritní kapitán policie ČR
2045. Ing. Jiří Pospíšil Letonice úředník
2046. Zdeněk Pětvalský Ostrava zámečník
2047. Marcela Krausová Nový Bydžov
2048. Libuše Machová Praha důchodce
2049. Josef Kukuczka Frýdef-Místek státní zaměstnanec
2050. Ilona Pátková Praha 10
2051. Antonín Konečný Valašské Meziříčí
2052. Jana Bešková Přeštice zdravotní sestra
2053. Petr Číp Štramberk řidič
2054. Pavla Kroupová Litvínov učitelka
2055. Aleš Čejka Praha
2056. Petr Hnilica Prague
2057. Štefan Haviar Holešov důchodce - bývalý policista
2058. Petr Kaplan Vimperk důchodce
2059. František Škobis Zvole u Prahy
2060. Michal Hrdlička Louny příslušník HZS
2061. Zdenka Chocholoušová PRAHA
2062. František Mrázek Most státní zaměstnanec
2063. Michal Starý Praha chemik
2064. Jiří Král Opava důchodce
2065. Vlastimil Tomko Žacléř Policista OHS
2066. Dalibor Turek Český Těšín Strojvedoucí
2067. David Zahradník Trnávka zamečník
2068. Marcela Břenková Ostrava porodní asistentka
2069. Ivan Štěpka Praha student VŠ
2070. Libor Gambolis Mostkovice do r.2006 zaměstnanec PČR
2071. Pavel Krédl Česká Lípa Policista
2072. Josef Rybáček Rakovnik OSVC
2073. Pavel Vojkůvka Rožnov p/R Živnostník
2074. Václav Strouhal Kožlí u Čížové policista v.v.
2075. Jana Jechová Jablonné v Podj. policistka
2076. Milan Kaprál Prostějov voják z povolání
2077. Růžena Korábová Havířov důchodkyně
2078. Miroslav Chvála Liberec policista
2079. Pavel Vagner Bílovice nad Svitavou
2080. Václav Mikulášek Rokytnice student
2081. Miroslav Břenek Ostrava policista
2082. Ing. Petr Pěta 67972 Kunštát Nezaměstnaný OSVČ
2083. Jaroslav Svoboda Vroutek hasič
2084. Petr Czasch Karlovice stavitel
2085. Mgr. Jana Mašková Brno důchodkyně dříve 40 let policistka
2086. František Menšík Liberec policista
2087. Petr Gaj Frýdek-Místek Záchranář
2088. jana korandova plzen ekonom
2089. Zdeněk Paclt Hradec Králové policista
2090. Jana Kubová Olomouc obč. zaměstnanec PČR
2091. Václav Hejral Velké Opatovice důchodce
2092. Ladislav Král Velké Hamry policista OOP
2093. Tomáš Balcar Hradec Králové
2094. Eliška Siváková Český Těšín
2095. petr pavlík havířov nezaměstnaný
2096. Jaroslav Hvizdák Čáslav
2097. Mgr. Jiří Bureš Duchcov
2098. Martin Ministr Brodek u Přerova Státní zaměstnanec
2099. Maurer Brno OSVČ
2100. Jan Karlach Plzeň OSVČ
2101. Věra Crháková Prostějov adm.pracovnice
2102. Roman Kotek Břežany II. Řidič
2103. Jiří Hrbáček Klenčí pod Čerchovem učitelZŠ v důchodu
2104. Jaroslav Zámek Rotava
2105. Marta Závadská Ivanovice na Hané
2106. Bohuslav Pilař Rasošky veterán policie
2107. Pavel Uhlíř Česká Lípa policista
2108. Jiří Ondruška Český Krumlov policista
2109. Ing. Dalibor Weigel Brno technik
2110. Jana Sikytová Chrzová Bor OSVČ
2111. Bohumila Pultarová Jaroměř státní zaměstnanec
2112. Věra Hrbáčková Klenčí pod Čerchovem učitelka
2113. Jakub Amerling Ostrava
2114. Jan Riegel Praha 8 důchodce
2115. Sylva Novotná Slavkov u Brna
2116. Jana Vašutová Frýdek-Místek
2117. Hynek Tichý Česká Lípa policista
2118. Roman Šlehofer Plánice
2119. Marcel Kovář Havířov
2120. Václav Kříž Cheznovice dělník
2121. Jaromír Ježek Rybník technik
2122. Zdeněk Blahna Praha ÚP
2123. Renata Vašatová Ústí nad Orlicí
2124. JIří Kalina Praha it technik
2125. Zdeněk Mustar Háj ve Slezsku důchodce
2126. Zuzana Filkoházyová Přívětice Zdravotní sestra
2127. Michael Dvořák Praha 4 servisní technik elektro
2128. Vladimír Hrehor Lom referent bezpečnosti státu
2129. ivana Jobova Roudnice n.L. důchodce
2130. Ivana Kyselková Česká Lípa
2131. Milan Šebesta Křemže bývalý policista
2132. Milan Kožušník Ostrava
2133. Pukovský Vratislav Janovice
2134. Jaromír Hodan Přerov zemědělec
2135. Milan Porubský Lázně Libverda policista
2136. Jiří Riedel Valašské Meziříčí OSVČ
2137. Miloš Zapf Chodov hasič
2138. Roman Pavel Fryšták IT specialista
2139. Martin Hák Osek Elektrikář SD Bílina
2140. Vilém Budlanský Lednice Dělník
2141. Petr Kolský Příbram IT specialista
2142. Blanka Štrayblová Praha manažer, produkční
2143. Libuše Svačinová Bystřice p. Host.
2144. Jana Bandová Hanušovice
2145. Lumír LINHART Duchcov č.i. důchodce
2146. Bedřich FIALA Ostrava-Poruba důchodce
2147. Jana Hudská Litvínov referent
2148. Dalibor Vohradský Křermže OSVČ
2149. Tomáš Hejret Nový Jičín
2150. Nikola Jeřábková Mosty u Jablunkova 786 studentka
2151. Luboš Zich Nová Ves 1
2152. Ladislav Froš Frýdek-Místek Starobní důchodce
2153. Radim Sedlák Brno OSVČ
2154. Bernarda Urbancová Havířov
2155. Michal Szpyrcz Mosty u Jablunkova 44 student
2156. Dr.h.c. Mgr. Emil Sedmík Brno bývalý kriminalista a vyšetřovatel Policie ČR
2157. Barbora Studýnková Hvězdlice administrativní pracovnice
2158. Beáta Kanioková Dolní Lomná živnostník
2159. Milan FLOREK Ostrava bývalý policista
2160. Ivana Balážová Liberec Programátor
2161. Vlastimil Kaniok Frýdek Místek státní zaměstnanec
2162. Radim Střílka Fulnek technik
2163. Alfons Karásek Blansko
2164. Libor Basík Praha sportovní novinář
2165. Jiří Doleček Česká Třebová
2166. Ing. Bohdan Weigel Brno technik
2167. Lubomír Jurák Znojmo
2168. Květoslav Vávra Trutnov policista ve výslužbě-údržbář
2169. Miroslav Škota Kolín
2170. Stanislav Černobila Ostrava
2171. Václav Hadač Lubenec Hasič
2172. Pavla Panicová Slaný policistka
2173. Jitka Švástová Praha 8 ekonomka
2174. Zdeněk Kuchta Police nad Metují
2175. Jarmila Baranowská Znojmo účetní
2176. Ladislav Čapek VELVARY hasič
2177. Jaroslav Sečánský Moldava technik
2178. Martin Šibal Cheb hasič
2179. Josef Psotka Drmoul
2180. Jiří Troják Velká Polom Důchodce
2181. Jana Vurstová Liberec 6 Projektová manažerka
2182. Pavlína Jančíková Havířov učitelka
2183. Jakub Ulrich Louny ZJ STČK
2184. Antonín Mihulka Polička úředník
2185. jiřina benková karviná
2186. Martin Čekal Tábor masér
2187. Roman Hanuš Hodkovice nad Mohelkou policista
2188. Jiří Matějček Zábřeh
2189. Martina Psotková Drmoul
2190. Jana Mikešová Karlovy Vary MD
2191. Ivan Sokol Praha 2 důchodce
2192. Jiří Císler Praha 4 důchodce
2193. Zdeněk Mrázek Praha 8
2194. Vít Trensinger Břeclav Důchodce
2195. Jiří Skořepa Všestary student
2196. Zdeněk Arnold Praha vědecký pracovník
2197. Šárka Vondrášková Praha 5 státní zaměstnanec
2198. Petr Fábera Karlovy Vary řidič
2199. Zdeněk Karel Byrtus Třanovice důchodce
2200. Miluše Smolíková Beroun důchodce
2201. Tomáš Jirman Chlumec nad Cidlinou policista
2202. Zdenka Linkeová CHOMUTOV OSVČ
2203. Drahomíra Kubátová Valašské Meziříčí důchodce
2204. Jakub Šauer Kunštát
2205. Jiří Hrdina Praha městská policie
2206. Karel Rosenkranz Kopřivnice Technik
2207. Eva Crhová Frýdlant státní zaměstnanec
2208. Miloš Hummel Brandýs nad Labem skladník
2209. Barbora Knobloch Falmouth, MA, USA grafička
2210. Petr Dvořáček Praha OSVČ
2211. Jana Švidrnochová Ostrava-Poruba důchodce PČR
2212. Radek Linhart Hrob technik
2213. Robert Kovařík Moravské Bránice státní zaměstnanec
2214. Zdeněk Šroubek Plzeň poradce
2215. Olga Cajthamlová Slatiňany ekonom
2216. Irena Levová Most
2217. Petr Baláž Liberec Lektor
2218. Macháčková Marta Ostrava důchodce
2219. Miroslav Brandýs Kadaň Důchodce
2220. Stanislav Rada Nový Jičín student
2221. František Vörös Ústí n.L hasič
2222. Rudolf Vojtíšek Opava důchodce
2223. Pavel Kadlček Praha důchodce a technický pracovník
2224. MIloš Cach Pardubice podnikatel
2225. Božena Kubů Praha důchodce
2226. Bronislav Kolárík Bzenec
2227. Václav Váňa Skalička důchodce, místostarosta obce
2228. ,Pavel Šavrňa Kynšperk nad Ohří
2229. Pavel Pokora Velké bílovice Důchodce
2230. Jan Melík Svitavy důchodce
2231. Václav Mareček Trutnov policista
2232. Zlámalová Dobromila Jemnice
2233. Pavla Johanovská Karlovy Vary vedoucí obchodu
2234. František Klásek Zlín Strážný
2235. Petr Dvořák Karlovy Vary
2236. Veronika Nasavrcká Jaroměř zahradnice
2237. Michal Andrýsek Ostroměř
2238. Michal Mrkvička Praha mediální konzultant
2239. Roman Szturc Ostrava
2240. Rudolf Sykora Roznov pod Radhostem duchodce
2241. Vladimír Hrubý Kralupy nad Vltavou zedník
2242. Ladislav Smrčka Jindřichův Hradec technik
2243. Helena Groharová Kroměříž učitelka-toho času na MD
2244. Boris Kunštatský Ostrava policista
2245. Ivana Cachová Slatiňany ekonom
2246. Václav Kovář Praha
2247. Miroslav Labut Brno Podnikatel
2248. JUDr. Vít Bárta Praha 1 poslanec
2249. Zdenek Hrabalek Krenovice Konstruktér
2250. Radek Berka Prostějov
2251. Jana Králová Králův Dvůr lékařka
2252. Petr Zálešák Prušánky ředitel společnosti
2253. Darek Vrňák Vlašim řidič
2254. Petr Jungmann Jindřichův Hradec
2255. Hana Stejskalová Brandýsek Důchodce
2256. Petra Zámečková Lipovec státní zaměstnanec
2257. Ladislav Stehlík Semechnice soukromý podnikatel
2258. Jaroslav Wirgler Znojmo důchodce
2259. Josef Vlach Děčín PČR
2260. MUDr. Jan Jonáš Hradec Králové lékař
2261. Vladimír Hanačík Zlín důchodce
2262. Jiří Šimr HÝSKOV technik
2263. Martin Král Králův Dvůr lékař
2264. David Rakušan Žďár nad Sázavou
2265. Jaromír Pátra Dolní Lutyně důchodce
2266. Aleš Beran Náchod policista
2267. Irena Nová Trhové Sviny policistka
2268. Jana Zvejšková Jaroslavice řidič DNR
2269. Jana Šináglová Nová Role
2270. Jiří Stejskal Brandýsek řidič
2271. Marcel Karabín Havířov-Suchá vědecký pracovník
2272. Věra Třísková Nový Bor důchodkyně
2273. Naďa Pelcová Jeseník
2274. Zuzana Králová Praha 4 policista
2275. Ivan Čujek Havířov Dělník
2276. Jiří Tomeš Jedomělice státní zaměstnanec
2277. Alexandra Minksová Brno zdravotník
2278. Miloš Pospíšil Prostějov ochrana majetku a osob
2279. Rudolf Skalický Česká Třebová důchodce
2280. Miroslav Votava Ústí nad Labem dispečer
2281. Petr Laga Blatnice pod Svatým Antonínkem technik
2282. Jan Pernikář Střelice u Brna senior
2283. Pavel Simon Hradec králové výzkumný pracovník
2284. Martin Král Pustá Polom okr.Opava Řidič
2285. Ondrej Novak Praha programator
2286. Bohdan Cafourek
2287. Skopalík Aleš Zlín
2288. Jan Biernát Nový Jičín
2289. Romana Šarounová Vysoke Myto
2290. Vlastimil Beneš Prachatice hasič
2291. Jiří PAŠČÁK Hradec nad Moravicí důchodce
2292. Roman Derych Sušice hasič
2293. Václav Bezvoda JUDr. Děčín 2 policista v.v.
2294. Nikola Mazurová Ostrava administrativní pracovník
2295. Marie Hanusková Ostrava administrativní pracovník
2296. anna vaculikova val. polanka
2297. Pavel Venera Brno
2298. Jiřina Jakubů Liberec
2299. Iva Sochorcová Brno učitelka hudby
2300. Martin Sehnal Praha 4 číšník
2301. Libuše Bezvodová PhDr. Děčín 2 psycholog
2302. Martin Schneider Praha noční recepční
2303. Lucie Kobrová Benešov u Semil student
2304. Jan Čada J. Hradec
2305. Jakub Kutík Bernartice
2306. Miroslav Šmíd Věteřov voják
2307. Roman Česánek Vrchlabí operátor
2308. Lukáš Hlavenka Ostrava zámečník
2309. Libuše Zabloudilová Krupka
2310. Martin Hofman Brno
2311. Václav Mikulecký Vysoke Myto
2312. David Sobotka Brno
2313. Dan Stuchlý Praha 2 IT manager
2314. Anna Dřizgová Karviná zdravotní sestra
2315. JUDr.Miroslav Gajdziok Karviná Nové Město bývalý policista
2316. Přemysl Martinec Mělník student na střední škole
2317. Václav Holeček Lanškroun
2318. Sylva Štefanová Sadská zdravotní sestra
2319. Olga Kavková Karviná
2320. Marie Foltýnová Kroměříž
2321. Jaroslav Svoboda Nymburk
2322. Tomáš brabenec RUMBURK PČR
2323. PharmDr. Vadim Vyskočil Čejkovice
2324. Pavel Horner Praha
2325. Petr Teuber Libočany Důchodce
2326. Karel Smolík Kaplice mechanik
2327. Eva Svobodová Trutnov
2328. Hana Skýpalová Znojmo student
2329. Irena Mifková Kopřivnice
2330. Jaroslav Hozman Kamenice technik
2331. David Kolář Kvaň pedagog
2332. René Pokorná Frýdek-Místek
2333. Jan Krivak Uherske Hradiste IT
2334. Michal Smrž Liberec 30
2335. Pavel Leština České Budějovice důchodce
2336. JUDr. David Cahel Zlín hasič
2337. Jan Sadový Ostrava
2338. Vladislav Čenkovský Malšice - Čenkov důchodce
2339. Jiří BRANTNER PRAHA 11 policejní důchodce
2340. Leoš Richter Praha 3
2341. Jan Kadlec Hradec Králové Školitel (SW firma)
2342. Anna Jurošková Ing. Ostrava Poruba invalidní důchodce
2343. Milan Boček Praha
2344. Jan Beran Kladno IT
2345. Ivan Ležák Liberec servisní technik
2346. Tomáš Tesárek Husinec policista
2347. Alena Podzimková Štětí zdravotní sestra
2348. Jaroslav Kárník Králíky správce IT
2349. Veronika Školná Kolín státní zaměstnanec
2350. Renata Kolstrunková Česká Lípa
2351. Luba Kopecká Praha 4
2352. Vojtěch Mynář Ostrava sdružení Ostrava bezpečná doprava!!!
2353. Marie Říhová Podbořany pomocnice-zdravotnictví
2354. Jiří Navrátil Praha 3 důchodce
2355. Martina Nováčková Brno asistentka účetní
2356. Jan Kolstrunk Česká Lípa Policista
2357. Zbyněk Šplýchal Frýdlant nad Ostravicí osvč
2358. Klára Louková Zehun Vedouci Obchodu
2359. ing.Lubomír Pivnička Brno důchodce
2360. karel Zdráhala Hanušovice
2361. Petr Hodík Halenkov obchodní technik
2362. politické hnutí Změna Liberec
2363. Jiří Zdařil Ostrava řidič
2364. Josef Tomášek Praha veterán PČR
2365. PhDr. Eva Hobzová Beroun
2366. Patricie Náplavová student
2367. tomas vandas praha
2368. Jan Prnka Jistebník student
2369. Lubomír Filip Litomyšl OSVČ
2370. Václav Šlauf Vysoké nad Jizerou Technik
2371. Zuzana Kocumová Liberec zastupitelka města Liberec
2372. Zdeněk Horák Choustníkovo Hradiště důchodce
2373. Vladimír Boháč Zlaté Hory důchodce - učitel
2374. Olga Nastulczyková Karviná 8 zdr.sestra
2375. Jan Bechný Gustava Noska 13 student
2376. Jan Goryl Vendryně důchodce
2377. ing. Vlasta Pivničková Brno OSVČ
2378. Monika Šeflová Rapotín
2379. Václav Stupak Brno právník
2380. Stanislav Šáš Zlín policejní důchodce
2381. Milan Zach Praha podnikatel
2382. Myška Milan Doksy policista
2383. František Kalandra Moravská Třebová důchodce
2384. Radek Koutný Valašské Meziříčí
2385. Jiří Vaněk Hlinsko Učitel
2386. Petr Souček Slavičín HZS
2387. Martin Poděbradský Černá Hora HZS - hasič - strojník
2388. Jiří Matějovic Sušice
2389. Světlana Černá Most
2390. Michal Adamec Přerov
2391. Antoié Kučerová Brandýs nad Labem Stará Boleslav
2392. Ludmila Kmochová Praha 10
2393. Josef Matlas Týniště nad Orlicí důchodce
2394. Robin Kožnar Brno IT
2395. Jitka Kopřivová Hulín Administrativní pracovncie
2396. JUDr.Leonard Závodný Bzenec penzionovaný policista
2397. Boris Ponsch Praha osvč
2398. Josef Borovec Praha technik
2399. Miroslava Šteffelová Plzeň
2400. Jaroslav Ryska Louny OSVČ
2401. Vítězslav Šimánek Hlučín Pedagog
2402. Jaroslav Závorka Litoměřice zaměstnanec
2403. Ing. Josef Babinec Kopřivnice
2404. Jiří Mamula Opava rozpočtář
2405. Josef Mynařík LEDNICE OSVČ
2406. Pavel Bartoň Pardubice
2407. Jan TOman Neratovice osvč
2408. Martin Svoboda Bělkovice-Lašťany Geodet
2409. Josef Peck Jeseník podnikatel
2410. Hana Orságová Kroměříž důchodce
2411. Dušan Boháček Česká Lípa policista
2412. Jan Rudinsky Praha 9
2413. Jaroslav Hudec vyškov policista
2414. Vít Páník Kunovice student
2415. Mgr. Dagmar Guhryová Praha šéfredaktorka
2416. Petr Lorenz Beroun celník
2417. Milan Kobliha Liberec
2418. Iva Ťulpíková Hranice učitelka
2419. Ivan Koudelka Bučovice statik - OSVČ
2420. Václav Beránek Louny
2421. Jaroslava Antošová Kroměříž důchodkyně
2422. Bronislav Šulc Rokycany
2423. josef karlovec janov důchodce
2424. Pavel Ryba Praha soukromý sektor
2425. Soňa Juřicová Beroun Účetní
2426. Jakub Novák Břežany policista
2427. Karel Hrouda Praha
2428. Miloslav Hájek Prostějov důchodce
2429. Ivan Holub Praha provozní
2430. Jan Diviš Praha
2431. Pavel Votápek Praha 5 administrativa
2432. Libor Walach Třinec
2433. Jiří Chval Bělušice Policista
2434. Iveta Schejbalová Horní Domaslavice
2435. Zdeněk Modráček Prosetín
2436. Věra Fritschová Líbeznice
2437. Radek Bukva Ceska Lipa
2438. Hana Zavřelová Brno
2439. Jan Dočekal Jiříkov technolog
2440. Lily Černíková České Budějovice rodičovská dovolená
2441. Vojtěch Blažej Ostrava Student
2442. Milan Schembera Žichlínek
2443. Rostislav Mrázek Havířov obchodník
2444. Milan Jodas Jablonec nad Nisou Konstrukter
2445. Milan Vařák Louny
2446. Petr Galčík Praha analytik
2447. Roman Kříž Plzeň státní správa
2448. MIloslava Mitášová Brno
2449. Petr Malinka Sušice
2450. Ivo Filka Šlapanice
2451. Jiri Vanicek Liberec programator
2452. Martin Oliva Praha
2453. Pavel Mrkvička Brno podnikatel
2454. Linda Švrčinová Kroměříž pedagog
2455. Lukáš Cieslar Dětmarovce Podnikatel
2456. Roman Holub Frýdek-Místek
2457. Stanislav Jecha Praha 5 - Holyně důchodce - trener fot. mládeže
2458. Miroslav Turecek Buchlovice elektrikar
2459. David Bartoš Vsetín planner
2460. Jaroslav Polensky Praha 3D animator
2461. Hana Vosečková Praha 9 dámská krejčová
2462. Jan Novák Strakonice
2463. Michal Štefan Jihlava
2464. Zbyněk Rychnovský Horní Branná obřadník
2465. David Knobloch Hodkovice nad Mohelkou PČR
2466. Aleš Kučerka Opava student
2467. Karel Veselý Praha PČR
2468. Ladislav Tvrdý Bohuňovice
2469. Květuše Pastuszková Jablunkov
2470. Jana Hynková Bystřice OSVČ-účetní
2471. Miroslav MOTTL Sušice
2472. Stanislav Švub Uherské Hradiště
2473. Jiří Knězek Praha OSVČ
2474. Tomas Houska Praha 5 Vyvojar SW
2475. Martin Holcát Praha 11
2476. Irena Nováková Choceň učitelka
2477. Dominik Hulman Vyškov úředník
2478. Martin Hajner Praha zaměstnanec
2479. Petr Kopún Kroměříž učitel
2480. DAGMAR HRABOVSKA BYLNICE KOSMETICKA
2481. Mgr.Petra PODANÁ MOST vrchní inspektor PČR
2482. Lukas Kvapil Liberec Spasitel
2483. Jan Neuman Praha podnikatel
2484. Roman Škrach Vestec, Praha - Západ programátor
2485. František Jablonský Uničov řidič
2486. Dana Chudobová Kudlovice dělnice
2487. Karel Skála Lanškroun
2488. Jiří Pelikán Liberec osvč
2489. Diana Benešová Čistá u Rakovníka VS ČR
2490. Miloslav Kroužek Sezimovo Ústí Obchodní referent
2491. Jan Bartl Brno Policista
2492. Dana Szlauerová Praha 8 OSVČ
2493. Vladislav Joneš Horní Bludovice hasič
2494. Ladislav Haidl Liberec sales manager
2495. Květoslava Čadová Odry učitelka
2496. Karel Beneš Čistá u Rakovníka OSVČ
2497. Jana Bláhová Trutnov rodičovská dovolená
2498. Pavel Kopsa Ústí nad Orlicí projektant
2499. Jan Jemelka Ostrava
2500. Zdeněk Švidrnoch Ostrava-Poruba policejní důchodce
2501. Petr Pekárek Trhové Dušníky, okr. Příbram důchodce
2502. Václav Liška Opatovice nad Labem PČR
2503. Miluše Drozdková Příbor důchodce
2504. Martin Duda Opava student
2505. Lukáš Homuta Praha 4 disponent
2506. Bohumil Neumann Brno IT
2507. Radomír Poštulka Olomouc Hasič
2508. Jan Haring Jablonec nad Nisou Designer
2509. Jiří Janků Tábor
2510. Jiří Zavadil Bechyně policista
2511. Ludmila Fantová Praha 5 ekonom
2512. ladislav stehlík Praha 6
2513. Jiří Eder Hradec Králové úředník
2514. Vladan Hruška Opava
2515. Petr Rychnovský Blansko důchdce
2516. Miroslav VRTAL Hamburg podnikatel
2517. David Pšondr Česká Třebová student/OSVČ
2518. Petr Balcar Brno architekt
2519. Tomáš Isák Praha důchodce
2520. Tomáš Nasavrcký Jaroměř policista
2521. Zdeněk Lep Štětí dělník
2522. Martin Kopecký Řitka produkční
2523. Petr Rychnovský Blansko
2524. Daniel Pačka Ostrava
2525. Ladislav Urge Praha Hasič
2526. Lubomír Malý Černčice zootechnik
2527. Štěpán Prudil Horní Poříčí OSVČ
2528. Jiří Michal Hostouň
2529. Luboš Valdhans Lhota pod Radčem Policista
2530. Miroslav Kozlík Stará ves nad Ondřejnicí Technik
2531. Vladimír Peták Praha
2532. Věra Kadlecová Litoměřice
2533. Jan Gallo Česká Lípa policista
2534. Miroslav Kadavý Liberec 30 Nezaměstnaný
2535. Lubomír Vyvial Vítkov
2536. Bedář Roman Rapotín
2537. Pavel Aujezdský Brno autor
2538. Dalibor Hodis Praha státní zaměstnanec HZS ČR
2539. Oldřich Hrádek Lipová manažer
2540. Radek Koutný Valašské Meziříčí Technik
2541. Radek Fischer Březová u Vítkova zaměstnanec
2542. Ivan Mackerle Praha důchodce
2543. Zdeněk Vojík Brno
2544. Michal Álló Havířov Elektromechanik
2545. Petr Poledník Těrlicko
2546. Jakub Koudelka Brno Chief Mobility Technician
2547. Kristýna Bílá Mariánské Lázně student
2548. Ladislav Kadlčík Prostějov hasič
2549. Arnoš Křivka Pardubice státní zaměstnanec
2550. Jarmila Rezková důchodce
2551. Jindřich Kunst Ivančice PČR
2552. Milan Walach Havířov
2553. Petr Sedláček Hodonín bývalý policista
2554. Pavel Borský Úpice důchodce
2555. Jaroslav Vojtěch Hronov
2556. eVA kLUCHOVÁ Špindlerův Mlýn
2557. Jiří Vágner Lelekovice krizové řízení
2558. Vladimír Vendl České Budějovice úředník
2559. Alena Janáková Dašice učitelka
2560. Ina Kuchtová Brno
2561. Bc,.Vilém BABIČKA Duchcov pplk.v.v. MV ČR
2562. Marcela Brothánková Brodce
2563. Filip Matuška Kroměříž sociální pracovník
2564. Stanislav Bílek Blučina
2565. Eva Tobolová Ostrava státní zaměstnanec
2566. Václav Janeček Klatovy mechanik CNC strojů
2567. Yveta Holatová Benešov u Semil Státní zaměstnanec
2568. Ada Dobíhalová Praha
2569. Jaroslav Kajnar Opava důchodce
2570. Karel Hrach Mýto policista
2571. Vlasta Povová Most
2572. Petr Kovář Brno IT
2573. Miloslav Fohl Nová Včelnice
2574. Stanislav Bečvář Blovice obchodník
2575. Pavel Jarovoj Nový Bor policista
2576. Táňa Šulcková Luby dělnice
2577. David Zahradnicek Praha programator
2578. Karel Bříza Chrudim dispečer
2579. Zdeněk Dymák Vysoká nad Labem st.zaměstnanec
2580. Josef Kaisr Klatovy
2581. Jaroslav Knob Ostrava
2582. Milan Vorlík Kadaň policista
2583. Jan Černý Plzeň policista
2584. Josef Píška Fryšták důchodce
2585. Robert Juhoš Frýdlant v Č. nezaměstnaný
2586. Zdeněk Moravec Lučany nad Nisou IT specialista
2587. Jan Bláha Trutnov Policista
2588. Stanislav Lichtenberg Kopřivnice důchodce
2589. Peter Mojzeš Praha 13 vysokoškolský učitel
2590. Jiří Hudeček Libočany starosta obce
2591. Jaromír Kroček Frýdek - Místek windows specialista
2592. Pavel Moser Rudník DTP
2593. Štěpán Thomayer Domažlice policista ve výslužbě
2594. Jana Hartlová Velký Újezd nezaměstnaná
2595. Otto Čepelák Praha technik
2596. Tomáš Kudrej Vratimov Nákup
2597. Tomáš Bittner Most
2598. Bohunka Lanová Moravská Nová Ves účetní
2599. Josef Kulhánek ml. Hostinné Informatik
2600. Tomáš Bochenek Praha VSČR
2601. Kateřina Bajusová Otrokovice Prodavačka
2602. Jan Koudelka Trutnov administrativa
2603. Jaroslav Lindner Děčín IV. - Podmokly analytik programátor na penzi
2604. Milan Kadlec Litoměřice OSVČ
2605. Richard Polešovský Hostinné operátor
2606. Lenka Výletová Hodonín
2607. Dan Roboš Starovičky Vedoucí výroby
2608. Jan Kopinec Statenice podnikatel
2609. Tůma Milan Praha 4 ředitel
2610. Radek Jurášek Mariánské Lázně policista
2611. Marcela Milatová Praha
2612. Sojka Jan Praha 6 Zakaznicky servis
2613. Jiří Klement České Budějovice
2614. Michal Mitroci Teplice policista
2615. Helena Cabalková Žacléř policistka ve výslužbě
2616. Zuzana Součková Nové Sedlo u Lokte
2617. Petr Klas Louny důchodce
2618. Jiří Herold Plaňany důchodce
2619. Helena Prchalová Krnov
2620. Marie Fišerová
2621. Iveta Kapciarova Smržovka obchod
2622. Petra Ghiasvand Praha pedagog
2623. Lenka Laurinová Ostrava
2624. Pavel Hrabovsky BYLNICE nezamestnany
2625. Michal FILIP Plzeň
2626. Danuše Kramolišová Třinec důchodkyně
2627. Antonin Konecny Hluk
2628. Otokar Bureš Štěchovice technik - důchodce
2629. Ludmila Grymová Ostrava specialista
2630. Michal Říman České Budějovice OSVČ
2631. Jaroslav Stýblo Bobnice, Kovansko IT Specialist
2632. Lenka Benešová Velký Šenov sociální pracovnice
2633. Zdeněk Balga Brno důchodce
2634. Jitka Mohylova Valašské Meziříčí lektor
2635. Tomáš Petřík Zlín IT specialista
2636. Božena Nosková Vodňany důchodkyně
2637. Vladislav Vondrak Plzen software developer
2638. Martin Smolík Tlučná OSVČ
2639. Petr Argyropulos Kravaře
2640. Petr Jurik Roznov pod Radhostem OSVC
2641. Ludmila Kostrošová Hoš´tálkovy
2642. Petr Tryner Praha
2643. Karel Scholz Praha
2644. Martin Janíček Brno
2645. Vítězslav Dřízga Zlín
2646. Jaromír Doleček Praha Programátor
2647. Matěj Pospíšil Tábor tiskař
2648. Jaroslav Michalec Čáslav
2649. Roman Svoboda Kroměříž
2650. Jiří Špajs Dlouhá Třebová
2651. Tomáš Dolejš Dolní Lukavice projektový manažer
2652. Věra Šantínová Plzeň důchodce
2653. Jiri Cadek Turnov
2654. Jaroslava Kocabkova Usti nad Labem
2655. František Kroul Rudoltice důchodce
2656. Lukáš Novotný Černilov Grafik
2657. Pavel Vítek Uherské Hradiště zaměstnanec
2658. Martin Valasek Brno IT Specialista
2659. Naděžda Franková Ostrava lékařka
2660. Václav Vykus Libčice na Vltavou dispečer
2661. Míla Bartálová Hodonín důchodce
2662. Jan Petrášek Brno automechanik
2663. Martin Havelka Libušín
2664. Jana Schreierová Opava
2665. Jiří Petera 54462 Vítězná
2666. radek waschta lovčice u kyjova
2667. Jaroslav Bohuslav ml. Ústí nad Labem farmaceutický asistent
2668. Vaclav Kocian Kozlovice
2669. Zdeňka Drastichová Kladno vědec
2670. Marián Jurco
2671. Vlasta Tillová Praha asistentka
2672. Tomáš Hlaváček Praha
2673. Jitka Hofmanová Chodov referentka CK
2674. Josef Tichý Opava důchodce
2675. Ivana Hejlkova Blansko duchodce
2676. Tomáš Salvet Praha policista
2677. Dušan Pešek Praha 4
2678. Pavel Madar Praha 4 IT specialista
2679. Iveta Ladenbergerová Karviná
2680. Jarka Lédlová Chrudim
2681. František Bár Brno policista
2682. Tomáš Kozok Heřmanovice OSVČ
2683. Karel Bárta praha muzikant
2684. Jakub Zeman Chomutov podnikatel
2685. Michaela Drozdová Praha
2686. Vladimíra Brečková Praha 5 důchodce
2687. Jan Volkov Trutnov školství
2688. Vojtěch Nováček Brno důchodce
2689. František Dušek Žichlinek statní zaměstnanec v důchodu
2690. Martin Jasek Kopřivnice Student
2691. Jan Šnajdr Praha projektant
2692. Vít Krulikovský Ostrava IT spec
2693. Sajmon Fiala Sezimovo Ústí pedagog
2694. Martin Suttr Plzeň
2695. Adam Švec Třebíč Student
2696. Radek Kadlec Dobris obsluha CS
2697. Jan Procházka Brno
2698. Jan Kantor Bohumín 4 důchodce
2699. Vladimíra Petrlíková Semily zdravotní sestra
2700. Ivan Škarda Brno učitel
2701. Martin Jakeš Bohumín Webdesignér
2702. Radim Hájek Blansko technik
2703. Václav Korál Lázně Bohdaneč
2704. Martin Mynář Uh.Hradiště Student
2705. Otakar Juklicek Praha IT Specialista
2706. Jaroslav Bechyně Praha 6
2707. Jarka Vostrá Rakovník policista
2708. Miloslav Petrlík Semily vrchní asistent PČR
2709. Dušan Pavlíček Praha programátor
2710. Lev Bělohlávek Vyškov policejní důchodce
2711. MIchal Doležal OSTRAVA
2712. Radek Mlateček Trutnov
2713. Václav Mlejnek Jablonec nad Nisou policista
2714. Milena Mojžišová Kopřivnice učitelka
2715. Mach.Karel Praha
2716. Rostislav Urbánek Slavičín policista
2717. Petr Vojvodík Unětice stavbyvedoucí
2718. Karel Marčan Ostrava strojnik
2719. Marek Nováček Ostrava zaměstnanec
2720. Martin Hamáček Sedlčany obchodník
2721. Dáša Chovancová Havířov pokladní
2722. Radovan Lovčí Plasy historik
2723. Miroslav Píša České budějovice
2724. Martin Houdek Vlašim zaměstnanec ČD
2725. Vítězslav Polok Třinec
2726. Jan Šindelka Protivanov Hasič
2727. Dana Ondráčková Olomouc
2728. Jakub Joanovič Lysovice Policie ČR
2729. Luděk Hložánka Ostrava
2730. Ladislav Khýr Staré Město Hasič
2731. Petr Hrníčko Hrádek nad Nisou policista-důchodce
2732. Mazůrková Dagmar Staré Město učitelka
2733. Jindřich Zamazal Horní Jelení podnikatel
2734. Miroslav Lánský Ostrava Důchodce
2735. Vladimír Rezek Cheb OSVČ
2736. David Novák Kadaň PČR
2737. Ivana Kubátová ČESKÉ BUDĚJOVICE PRODAVAČKA
2738. Iveta Tothová Jirkov živnostník
2739. Jiří Fiala Rouchovany technik
2740. Jan Strnad Zlín
2741. Stanislav Turinský České Budějovice důchodce-dříve PČR
2742. Jan Dvořák Třebíč Správce sítí v IT
2743. Monika Nováková Mělník
2744. Lukáš Kňourek Bílé Poličany policista
2745. Milan Dudík Olomouc inv. důch
2746. Jana Veselá Brno
2747. Ivana Hepprová Opava redaktorka
2748. Jan Radoberský Brno
2749. Rudolf Pavlíček Ústí nad Labem civil
2750. luděk ševčík otrokovice státní zaměstnanec
2751. Petr Janeček Bílá Třemešná OSVČ
2752. Zdeněk Říha Podbořany hasič v důchodu
2753. Jana Třetinová Velká nad Veličkou
2754. jana Lusková vyškov nezaměstnaná
2755. Petr Kovář Teplice
2756. Dana Šelová Praha
2757. Veronika Kubešová Praha administrativní pracovnice
2758. Petr Beneš Lukavec hasič
2759. vladimír cabák nový jičín
2760. Anna Fatinova Praha6-Liboc duchodce
2761. Oldřich Martinů Třebíč učitel
2762. Petra Říhová Litomyšl účetní
2763. Ladislav Sebök Šumperk kontroling
2764. Miloš Vávrů Brno OSVČ
2765. Čeněk Junek Klec
2766. Václav Hančar Podbořany hasič
2767. Jana Majerováí vychovatelka
2768. Pavel Hnilica Napajedla Invalidní důchodce
2769. Vladimír Krahulec Hradec Králové PČR
2770. Antonín Růžička Slavkov u Brna automechanik
2771. Lenka Hornová Prostějov Student
2772. Jaroslav Kratochvíl Praha fotograf
2773. Karla Diváková Ostrava důchodkyně
2774. Marek Černoch Valašské Meziříčí policista
2775. Michal Fadrhonc Bílý Kostel nad Nisou
2776. Jan Bracháček Trutnov policista
2777. Hana Mášková Plzeň
2778. Vlastimila Synecká Praha 13 důchodce /27 let PČR
2779. Vladislav Malík Tištín Strojník
2780. Ladislav Soustružník Jablonec nad Nisou důchodce
2781. Martin Synecký Jirny
2782. Jiří B a ť a Holešov důchodce
2783. Michal Holan Jablonec nad Nisou
2784. Jaroslav Pilař Stará Paka OSVČ
2785. Jitka Rolantová Jablonec nad Nisou finanční poradce
2786. Denisa Martinková Ústí nad Labem student
2787. Rudolf Maslík Frýdek-Místek Student
2788. Taťána Kopřivová Ostrava školství
2789. Bc. Tomáš Fajárek Nový Jičín 741 01 státní správa (Veterán PČR)
2790. Adam Piechowicz Bohumín Pedagog
2791. Marcela Hodanová Prostějov důchodce
2792. Pavel Hodan Prostějov důchodce
2793. Libuše Kafková Brno
2794. Miloslav Hančar Zdiby Policista
2795. Marie Kutějová Karviná
2796. Aleš Kudr Brno důchodce PČR
2797. Ludvík Kučera Praha 4 živnostník
2798. Jaroslav Bobr Česká Kamenice
2799. Zdeněk Habásko Kolinec policista
2800. Miroslav Kalvach Rychnov nad Kněžnou policista v.v.
2801. Jan Bárta Štěchovice podnikatel
2802. Jaroslav Štos Brno důchodce
2803. Slavomil Rund Ostrava důchodce
2804. Marie Vykopalová Kostelec na Hané důchodce
2805. Marcela Fialová Vyškov Personalista
2806. Pavel Mahrla policista
2807. Milan Brückner Stráž pod Ralskem Policista
2808. Vítězslav Vojtěchovský Praha IT Administrátor
2809. Milan Dolejš Jeneč pčr
2810. Ivana Spáčilová Val.Meziříčí
2811. Pavel Svoboda Liberec dělník
2812. Tomáš Lorenz Česká Lípa POLICISTA
2813. Josef Zapletal Olomouc důchodce
2814. Eva Indrová Praha
2815. Czesław Klosak Praha voják z povolání
2816. Josef Kopřiva Ostrava důchodce
2817. Pavel Stach Frýdek Místek Policista
2818. Pavel Hollitzer Praha technik
2819. Zdeněk Kopa bývalý policista
2820. Jaroslava Půrová Havířov-Podlesí důchodkyně
2821. Matěj Horáček Česká Lípa policista
2822. Bohuslav Vršťala Kozojídky č. 1 veterán policie
2823. Hana Vojáčková Litomyšl důchodce
2824. klara de gennaro citov OSVC
2825. Zdeněk Hromádka Chomutov důchodce
2826. Michal Tesař Doubravice nad Svitavou Formovač stavební keramiky
2827. Jiří Marx Praha OSVČ
2828. Jana Nováková Frýdek-Místek sekretářka
2829. Anna Böhmová Chrastava strážník
2830. Jaroslav Blaha Vracov důchdce
2831. Mgr. Marta Benešová Frýdek-Místek učitelka
2832. Jaromír Michálek Závišice OSVČ
2833. Věra Chvátalová Praha 4
2834. Vladimír Bareš Nové Strašecí důchodce PČR
2835. Jaroslav Pokorný Hradec Králové
2836. Vladimír Hrachovec Pstruží výkonný ředitel
2837. Alois Polách Študlov
2838. Bc. Petr Křížek Benešov nad Ploučnicí bývalý policista
2839. Přemysl Samšiňák Liberec Policista
2840. Nikola Konečný Plenkovice policista
2841. Kamil Štípek Slaný odborný poradce v zemědělství
2842. Petr Borovička Slavkov u Brna důchodce (pol. veterán)
2843. Eva Reslerová Příbram VII
2844. Petra Pavelková Přerov
2845. Romana Svobodová Nová Role OSVČ
2846. Miroslav Kopecky Potštejn duchodce
2847. Martin Pukl Uhřice policista
2848. Jiří Skokan Letonice st. zaměstnanec
2849. Lucie Bednaříková Slavkov u Brna
2850. Dagmar Masliková Frýdek-Místek státní zaměstnanec
2851. Josef Pechal Rakvice
2852. Ivana Griačová Brno matka 5 dětí
2853. Alena Vyňuchalová Kroměříž manažerka
2854. Oldřich Kalenda Hradec Králové nezaměstnaný
2855. Marie Havlová České Budějovice
2856. Jan Macálka Rácovice ekonom
2857. Jiří Krejčí Dohalice
2858. Martin Vašina Valencia, California ecommerce consultant
2859. Petr Mášek Plzeň-jih, Žinkovy policista
2860. Marcela Pracuchová Ostrava - Poruba
2861. Danuše Hlaváčová Holešov důchodce
2862. Jiří Prokeš Vejprty PČR
2863. Marie Vytopilová Klobouky u Brna důchodkyně
2864. Tomáš Moavec, PhD. Praha vědec
2865. Magdalena Švarcová Prostějov
2866. Emil KOVÁŘ Havířov - Podlesí důchodce
2867. Radovan Junek Hrušovany u Brna Důchodce
2868. Jiří Doležel Ostrava
2869. Vladimír Daněk Ústí nad Orlicí státní zaměstnanec
2870. Tomáš Tichánek Příbor IT
2871. Alois Hanák Brno důchodce
2872. Petra Jodlová České Budějovice grafik
2873. Jaromír Bischof Brno-venkov policista
2874. Vladimíra Popiková Praha státní zaměstnanec
2875. Ivana Leciánová Sedlnice vchovatelka
2876. Roman Nádeníček Most vedoucí výroby
2877. Dagmar Pytlikova Ostrava-město
2878. Petr Stěhule Praha 8 technik
2879. Jan Koumal Zelená Hora OSVČ
2880. Vlastimil Starzyk Třinec PČR
2881. Vladimír Füchs Dolní Újezd u Lipníka nad Bečvou důchodce
2882. marek prazsky ceska lipa policista
2883. Radoslav Grulich MOHELNICE PODNIKATEL
2884. Rudolf Krátký Cheb Strojvedoucí
2885. Libor Glaser Havířov
2886. Petr Sládek Kadaň PČR
2887. Standa Drozdek Příbor
2888. Lubomír Michalíček Vendryně
2889. Michal Papež Černošice technik
2890. Aleš Kadlec Praha
2891. Jaromír Pytlík Ostrava vrátný
2892. Karel Pospíšil Kozlany u Vyškova
2893. Ivana Rýdlová Kopřivnice
2894. Marie Lundová Bílov důchodce
2895. Krásný Pavel Jablonec nad Nisou
2896. Roman Vaněk Velehrad veterán policie
2897. Ondřej Coufal Hlučín Voják
2898. David Lebeda Praha OSVČ, Imperativ,o.s.
2899. Dalibor Nový Praha 5 Podnikatel
2900. Petr Lukáš Praha 2 technik
2901. John Bok Praha
2902. Luboš Martinak Velke Karlovice operator
2903. Bohouš Němec Praha Novinář
2904. Petr Korál Janovice nad Úhlavou novinář
2905. Otto Kasl Čáslav Podnikatel
2906. Ladislav Grešák Ostrava
2907. Jiří Šimák Česká Lípa vedoucí OOP PČR ve výslužbě
2908. Dagmar Kalinová Zbýšov v Čechách student
2909. Martin Faffek Brighton Elektrikář, Dj, IT
2910. František Kápar Český Krumlov stavební technik
2911. Robin Karel Popper Praha 10 - Vršovice OSVČ
2912. Pavel Mazura Nymburk policista
2913. Jiří Devátý Praha důchodce
2914. Olga Najmanová Hořovice
2915. Lenka Procházková Praha spisovatelka
2916. nprap. Josef Balatka Plavy policista IOS KŘPL Liberec
2917. Šamal František Karviná-Ráj policejní veterán
2918. Mirka Mikundová Lichnov u Nového Jičína
2919. Vlastimil Drechsler Karviná
2920. Jaroslava Balatková PLAVY zdravotní sestra
2921. Karel Mach Praha
2922. Dušan Baláž Šluknov důchodce
2923. Jiří Weinfurter Plzeň OSVČ
2924. rostya gordon-smith praha
2925. Ing. Pavel Hlavička Praha důchodce
2926. Miroslav Stavjaňa Staré Město
2927. Martin Vaculík Březová policista
2928. Kamila Nitková Ostrava-Poruba asistentka, bývalá policistka
2929. Stanislav Hrabík Teplice důchodce
2930. Ondřej Kohoutek Brno vedoucí autoservisu
2931. Roman Večeřa Znojmo-Přímětice technik ve výrobě
2932. Petr Goldmann Kyjov
2933. Vojtěch Pelán Jihlava důchodce
2934. Petr Král Cvikov policista
2935. Dana Nedvědová Hořovice asistentka
2936. Hana Kecová Křivoklát servírka
2937. Roman Nitka Ostrava-Poruba policista
2938. Petr Kolísek Olomouc
2939. Emilie Kopková Sokolov dúchodce
2940. Mgr. Jaromír Nedvěd Hořovice policista
2941. Věra Grundová Mašťov kuchařka
2942. Pavel Filípek 542 32 Úpice důchodce
2943. Jan Peterka Praha 3 ekonom
2944. Jiří Svatoš Sedlec-Prčice policista PČR
2945. Jiří Baroš Hutisko-Solanec policista
2946. Jiří Macák Roztoky
2947. Miroslav Škrába Sokolov 35601 důchodce
2948. Tomáš Komárek Česká Lípa policista
2949. Radim Holáň Orlová-Lutyně Operátor-seřizovač cnc
2950. Jaromil Krajča Znojmo soudní znalec
2951. Hana Hamanová Neslovice dámská krejčová
2952. Tomáš Pechanec Vsetín Montážní dělník
2953. Vladimír Touš Sušice OSVČ
2954. J.Hermanek Praha - 4
2955. Jiří Pavlinec Mikulov pol. veterán
2956. Miloš Záhrobský Postoloprty zámečník
2957. Lucie Grzondzielová Brno administrativní pracovnice
2958. Pavel Čekan Ostrov starosta města Ostrova
2959. Jiří Rypl Harrachov Bývalý policista v důchodu
2960. Petr Hanzal Pardubice policista
2961. Ondřej Petráček Malé Přítočno Web design
2962. Pavel Cin Přerov důchodce
2963. Libor Hokr Kladno sociální pracovník
2964. Naděžda Klinovská Děčín policistka
2965. Gabriela Štroblová Roudnice nad Labem policistka
2966. Pavel Štrobl Roudnice nad Labem řidič
2967. Jan Cváček Val. Meziříčí důchodce
2968. Jiří Kobilinský Plzen
2969. Vladimír Pražák České Budějovice HZS
2970. Martin Pavlik Odry policista
2971. Nikola Špičanová Hradec Králové student
2972. Eva Fidrhelová Jablonec nad Jizerou PČR
2973. Tomáš Jaroň Lichnov u Nového Jičína policista
2974. Dana Kalivodová Praha 4
2975. Simona Pospíšilová Prostějov policistka
2976. Ludvík Zolich Karviná Důchodce
2977. Jaroslav Mazný Cheb PČR
2978. Mgr. Václav Šaroch Orlová - Lutyně policejní veterán, nyní střed. učitel
2979. Milan Fišera Hradec Králové veterán policie
2980. Pavel Jára Karlovy Vary
2981. Stanislav Hylán Litoměřice úředník
2982. Miroslav Pávek Hrádek nad Nisou
2983. Ladislav Sovadina Kroměříž konstruktér
2984. Jozef Studnička Vnorovy důchodce
2985. Tereza Dekanová Krnov asistent prodeje
2986. Tomáš Hodík Písek policista
2987. Tomáš Kábrt Praha - Kunratice Projektový manažer
2988. Antonín Lepša Česká Lípa policista
2989. Jana Müllerová Praha 4 studentka
2990. Radovan Koreň Frýdek Místek Ačr
2991. Vlasta Andrlíková Teplice všeobecná sestra
2992. Dagmar Berková Praha 8 důchodkyně
2993. Jana Fairaislová Chaloupky policistka
2994. Jan Grepl Brno živnostník
2995. Jana Englertová Opava
2996. Ladislava Jaroňová Lichnov
2997. Zdenek Vlk Mimoň policista
2998. Josef Frýdecký Velká nad Veličkou
2999. Josef Vykopal Holešov
3000. Alena Bednaříková Slavkov u Brna prodavačka
3001. Václav Dvořák Praha režisér-dokumentrista
3002. Věra Bukáčková Fryšava pod Žákovou horou důchodce
3003. Jan Rýpal Valašské Meziříčí policista
3004. milan šimandl Zbůch, Plzeň sever OSVČ - policista ve výslužbě
3005. Pavel Michálek Most Policista
3006. Jiří Zima Hronov
3007. Alena Matějová frýdek-místek
3008. Jiří Cupák Vrchlabí Důchodce
3009. Marek Volný Staříč PČR
3010. Renata Černocká Přerov referentka MmPr v důchodu
3011. Helena Grzondzielová Moravský Krumlov skladový operátor
3012. Jana Adamčíková
3013. Kamil Plíšek Vršovice u Loun úředník státní správy
3014. Jaroslav Grošek Tišnov policista v.v.
3015. Rudolf Nový Praha Energetický dispečer
3016. Jaroslav Kozel Orlová-Lutyně policista
3017. Jaromír Kout Jablonec nad Nisou Policista
3018. Vlastas Gintnerová Ostrava PČR
3019. Jaromír Hoblík Rakovník
3020. Martin Haman Neslovice policista
3021. Zdeněk Ryšlavý Provodín policista
3022. Hedvika Merenusová Jezvé policista
3023. Milan Rusina Frýdek-Místek 1 důchodce
3024. Petr Jirava Česká Lípa PČR
3025. Vilém Machálek Strážnice policista
3026. Marek Pečenka Česká Lípa policista
3027. Tomáš Zýka Chomutov inspektor PČR
3028. Jan Diviš Vroutek důchodce-OSVČ
3029. Petr Novák Rožnov
3030. Vladimír Čech Zliv pojišťovací poradce
3031. Zdeněk Leško Horažďovice
3032. weber varnsdorf
3033. Ondřej Malinký Plzeň IT specialista
3034. Filip Hloušek Skalice u České Lípy dopravní policista
3035. Zdeňka Šešulková Markvartovice 747 14 pedagogický asistent
3036. Martin Stratil Frýdlant nad Ostravicí Student
3037. SVĚTLA BEDNÁŘOVÁ JIMRAMOV DŮCHODCE
3038. jan kyselka česká lípa policista
3039. Hana Rampulová Brno Důchodce
3040. Anna Moulisová Plzeň důchodce
3041. Ivan Smrčka Praha 5 podnikatel
3042. Jindřich Fiala Vyškov policista
3043. Libuše Hromadová Ostrava invalidní důchodce
3044. Jan Fischer Praha
3045. Štefan Ďurina Hředle Hasič
3046. Petr Cvek Osvětimany důchodce policista
3047. Marcela Zemanová Ústí nad Labem státní zaměstnanec
3048. Michal Nedvěd Jílové policista
3049. Alena Ševčíková Olomouc
3050. Martin Klapka Čimelice policista
3051. Daniel Bálint Chomutov policista policie ČR
3052. Lukáš Kopčík Hustopeče Městská policie Břeclav
3053. Martina Medková Liberec administrativní pracovnice
3054. Vlasta Novotná Brno důchodce
3055. Jana Sedláčková Praha důchodce
3056. Olga Fischerová Praha grafička
3057. Elena Straková Brno PCR
3058. Lešek Fukala Ostrava technik
3059. Josef Slovák jemníky státní zaměstnanec
3060. Martin Lučický Hradec Králové policista
3061. Tomáš Berka Fulnek
3062. Jan Skořepa Mladá Boleslav
3063. Václav Ceplecha Heřmanice
3064. Pavel Ambrož Praha státní úředník
3065. Dalibor Dočkal Luleč PČR
3066. Ivana Glaserová Havířov
3067. Jiří Bartoněk Brno podnikatel
3068. Jan Drobilič Hlohovec Řidič MKD
3069. Jiří Stawarczyk Návsí policista VV
3070. Jaroslava Keilová Chomutov policistka
3071. Milan Minařík Jičín důchodce
3072. Bohuslav Honeš,Ing Kroměříž
3073. Ludmila Nováková Praha 8 státní zaměstnanec
3074. Veronika Grobelná Ostrava-Hrabůvka Policistka
3075. Zdeněk Trubač Ladná Kuchař
3076. Jiří Plocek Brno publicista
3077. Marie Honesova,Ing Kromeriz
3078. Jitka Doušová Ústí nad Labem pracovnice sázk.kanceláře
3079. Zdeněk Michalíček Borohrádek zaměstnanec
3080. Jaroslav Kůsbaba Praha 2 manažer
3081. Radim Vaculík Žďár nad Sázavou policista
3082. Luděk Brabenec Třešť voják
3083. Jana Mikulová Žleby
3084. František Šťastný Fulnek
3085. Bohuslav Hones, Ing Kromeriz
3086. Monika Hurtová Třebechovice pod Orebem státní zaměstnanec
3087. Martin Smékal Zábřeh na Moravě student
3088. Marian Hronek Praha 3 lektor AJ
3089. Kamila Juránková Karviná zdravotní sestra
3090. Kateřina Sezimová Prostějov policistka
3091. Božena Zimová Hronov důchodce
3092. Helena Moravčíková Kroměříž
3093. Marek Povejšil Ústí nad Labem Lakýrník
3094. Fulop Petr Ostrava důchodce
3095. Dagmar Kohoutková Letonice Laborantka
3096. Jan Zahradníček Všestudy PČR
3097. Irena Brejšková Mouchnice policista
3098. Jiří Matela Praha stát. zam.
3099. Iva Radačovská Liberec
3100. Dagmar Povejšilová Ústí nad Labem státní zaměstnanec
3101. Helena Brachtlova Praha 10 důchodkyně
3102. Jaroslava Pazderová Havířov - Podlesí Dětská sestra
3103. Tomas Nekolny Stenovice systems architekt
3104. Marek Studýnka Hvězdlice policista
3105. Petr GARPIEL Bohumín učitel
3106. Karel Novák Praha 1 - Malá Srana obchod
3107. Lukáš Pultar Nechanice policista
3108. Věra Růžičková Praha
3109. Pavlína Kadlecová Praha 4
3110. Karel Havrlant Ostrava číšník
3111. Libor Kovařík Břehov
3112. Vladimír Štalmach Ostrava Hrabová Policista
3113. Lucie Heroutová Praha výtvarnice
3114. Jiří Škop Prostějov policista
3115. Veronika Mertová Kuřim OSVČ
3116. Hana Štalmachová Ostrava Zdravotní sestra
3117. Roman Příhoda Litoměřice voják z povolání
3118. Marek Kujawa Vendryně
3119. Miroslav Prchal Holčovice policista
3120. Martina Hrdinová Letohrad státní zaměstnanec
3121. David Kánský Most PČR
3122. Petr Položany Ostrava PČR
3123. Olga Svatošová Slatiňany studentka
3124. Martin Albert Hranice státní zaměstnanec
3125. Milan Šufliarský Praha 9
3126. Pavlína Glaserová Havířov telesales
3127. Vladimír Štalmach Ostrava Policista
3128. Stanislav GARGALOVIČ Brno Voják AČR
3129. Jaroslav Růžek Praha živnostník
3130. Julie Šimonů Vrbetice
3131. Růžena Sikorová Krnsko
3132. Ing. Bohuslav Koběrský Havířov důchodce
3133. zdenka cinová přerov důchod
3134. Milan Doležel Holešov policista
3135. Lenka Maňasová Valašské Klobouky student
3136. Fantišek Máša Ropice
3137. Dana JarochováBrno Praha 5 Duchodce
3138. Jan Potůček Hustopeče
3139. josef zelený Svitavy vedoucí ZS
3140. Jaroslav Zak Karlovy Vary lekar
3141. jiří bohun neratovice
3142. Jiri Tomek Praha 3 IT inzenyr
3143. Ing. František Krejsa Vimperk technik
3144. Radek Stehlík Harrachov policista
3145. Božena Štěpánková Jablonec nad Nisou
3146. Karel HAVEL Litoměřice
3147. Tomáš Rolinc Nížkovice projektant
3148. Hana Budíková Hájek
3149. Miroslav Maňas ml. Valašské Klobouky student
3150. Evžen Šrom Holešov Bez. pracovník , veterán PČR
3151. Jaroslav Barták Kozlovice
3152. Jindřich Kaštovský Háj ve Slezsku
3153. Jan Polák Česká Lípa policista
3154. Ludmila Hoppová Roztoky u Prahy herečka
3155. Miroslav Švarc Jablonecn/N
3156. Mgr.Karel Tancl Beroun místopředseda KR NRZP
3157. Petra Žwaková Český Těšín
3158. Milan Špaček Přelouč Inv.důchodce
3159. Michal Vodička Plzenˇ
3160. Petr Třesohlavý Hlavní promítač
3161. Švarcová Hana Jablonec nad/Nisou důchodce
3162. Tomáš Volf Chyše OSVČ
3163. Josef Hyndrák Praha 8 policista důchodce
3164. martin smolka olomouc osvč
3165. Vratislav Janoušek Těmice okr.Hodonín automechanik
3166. Karel Gajda Rakovník Armáda ČR
3167. Libor Kohoutek Zelená Hora policista
3168. Stanislav Suchomel Dolní Dobrouč dúchodce
3169. Petr Herman Tasov policista
3170. Ludmila Valentová Dvůr Králové nad Labem důchodce
3171. Jan Dymák Pardubice PČR
3172. Zdenek Zemen Nezamyslice dělník
3173. Lukas Macura Orlova
3174. František Chmelař Praha 8 - Troja důchodce
3175. Ing.Mojmír Úšela Hořovice
3176. Ing. Ivo Novotný Praha manager
3177. Dagmar Spalková Jablonec nad Nisou
3178. Jarmila Šálková Uherské Hradiště
3179. Ivo Doubek Hradec Králové důchodce - bývalý policista
3180. Ivana Myslikovjanová Olomouc zaměstnanec policie
3181. Milan Krajánek Plzeň AČR
3182. Jaromír Piprek Orlová Lutyně policista
3183. Nataša Miklíková Břeclav porodní asistentka
3184. Václav Rada Praha 5-Stodůlky státní zaměstnanec
3185. Jaroslava Lopatová Praha důchodce
3186. ivan cin přerov dělnik
3187. Mgr. Luděk Myslikovjan Olomouc policista v.v.
3188. Jiří Macháč Praha chemik
3189. Ladislava Krásná Ústí nad Labem
3190. Ondřej Stejskal Liberec policista
3191. Dobra Hrušková Zlín důchodce
3192. Balán Bohumil Hlavečník Důchodce
3193. Adin Vyhlídka Přerov elektromechanik v důchodu
3194. Radvan Válek Vsetín pracovník policie
3195. Jaroslav Ivan Břeclav
3196. Zuzana Hájková Rakovník VS ČR
3197. Hana Šnajdrová Žebrák
3198. Lucie Šebestová Doudleby nad Orlicí policistka
3199. Jaroslava Peterová Nový Jičín pokojská
3200. Jana Kuřilová Brno
3201. Gazda Pavel Sumperk Ekonom
3202. Oto Brachtel Plzeň
3203. Helena Novotná Přerov učitelka
3204. Jaroslav Pilát Břeclav 4 rentier
3205. Bršťák Jiří Olomouc zaměstnanec
3206. Jaromír Kopal Frýdek-Místek
3207. Daniel Brzek Most
3208. Martin Kudrna Chrudim Elektrikář, výtahy
3209. Ing. Jindřich Čtverák Prostějov důchodce
3210. Jan Krepl Pavlovice u Kojetína OSVČ
3211. Lucie Gerbergová Česká Kubice student
3212. Jiří Podlaha Příbram policista -veterán
3213. Mioš Oberdörfer Stráž nad Nisou
3214. Martin Foldyna Praha lékař
3215. Martin Pokorný Praha PČR
3216. Jaromír Hamouz Hodonice policejní důchodce
3217. Jiří Barák Mikulov
3218. Naďa Netolická Česká Lípa
3219. Denisa Andělová Malá Skála policistka
3220. Milan Sedláček Praha
3221. Tomáš Klouček Světlá nad Sázavou policista
3222. Mikoláš Chadima Praha
3223. Mariola Miková Ústí nad Labem dělnice
3224. Jiří Maria Sieber MOST herec
3225. Petr Kmínek Děčín Student
3226. žaneta fojtíková vsetín mateřská dovolená
3227. Miloslav Vodička Plzenˇ
3228. A.Sedlařík Vápenná
3229. Petra Višňová Most Studentka
3230. Jaroslav Hauner Teplice
3231. eliska Hribkova bolatice borova 182
3232. Jan Piprek Orlová
3233. Pavel Černý Plzeň policista
3234. Jiří Pribula Karlovy Vary
3235. Novotný Zdenek Lovosice
3236. Pavel Pochop Jilemnice OSVČ
3237. Dana Tomášová Cheb
3238. Tomáš Špaček Kopidlno policista
3239. Ivo Filka Šlapanice důchodce
3240. Aleš Stejskal Poděbradsko ostraha
3241. Dana Barnetová Břeclav
3242. Simona Zdařilová Dolany u Olomouce pokladník pošty
3243. Zdeněk Zýka Starý Hrozenkov Ostraha-hasič
3244. Norbert Fiala Brno Policie ČR
3245. Jana Modráková Praha
3246. Jan Jirásek Čelákovice Podnikatel
3247. Tomáš Žabčík Most
3248. Zdeněk Plachý Plzeň PČR
3249. Vladěna Čapková Karlovy Vary lékařka
3250. Martin Kubík Ostrava
3251. Darek Stejskal Cvikov Elektromechanik
3252. Jiří Linhart Nová Paka policista
3253. Hana Lipovská Brno
3254. Petr Freiberg Stříbro Důchodce
3255. Milan Řezáč Stupice důchodce
3256. Roman Werner Praha živnostník
3257. Tomáš Martínek Háj ve Slezsku, Lhota policista
3258. Tomáš Podaný Ústí nad Labem policista
3259. Miroslav Kučera Brandýs nad Labem Stará Boleslav IInvalidní dúchodce
3260. Jana Ducháčková Letovice Prodavačka
3261. Roman Pražák Chroustovice řezník - prodavač
3262. Petr Kalný Sušice
3263. Lukáš Stiskala Jeseník voják
3264. Hana Odstrčilová Příbram
3265. Martin Ducháček Letovice Obchodní zástupce
3266. Petr Rob Loket řidič velkostroje
3267. Martin Horek Milevsko ---
3268. Tomáš Hrnčiřík Rohatec Policista
3269. Zdeněk Ducháček Letovice policista
3270. Jan Vavřička Frýdek Místek důchodce
3271. Jaroslav Tučmandl Písek IT
3272. Zuzana Mallíková Praha OSVČ
3273. Jozef Horniak Praha dispečer
3274. Marcel Němeček Brno MP Brno
3275. Arnošt Neumann Šternberk Veterán PČR
3276. Hana Fadrhoncová Bílý Kostel nad Nisou
3277. Ivan Hron Příbram VI právník
3278. Libor MENŠÍK Bzenec strážník MP Brno
3279. Petra Rohlíčková Horažďovice
3280. Zdeněk Foltýn Hodonín důchodce
3281. Romana Špánková Praha policista
3282. Petr Karas Praha 10 OSVČ
3283. Marie Musilová Ostrava-Poruba duchodce
3284. Jaroslav Řezáč Jablonec n.N živnostník
3285. Jozef Adamišín Most řidič autobusu
3286. Milič Vávra Most
3287. Radek Kučera Praha 4 telekomunikace
3288. Jiří Svoboda Praha 6 klimatolog
3289. Kyselý Zdenek Ostrava-Poruba osvč
3290. Zdeněk Raušer Vyškov policista
3291. Stanislav Hrdlička Břeclav strážník
3292. Ondřej Moravčík Kroměříž
3293. Jana Brabcová Rakovník
3294. Alena Gottwaldová Brno sociální pracovnice
3295. Zbyněk Kapusta Valašské Meziříčí hasič
3296. Martina Traplová Ostrava zaměstnanec PČR
3297. Daniela Šrubařová Plzeň učitelka SŠ
3298. Christos Machmuridis státní zaměstnanec
3299. Ivan Kováčik Vyškov pracovník v marketingu
3300. Karel Čaník Bystřice pod Host. důchodce
3301. Jana Lizrova Praha
3302. Martin Rebstöck Praha
3303. Marek Vychodil Prostějov technik, rozpočtář
3304. Jamna Matějková Praha OSVČ
3305. Miroslav Dvořák Chotěboř
3306. Martin Fiala Žamberk technolog
3307. Václav Kaňa Petřvald u Karviné Strojník T.S.
3308. Miroslav Michálek Příbram izolatér
3309. Jiří Kubíček Jablůnka Student na VŠ
3310. Martin Krupík Valašské Meziříčí chemik
3311. Veronika Majerová OSTRAVA !!! státní zaměstnanec
3312. Martin Sedláček Zdice
3313. Josef Šafařík Praha 5 stavbyvedoucí
3314. Barbora Vacková Praha
3315. Petra Myšičková hrušková Most mateřská dovolená
3316. Zbyněk Mrkvička Žďár nad Sázavou
3317. Alice Kyselá Ostrava-Poruba nezaměstnaná
3318. Jiří Suchomel Sobkovice
3319. Břetislav Tuhovčák Palkovice zámečník
3320. Ondřej Jakubec Srní Student
3321. Radim Lidinec Moravská Nová Ves strážník MP Břeclav
3322. Přemysl Čermák Středokluky programátor
3323. Ota Rezler Semily státní správa
3324. Jan Morávek Lanškroun důchodce, dř. st. zam.
3325. ALOIS KAPPEL Česká Skalice hnutí politické jednoty-dělnik
3326. Vlastimil Novosád Valašské Meziříčí Policista
3327. luděk volkmer opava 1 zednik
3328. Vlado Milunić Praha architekt
3329. Tomáš Sikora Třinec PČR
3330. Michal Zachar Prostějov policista ODN Praha
3331. Mojmír Kalvoda Karlovy Vary kontrolor
3332. Milan Rajnoch Břeclav policista
3333. Jiří Pátek Praha hudebník
3334. Tomáš Trněný Jihlava
3335. Habartová Jihočeský kraj důchodce
3336. Gerlinde Svobodová Bílina Provozní elektrikář
3337. Tomáš Bumbálek Moravská Třebová policista ÚOÚČ-OS
3338. Michal Stumpf Praha
3339. Pavla Kablecová Praha
3340. Antonín Havránek Moravská Nová Ves
3341. František Mička Hradec Králové živnostník
3342. Václav Malec Březnice nezaměstnaný
3343. Luboš Dvořáček Valtice kpt. Policie v.v. penzista
3344. Radek Tuček Sokolov Hasič - HZSP LKKV
3345. Iva Radulayová Ostrava OSVČ
3346. Soňa Zemanová Rynoltice obsluha čerpací stanice-prodavačka
3347. Pavlína Marková Březnice osvč
3348. Robert Wenzel Praha
3349. Marcel Černocký Přerov policista
3350. Martin Koutný Jablonec nad Nisou
3351. Charvátová Naďa Praha úřednice
3352. Petr Křížek Dobruška VV Důchodce
3353. Lukáš Lenghard Jihlava IT
3354. Martin Javora Brno
3355. Josef Brázdil Pardubice voják z povolání
3356. Tomáš Lněnička Ostrov
3357. Josef Šlápek Žatec PČR
3358. Zdeněk Zajíc Uherský Ostroh konstrukér
3359. Martin Šimek Neratovice
3360. Jiří Novotný Pardubice elektromechanik
3361. Aleš Tauchman Nová Paka policista
3362. Zdeněk Němec Litoměřice Policista
3363. Petr Kabourek Brno policista
3364. F. Habart Milevsko důchodce
3365. Radim Král Karviná st. zaměstnanec
3366. Pavel Molík Vejprty
3367. Libor Kocián Šťáhlavice quality engeneer
3368. Ladislav Šizling Praha policista
3369. Ing. František Nevřala Holešov pojišťovací poradce
3370. Iveta Vilímková České Budějovice podnikatelka
3371. Petr Prochazka Praha Policista
3372. Tomáš Krajník Velký Borek Policista na OOP
3373. Bc. Eva Havránková Moravská Nová Ves policistka
3374. Jaroslav Polák Kladno technik
3375. Jitka Lusková Kozolupy hypotéční specialista
3376. Lešek Kristen Teplice OSVČ
3377. Ivan Popelka Praha 10 důchodce
3378. Gabriela Šˇatstná Hradec Králové asistentka
3379. Jan Vejpustek Tachov státní zaměstnanec
3380. Jan Vacek Ústí nad Labem Student
3381. Andrea Khajlová Poděbrady
3382. Jakub Loprais Uhersý Ostroh
3383. Milan Večeřa Břeclav státní úředník
3384. Petr Dvořáček Frýdek-Místek hasič v důchodu
3385. Dana Šantrochová Jirkov
3386. Jan Doležal Český Krumlov obsluha NC
3387. Petr Přibyl Sokolov policista
3388. Marek Šlik Ludvíkovice Policista
3389. Radek Poláštík Zlín policista
3390. Radek Bauer Hradec Králové Policista
3391. Jiří Kučera Ostrava - Vítkovice
3392. Mgr. Tibor A. Brečka Kladno 7 Duchovní
3393. Ladislav Mizera Turnov
3394. Martin Procházka Praha 4 student
3395. Jaroslav Novák Praha 6 hudebník
3396. Jiří Hauzírek Praha 6 specialista compliance
3397. Lydie Valentíková Ostrava úřednice
3398. Roman martinek Ústí nad Labem důchodce
3399. Michal Švarc Jablonec nad Nisou vykonavatel soudního exekutora
3400. Stanislav Blažek Hradec Králové policista
3401. Gabriela Pavlíková Sviadnov
3402. Martina Samcová Praha auditor QMS
3403. Petr Nováček Pelhřimov policista
3404. Miroslav Linger Ústí nad Labem technik
3405. František Kotala Ostrava policista
3406. Martin Minařík Hradec Králové
3407. Lucie Švecová Děčín vychovatelka
3408. Oldřich Kordiovský Brno
3409. Kamila Ujhelyiová České Budějovice
3410. Eva Holá Křivoklát policistka
3411. Jiří Šišma Litovel hasič
3412. Bc. zdeněk Vodrážka Rakovník úředník
3413. Tomáš Sláma Želešice
3414. Petr H. Stanovský Bílovec právník v.v.
3415. Roman Šťastný Hradec Králové policista
3416. Kateřina Pikolová Smiřice Delegátka
3417. Jarmila Pavlová Frýdek-Místek pokladní
3418. Miloslava Srbová Praha 4 sociolog v důchodu
3419. Lenka Doležalová Kadaň
3420. Radka Mazáková Dvůr Králové nad Labem MD
3421. Josef Kulhánek Bratříkov důchodce
3422. Jaroslava Burýšková Hradec Králové bývalá učitelka
3423. Jan Čermák Solnice policista
3424. Vladimír Chalupa Praha
3425. Jaroslav Komárek Nechanice THP
3426. Tibor Presinszký Toužim mistr výroby
3427. Vlastimila Špaková RNDr. Dubné u Č.Budějovic biolog, parazitolog
3428. Martin Plavčko Hrádek nad Nisou
3429. Slavomír Franek Sosnová podnikatel
3430. Alexandr Heczko Ostrava Kontrolor
3431. Jaroslav Khaur Plzeň Vedoucí tiskárny -v souč.inv.penze
3432. Zdenek Novy Uh. Brod Duchodce
3433. Radomír Chlad Hronov policista
3434. Hana Telaříková Příbor lékař
3435. Josef Malý Litovel důchodce
3436. Miroslav Krmela Mohelnice policista
3437. Lenka Burýšková Hradec Králové policistka
3438. Věra Zemanová Č.Budějovice důchodce
3439. Libuše Holá Hradec Králové úřednice
3440. Mirko Horáček Praha 1 manažer
3441. Dana Ficzová Praha
3442. Kamil Jadamus Hradec Králové policista
3443. Dagmar Dittrichová Český Těšín
3444. Iva Malá Hrádek nad nisou administrativa
3445. Evžen Pavel Frýdek-Místek úřad práce
3446. Jitka Kubíčková Brno
3447. Jaroslava Habrová Lučany nad Nisou, okres Jablonec n.N. uklízečka na ZŠ
3448. Zdeněk Ondráček Olomouc
3449. Martin Svítek Praha
3450. Vlasta Korencová Rumburk
3451. Malvína Nálevková Praha
3452. Miroslav Babka Jirkov hasič
3453. JUDr.Bohumír Pošvic Plzeň důchodce MV
3454. Jiří Habr Frýdlant (v Čechách) policista
3455. Rostislav Babka Jirkov policejní inspektor OO PČR Jirkov ÚO Chomutov
3456. Rudolf Kroužek Hodkovice nad Mohelkou
3457. Jan Král Veřovice důchodce
3458. Jaroslav Peřina Přerov policista
3459. František Konečný Znojmo důchodce
3460. Marek Zehnal Vyškov policista OOP
3461. Jitka Kolínová Vrané nad Vltavou úředník
3462. Šárka Ratajová Ostrava 1
3463. Daniel Křenek Praha Vedoucí prodeje
3464. Michal Matiscsák Ústí nad Labem PČR
3465. Hana Svatoňová Lipník nad Bečvou ekonom
3466. Tereza Klasová Plzeň
3467. Jaroslav Tínek Litoměřice důchodce
3468. Břetislav Mareš Ústí nad Labem invalidní důchodce
3469. Dalibor Souček Praha úředník
3470. Robert Ponděla Ostrava policie ČR
3471. Jiří Habr policista
3472. Dagmar Adamčíková Děčín zdravotnice
3473. Marek Malevič Krupka OSVČ
3474. Alena Karasová Kroměříž architekt
3475. Matouš Volf Komárov policista
3476. Miloslava Maťátková Dvůr Králové N/L rehabilitační pracovník
3477. Eva Kuchaříková Znojmo
3478. Irena Tišerová Teplice důchodkyně
3479. Olga Kotlebová Int.designér
3480. Miroslav Kosik Slavkov u Brna mechanik
3481. Vladimír Dymeš Chrastava důchodce
3482. Bohuš Veselý Rakovník VS ČR
3483. Ivana Dostálová Dvůr Králové nad Labem učitelka
3484. Jiří Matuszek Ostrava programátor
3485. František Kusák Čakovičky učitel
3486. Michal Výmola Nivnice stavební technik
3487. Bronislava Řezníková Jeseník ekonom
3488. Jakub Tauš Kuřim policista
3489. Klára Valentová Dvůr Králové nad Labem
3490. Libuše Košťálová Ostravice
3491. Petr Žwak Český Těšín
3492. Lic. Pavel Kouba Nabočany strážník Městské policie
3493. Tomáš Franke Praha IT
3494. Jan Majeer Brno důchodce
3495. Jan Wohlgemuth Praha 11 technik
3496. Martin Malý Praha spravedlnost
3497. Růžena Macková Sloupno důchodce
3498. Vladislav Krsička Brno
3499. Jiří Macek Sloupno státní zaměstnanec
3500. Ludmila Klofová Praha 1 ekonom v důchodu
3501. Petr Mikeška Rožnov pod Radhoštěm student
3502. Jan Eliáš Hájek OSVČ
3503. Martin Jemelka Přerov státní zaměstnanec
3504. Mgr.Dagmar Kuthanová Plzeň učitelka SŠ
3505. Václav Paur Lovosice důchodce
3506. Pavel Přibyl Praha podnikatel
3507. Eva Nováková Pardubice dělnice
3508. Karel Klepárník Brno nezaměstnaný řidič
3509. Tomáš Semerák Horní Věstonice policista
3510. Josef Koranda Rokycany SBS
3511. ROman Zelený Čáslav PČR
3512. Pavel Gula Praha IT specialista
3513. Karel Janouškovec Horní Bříza učitel autoškoly
3514. Jaromír Kuttner Horní Slavkov technik
3515. JUDr. Miroslav Šídlo Praha Bývylý policista (důchodce)
3516. Jaroslav Tomek Ostrava důchodce, bývalý policista
3517. Richard Mařík číšník
3518. Jan Szeles Jablonec nad Nisou Policie ČR
3519. Henrich Štrobl Orlová rentier
3520. MUDr. Otto Kučera, PhD. Hradec Králové vysokoškolský učitel
3521. Monika Vdolečková Malhostovice student
3522. Arnošt Tuček Zadní Třebaň technik
3523. Vladimir Klisc Hradec Kralove
3524. Joanette Bienová Rynoltice obsluha čerpací stanice-prodavačka
3525. Ludevít Moravec Ostrava důchodce
3526. Tereza Hájková Nová Role
3527. Radislav Hrůzek Jindřichov technik
3528. Petr Ambrož Praha
3529. Renata Svecova Nova Role okr.K.Vary Student, Roskilde University of Denmark
3530. David Číp Zubří PČR
3531. Luboš Kornatovský Karlovy Vary policista
3532. Zdeňka Hospodářská Praha důchodce
3533. Michal Jícha Písek zdravotnický záchranář
3534. ADAm Rádl Praha 1 pedagog
3535. Ondřej Žilka Brno technik
3536. Roman Macura Třinec policista
3537. Alena Baštová Karlovy Vary důchodce
3538. Jakub Mezek Praha student
3539. Jana Zahradníková Kroměříž pracovnice sociální péče
3540. Mikuláš Stankievicz Lysá nad Labem
3541. Pavel Foltýn Praha
3542. Josef Myslivec Brno architekt v.v.
3543. Jana Pejchalová Brno právník
3544. Jaroslav Pelikán Praha-6 hudebník
3545. Tomas Reznicek Hradec Kralove
3546. Jana Dontová Domažlice
3547. Helena Kollárová Brno technik
3548. Soňa Tománková Praha 9
3549. Václav Kolařík Litvínov OSVČ
3550. Bedřich Holický České Budějovice elektrotechnik
3551. Vladimír Brož Praha 6 - Dejvice
3552. Ivo Konečný Šumperk Dělník
3553. Vilko Šafář Březí policista
3554. Ivan Říha Děčín Důchodce
3555. Marcela Foltýnová Praha 8 důchodce
3556. Jiří Junek Třebechovice pod Orebem emeritní policista
3557. Jaroslava Baštová Zabrušany státní zaměstnanec
3558. IVETA MAHOVSKA RAŠOVICE OZ
3559. Aleš Gába Přerov Informatic
3560. Zbyněk Prokop Ostrava Stavební technik - přípravář
3561. Karolína Vaicová Praha zdravotní sestra
3562. Tereza Hájková Nová Role Důchodce
3563. Pavel Foltýn Praha důchodce
3564. Ing. Jordán Kaliský Nový Jičín OSVČ
3565. Josef Schvarcbacher Karlovy Vary dělník-částečný invalida
3566. David Mrázek Roztoky Vývojář
3567. Josef Vaník Milovice nad Labem důchodce - emeritní plikovník PČR
3568. Milan Vrchotka Praha technik
3569. Jan Rodr Liběchov policista
3570. Jitka Macáková Litvínov referent MTZ
3571. Petr Pachman Družec
3572. Jan Semerád Habry policista
3573. Jana Machová Praha
3574. Irena Harflová Praha
3575. Jan Ludvík Vrchlabí osvč
3576. Daniel Sedláček Bučovice policista
3577. Martin Pavlíček Praha
3578. Michal Šatal Praha 6 státní zaměstnanec
3579. lumir kavik ostrava
3580. Luboš Strejček Moravské Budějovice student
3581. Jitka Hrozníčková Náměšť nad Oslavou
3582. Milan Sklenář Benešov řidič
3583. Šárka Kotačková Praha OSVČ
3584. Ladislava Škvorová Hradec Králové penzistka
3585. Milan Hanák Kunovice
3586. Rudolf Douša Ústí nad Labem policista
3587. Ludmila Krásová Cheb úřednice
3588. Daniel Šmídek Praha POLICISTA
3589. Josef Drahota Liberec Policista
3590. JUDr. Jan VOREL Praha Policista v d§chodu
3591. Miroslav Petráň Vimperk Důchodce
3592. Lenka Mročková Valašské Meziříčí účetní
3593. Jindra Mikolášová Malečov školství
3594. Bc. Miluše Křečková Hradec Králové
3595. Filip Samek Hradec Králové Marketingový specialista
3596. Jaroslava Ziegelbauerová Martinice, Holešov důchodce
3597. Jan Grzybek Petrovice u Karviné policista
3598. Martin Gracka Šternberk technik
3599. Pavel Šobr Plzeň policista OOP
3600. Arnošt Kučera Břeclav policista
3601. marie maleterová praha
3602. Karel Felzmann Červený Kostelec technik
3603. Roman Roupec celní správa
3604. Miluška Kolaříková Toušeň
3605. Jiří Benda Praha 6 osvč
3606. Tomáš Podhajský Nový Jičín
3607. Jan Hejhálek Hradec Králové podnikatel
3608. Jiří Tvrdík Praha inv.důchodce
3609. Pavel Dittrich Praha
3610. Iva vafková Lázně Toušeň zdravotní sestra
3611. Jana Jakubiková Plzeň
3612. Václav Kumpolt Mariánské lázně zkušební technik
3613. Ing. Johanides Pavel Česká Třebová OSVČ
3614. Jaroslav Hrdina Havlíčkův Brod OSVČ
3615. Zdeňka Baroňová Příbor důchodkyně-účetní
3616. Vítězslav Šustr Vilémov v důchodu
3617. Richard Hušek Hradec Králové policista
3618. Martin Tvrzský Praha Hasič
3619. Jiří Macháček Hronov Městská policie
3620. Tůma Jaromír Chodovlice Ostraha
3621. Vladimír Černý Blansko policista
3622. Tibor Kirsch Brno Lékárník
3623. Radim Hlavačka Praha Uhříněves finanční analytik
3624. Boris Pouzar Rudolfov lékař
3625. Jiří Lepšík Bílina voják z povolání
3626. Zuzana Homolková Praha Referent
3627. Štefan Vajda Český Těšín
3628. Vladimíra Šilhavá Klatovy
3629. MUDr.Vykoupil Jan Frýdek-Místek lékař
3630. Mgr. Jana Chudárková Ostrava
3631. Andrea Čančarová Liberec učitelka hudby
3632. Vladimír Košťál Všestary Policista
3633. Jan Podlešák Praha 3 Konstruktér
3634. Jitka Pourová Hradec Králové
3635. Vladislav Ziegelbauer Holešov důchodce - bývalý policista
3636. MUDr. Kolečkař Jan Frýdek Místek lékař
3637. Jiří Pohořalý Stráž pod Ralskem elektrikář
3638. Stanislav David Velky Vrestov Podnikatel
3639. Marcela Sodomková Varnsdorf
3640. Věra Landová Velký Šenov důchodce
3641. Lukáš Janoušek Chomutov PČR
3642. Petr Palma Lipno nad Vltavou státní zaměstnanec
3643. Luboš Tříletý Jemnice konstruktér
3644. Michal Munclinger Brno policista
3645. Irena Denková Sokolov
3646. Tomas Stanek Brno policista
3647. Mgr. et Bc. Jan Kuchař Prostějov bývalý policista
3648. Jana Cvrčková Tišnov
3649. Edita Steinhauserová Brno OSVČ
3650. Helena hnilicová Praha výzkumný pracovník
3651. miloslav hlisnikovský Ostrava policejní veterán
3652. Antonín Sikora Krnsko zedník
3653. Jiří Mareš Praha 4 podnikatel taxislužba
3654. Lenka Simonová Praha 2 OSVČ
3655. Milan Buda Cheb PČR
3656. Ivan Rameš Krásná Lípa expolicista
3657. Marek Matyáš Brno operátor
3658. Radan Doubrava Praha státní zaměstan
3659. František Zacher Vitín policista
3660. Radmila Kleinpeterová Mimoň vedoucí stravování
3661. Helena Dolejšová Praha
3662. Zdeněk Rygl Třebíč učitel
3663. Daniel Terč Zásmuky PČR DI Kutná Hora
3664. Petr Valenta Dvůr králové nad Labem Policista
3665. Luděk Hoch Plzeň technik
3666. Zdeněk Kylián Plzeň
3667. Miroslav Benáth Kraslice policista
3668. Martin Stumpe Jablonec nad Nisou policista
3669. Radomír Jirouš Liberec PČR
3670. Marek Staněk Praha
3671. MVDr. Tomáš Morkus Jámy státní zaměstnanec
3672. Kateřina Dejová Trutnov na mateřské dovolené
3673. Lenka Plintová Ostrava
3674. Antonín Hanzalík 79601 Prostějov důchodce
3675. Jana Rychtaříková Česká Lípa asistentka
3676. Zdeněk Novák Frýdek-Místek inv. důchodce
3677. Václav Sovadina Holešov starobní důchodce (policista)
3678. JosefMatějů Nové Město nad Metují důchodce
3679. Václav Petr Plzeň
3680. Jan Dziadek Třinec sociální pracovník
3681. Petr Valica Náchod Vychovatel
3682. Pavel Csonka Louny zastupitel
3683. Václav Getz Velichov důchodce
3684. Ján MURČEK JUDr. Roštění 155 důchodce-bývalý policista
3685. Janka Rýznarová mohelnice
3686. Zdeněk Quarda Pardubice stavební technik
3687. Martin Adamec Trutnov student
3688. Dagmar Endrlová Chotěboř státní zaměstnanec
3689. Petr Havlíček Vítějeves podnikatel
3690. Marie Jurkovská Skalice
3691. Jan Bartoš Frenštát p.R. Dělník
3692. MIlan Vlček Plzeň školník
3693. Josef Mareš Tábor úředník
3694. Jiří Bydžovský Rybitví policista
3695. Pavel Hluchý Turnov
3696. Daniel Cihlář Stříbro Student
3697. Eva Procházková Kladno řidička autobusu
3698. Jana Schlegelová Liberec - Vratislavice nad Nisou programátor
3699. Zbyněk Krejčí Vrahovice podnikatel
3700. Milan Tomeš Česká Lípa Programátor
3701. Krejčí Ladislav Habrůvka
3702. Blanka Bílková Drnovice laborantka
3703. Jan Ciompa Návsí, 739 92 Servisní technik kabelové televize
3704. Bohumil Živnůstka Praha 4
3705. Miroslav Jílek Svitavy energetik
3706. Zuzana Traxmandlova Pribram administrativa
3707. Jiří Kaupa Praha 8 technik
3708. Jan Beránek Plzeň farmaceutický asistent
3709. Petr Pavlásek Frýdek-Místek policista
3710. Ondřej Bílek Drnovice PČR
3711. Radim Holuša Ostrava zdravotník
3712. Roman Chmelík Sušice OSVČ
3713. David Kratěna Bruntál technik - elektronické a komunikační technologie
3714. Jiří Slavík Třtice dílenský spec.
3715. Ing. Dušan Slaný Brno projektant
3716. Marek Šmíd Semily policista - OOP Semily
3717. Renata Zehnalová Prostějov studentka
3718. Josef Veselý Praha 4 důchodce
3719. Vladimír Kožušník Havířov
3720. Martina Raušová Slavkov u Brna Podnikatelka
3721. Jana Smrčková Kujavy policistka
3722. Renata Hlavsová Libušín řidička MHD
3723. Vladimír Táborský Praha policista
3724. Petr Škrla Brno
3725. František Kamarád Ostrov policista
3726. Pavel Honzíček Plzeň dělník ve výrobě
3727. Pavel Haman Praha státní správa - informatik
3728. Radek Raiskub Praha IT
3729. Aleš Majer Praha 9
3730. Petr Procházka Beroun policista
3731. Ing. Petr Lang Postřekov OSVČ
3732. Karolína Nová Litvínov
3733. Jitka Janotová Děčín
3734. Zdeňka Kotyzová České Budějovice policistka
3735. Ludmila Matějíčková Praha
3736. Jan Hoffmann Horní Krupá student
3737. Milan Volf Praha technik
3738. Jiří Poloprutský Frýdlant PČR
3739. HANA DVORAKOVA KARLOVY VARY DUCHODCE
3740. Marie Kresničerová Přerov
3741. Jiří Zich Brno
3742. Vladimír Klíma Písek policejní komisař
3743. Jan Matuška Hradec Králové policista
3744. Petr Zelenka Milovice Hasič
3745. Miroslav Mroščák Město Albrechtice policista
3746. Lubomír Hurník Ostrava občanský zaměstnanec
3747. Lukáš Nevečeřal Nové Město pod Smrkem PČR
3748. Libor Tichý České Budějovice řidič-záchranář
3749. Ivo Vaníček Mlékosrby Policista
3750. Milan Hrdlička Brno geolog
3751. Ondřej Palo Praha 10 Policista
3752. Roman Kliner Znojmo policista
3753. Anna Rydvalová Praha 4 ekonom
3754. Michal Pitro Chodov policista
3755. libuše čížková svitavy důchodkyně
3756. Jana Vavrečková Krnov Státní zaměstnanec
3757. Eva Rubášová Teplice ekonom
3758. Jana Halberštátová Chlumec n Cidlinou důchodkyně
3759. Jan Ješko Karviná
3760. Milan Vitoch Praha
3761. Milena Ebertová Praha důchodce
3762. Petr Hamerka Ostrava policista
3763. Beneš Ladislav Jihlava technik
3764. Milan Vávra Karlovy Vary policista
3765. Miroslava Ungerová Louny OSVČ
3766. Jan Pánek Praha
3767. Jiří Moťka Olomouc
3768. Jindřich Pavelek Ostrava duchodce
3769. Daniel Ševčík Opava policista ČR
3770. Věra Šrámková Praha 5 důchodkyně
3771. Miroslav Dufek Praha 3
3772. Stanislav Krucina Karviná Důchodce
3773. Petr Koucký Sloup v Čechách OSVČ
3774. Jana Podaná Hořany, okres Nymburk v domácnosti
3775. Renata Pourová Úsilné důchodce
3776. Jaroslav Skoumal Řehlovice Policista v důchodu
3777. Maroš Chury Zlín malíř
3778. Janka Rýznarová Lukavice - Zábřeh na M.
3779. Petr Šolc Náchod
3780. Vít Vopálka Dobrá Voda u Č. Budějovic správce sítě
3781. Šárka Kopáčková Česká Kamenice ředitelka PO obce
3782. Ivo Burda Chrášťany občanský zaměstnanec
3783. Pauch Karel Jablonec n/Nisou 46605 pracovník v sociálních službách
3784. Zdeněk Svěrkoš Chýně policista
3785. Michal Jelínek Kolín
3786. Petr Steklý Pardubice Policista
3787. Miroslav Rybář Osek u Rokycan bývalý policista
3788. Jindřich Fišer Ústí nad Labem
3789. Růžena Hrabětová Krupá, okr. Rakovník
3790. Ing. Miloš Klasna, CSc Praha 4 podnikatel
3791. Michal Kubinec Kadaň Referent
3792. Tereza Vykoukalová Milovice student
3793. Vladimír Světinský Cvikov
3794. Petr Havlíček Mohelnice technik
3795. Drahomil Masaryk Smržovka technik
3796. Radomír Přívara Ostrava
3797. Miroslav Brož Brno geolog
3798. Martina Kaňová Vožechová České Budějovice laborantka
3799. Ludvík Maňák Lomnice Policie ČR
3800. Jaromír Černý Litvínov
3801. Ing. Pavel Vykydal Hovorany hlavní účetní
3802. Jiří Fleischhans Sukorady podnikatel
3803. Jana Škalbanová Teplice státní zaměstnanec
3804. Lukáš Hofffer Znojmo VSČR
3805. Bohuslav Vítek Vysoké Mýto normovač
3806. Martin Čejka Želešice
3807. Ladislav UHNAVÝ Náchod recepční - veterán PČR
3808. Lucie Perglová Litoměřice učitelka MŠ
3809. Jindřch MAYER Praha policista
3810. Melicharová A. Dolní Břežany
3811. David Krámský Praha
3812. Petr Bělík Jirkov Policista
3813. Daniel Schön Praha obchodní manažer
3814. Petr Brůček Valtice bývalý policista
3815. Gabriel Čech Praha
3816. Jiří Homa Uherské Hradiště záchranář
3817. David Vachtarčík Bohumín Technik
3818. Jiří Kubeš Praha 10 novinář v důchodu
3819. Jan Vránek Bzenec Policista
3820. Alena Dufková Praha 3
3821. Irena Kovářová Praha
3822. Vladimír Novotný Ivanovice na Hané soukromý podnikatel
3823. Hana Michlíčková Brno důchodkyně
3824. Kateřina Hrdličková Moravský Krumlov
3825. Pavel Ouředník Strakonice
3826. Vladimír Půža Liberec DĚLNÍK
3827. Robert Krejčí Praha policista
3828. Markéta Krajzingerová Bruntál policistka OO PČR
3829. Jana Klímová Brno
3830. Bc. Josef Petera Nový Jičín policejní komisař
3831. Jiří Karas Zliv Grafika / CNC
3832. Monika Kuchařová Pardubice právník
3833. Eva Honusová Bohumín
3834. Milan Chábek Děčín OSVČ
3835. MUDr. Nina Hornofová Praha lékařka
3836. Luděk Sadílek Příbram vedoucí prodejny
3837. Jiří Žurman Praha Technik
3838. Jan Blahout Přeštice policista
3839. Oldřich Horák Chlumec nad Cidlinou
3840. Vlastimil Oliverius, DiS. Karlovy Vary státní zaměstnanec
3841. Magdalena Tylečková Frýdek-Místek
3842. DAGMAR JUROVA Ostrava-Poruba důchodkyně
3843. Naďa Šustrová Praha OSVČ
3844. Ing. Pavel Musil Praha 9 ekonom
3845. Eva Janáčková Ostrava
3846. Karel Hofmann 66434 Jinačovice Důchodce
3847. Zdeněk Vopálenský Brno dělník
3848. Robert CINA Ludvíkovice vychovatel
3849. Josef Ryšánek Šternberk technik
3850. Vladimír Schejbal Přeštice řidič
3851. Karel Vodička Písek geodet
3852. Jan Vrabec Mokrovousy policista ve výslužbě
3853. Sylvia Michnová Opava
3854. Lubomír Mácha, JUDr. Praha
3855. Vítězslav Volák, Ing. Chotěboř Podnikatel
3856. František Veselý Dobříš důchodce
3857. Tomáš Gaži Benešov nad Ploučnicí Nákupčí
3858. Dagmar Havlová Jablonec nad Nisou
3859. Jaroslav Haštava Praha právník
3860. Vladimír Tuháček Litvínov geodet
3861. Antonin Tvrdoň Uherske Hradiště
3862. Eliášek Antonín Beroun důchodce
3863. Vladimír Cihal Brno
3864. Josef Kupczák toužim zedník
3865. Filip Rozsíval Brno
3866. Roman Soukup Litomyšl
3867. Pavel Jakubec Srní OSVČ
3868. Josef Hanák Karviná
3869. Jan Rozsévač Hořice policista
3870. LADISLAV HOVORKA TRUTNOV DŮCHODCE
3871. Slavomír Orság Kopřivnice vedoucí spedice
3872. Jana Martincová Praha důchodce
3873. Bohumil Jandík Čebín
3874. Tomáš Hána Sušice živnostník
3875. Antonín Filouš PŘEROV
3876. Josef Hruboň Horní Suchá důchodce
3877. Karel Mlčoušek Žatec1 osvč
3878. Petr Koš Kladno
3879. Bc. Petr Bureš Ústí nad Labem státní úředník
3880. Bohuslav Zelený Náchod bývalý policista
3881. František Dolský Praha
3882. Bohuslav Zelený bývalý policista
3883. Roman Janoušek Chodoová Planá Kuchař
3884. Marie Stewart Liberec
3885. Miroslav Šídlo Praha Důchodce
3886. Přemysl Babický Teplice
3887. Adam Gregor Prostějov Policie ČR
3888. Adam Vacek Kořenov policista
3889. Roman Sáblík Semily obráběč kovů
3890. Václav Fokt Třemošná OSVČ
3891. Richard Moj Praha 6 státní zaměstnanec
3892. Vladislav Tomek Nové Město n.M. důchodce
3893. Robert Chomout Praha
3894. Hana Benešová Tábor důchodce
3895. Zdeněk Hrabec Frýdek - Místek Horník
3896. Martin Řihák Stráž pod Ralskem technik
3897. JUDr. Vladislav Kalvoda Praha 4 starobní důchodce
3898. Antonín Kostroun Děčín
3899. Renata Rašticovatá Uherské Hradiště ošetřovatelka dojnic
3900. Ing.Pavlína Křováková Děčín
3901. Ilja Todorov Semily PČR
3902. Martin Nekola Ostrov 36301 Dělník
3903. Miloslav Pilař Křemže OSVČ
3904. Petr Kment Jihlava
3905. Karel Bušta České Budějovice
3906. Petr Dymáček Brno výzkumný pracovník
3907. Petr Sucek Uherske Hradiste Letecky Inzenyr
3908. Vojtěch Zindulka Sebranice OSVC
3909. Jan Kavan Náchod policie městská
3910. Michal hruška Praha zdravotník
3911. Věra Tomková Nymburk invalida
3912. Ing. Lucian PAPAZIAN Praha kontrolor
3913. Jiří Hušek Turnov
3914. Lukáš Sýkora Mělník státní zaměstnanec
3915. Prof. Ing. Ctirad Schejbal, CSc., Dr.h.c. Ostrava vysokoškolský pedagog
3916. Cyril Bilík Uherské Hradiště OSVČ
3917. Pavel Vild Praha
3918. Domský Miroslav karviná
3919. Petr Ill Mníšek pod Brdy
3920. Vít Raiser Donegal Town, Irsko / Brno, ČR umělec
3921. Filip Sedlák Pardubice učitel
3922. Luďka Oppltová Praha 7
3923. michaela Prajzlerová Praha 4 provozní pracovník
3924. Petr Dočekal Praha 4 policista
3925. Jakub Chýlek Praha policista
3926. Ludmila Pelikánová Odry starobní důchodkyně
3927. Zdenka Huppertová Brno projektantka
3928. Jan Liškař Kratochvilka důchodce
3929. Petr Landsmann Modřice podnikatel
3930. Jiří Čihák Brno
3931. Švandová Blažena Brno učitelka v důchodu
3932. Milan Urban Kladno inv. důchodce
3933. Linda Vavrikova Libochovice podnikatelka
3934. Miroslav Jašíček Olomouc policista
3935. Martin Massaniec Karviná překladatel
3936. Eva Mayerová Bílovec důchodkyně
3937. Luboš Mutňanský Branná 788 25 architekt
3938. Miloš Kosík Karlovy Vary důchodce
3939. Roman Überall Uherský Brod OSVČ
3940. Pavel Řebíček Praha specialista multimédií
3941. Jana Čížková Jílové u Děčína důchodce
3942. Zdeněk Chlup Vrchlabí automechanik
3943. Martin Stolín Praha Policista
3944. Josef Zima Hronov
3945. Jaroslav Biskup Karlovy Vary OSVČ
3946. Petr Cypro Jesenice lékařský poradce ve farmaceutické firmě
3947. Petr Fober Neratovice technik
3948. Jaromír Bajus Ostrava IT
3949. Ing. Pavel Hosa Praha 4 inženýr
3950. Vladimír Mareš Praha projektant
3951. Josef Blecha Praha penzista
3952. Pavel Jirouš Praha 10 Pracovník ve fastfoodu
3953. Milan Girman Karviná Policista
3954. Ing. Jaromír Črmák plk. v.v. Chrudim důchodce
3955. Filip Brož Železná Ruda hasič
3956. Eva Cvajnigová Praha
3957. Petr Kozák Frýdek-Místek
3958. Vladimír Hronek ing. Rudolfov jednatel s.r.o.
3959. Jiří Pavlovič ml. Ústí nad Labem 2 - Zubrnice obchodní manažer
3960. Jaroslav Dřizga Karviná důchodce
3961. Radek Černý Chlumec nad Cidlinou Filmová projekce, videoprodukce
3962. Eva Prečanová Olomouc důchodkyně
3963. Filip Naumovič Praha Web Developer
3964. Albert Prouza Praha
3965. Milan Radil Třebenice
3966. Kamil Hrdina Starý Plzenec
3967. František Prečan Olomouc řidič
3968. Josef Růžička Olomouc OSVČ
3969. Vítězslav Chmelík Mníšek u Liberce technik
3970. Vlastimil Bílek Újezd u Brna student
3971. Roman Fryš Olomouc OSVČ
3972. Hana Rozkovcová Praha
3973. Zdeněk Kučera Most Osvč
3974. Bogdan Kaleta Hrádek
3975. Roman Plattek Vlašim policista
3976. Naděžda Bonaventurová Praha překladatelka
3977. Kateřina Landová Velký Šenov fyzioterapeut
3978. Malyszová Anna Karviná
3979. Mgr. Lenka Pavlíková Žatec
3980. Martin Štusák Ústí nad Orlicí Vlakvedoucí
3981. Blanka Horáková Jičíněves prodavačka
3982. Radko Zatloukal Ing. Šternberk důchodce
3983. Tomáš Beneš Praha policista
3984. Božena Krčková Ústí nad Orlicí důchodce
3985. Jarka Adamcová Havířov
3986. Michal Todorov Brno Sotware QA Engineer
3987. Jaromír Homolka Jihlava projektant
3988. Jiří Novák Náchod OSVČ
3989. Jaromír Doležal Praha 6 Student
3990. Jan Gabriel Praha referent controllingu
3991. Jaroslav Soukup Myjava veterán Policie České republiky
3992. Jan Komár Jablunkov nezaměstnaný
3993. Beneš Jiří Vinařice důchodce
3994. Jana Sadílková Příbram VIII vedoucí knihkupectví
3995. Martin Zralý Pernink policista
3996. Oldřich Zítka Líšťany
3997. Tomáš Stýskal Frýdek-Místek dělník
3998. Marcela Sojáková Praha
3999. Stanislav Kalvoda Brno policista v v.
4000. Jan Slavík Praha venkov PČR
4001. František Kyselý Praha OSVČ
4002. Jan Herman Praha OSNČ
4003. Robert Schejbal Praha 4 Auditor
4004. Zlata Škodová Železný Brod kadeřnice
4005. Ludmila Bydžovská Pardubice RD
4006. Michal Marek Plzeň PČR
4007. Marian Jahelka Brno IT specialista
4008. Jiří Konrád Hajnice státní zaměstnanec
4009. Vladislava Míčová Pardubice analytik
4010. Tomáš Pajurek Brno Project manager
4011. Petr Hartmann Brno učitel
4012. Miroslav Konášek Kadan 43201
4013. Václav Kutílek Velvary řidič tramvaje
4014. Vladimír Cvajniga Praha
4015. Marie Smažíková Skalice
4016. Juraj Seman Brno řidič MKD
4017. Jaroslav Smažík Skalice
4018. David Škarpa MIMOŇ automechanik
4019. Marek Vik Praha 3 Podnikatel
4020. Jitka Jozová Kladno
4021. Iva Blažková Soběslav
4022. Lubomír Mazel Brno důchodce
4023. Jarmila Šišková Vysokov účetní
4024. martin bican praha
4025. Hana Komínková Křižanov matka, které zemřel syn a spis se stal odloženým případem proto, že zákon má několik právních výkladů..
4026. Lukáš Tomášek Praha student
4027. Jiří Fejgl Náchod důchodce
4028. Ludvík Kosek Brno
4029. František HABADA Praha policista
4030. Michal Vondráček Ústí nad Labem policista
4031. Bohumila Mazlová Brno důchodce
4032. Anna Hanclova Praha 3
4033. Miroslav Graca Dobroslavice důchodce
4034. Marcela Bednářová Praha důchodkyně
4035. Josef Rzyman Horní Suchá
4036. Slavomír Solař Liberec důchodce
4037. Josef Škulty Dvorce důchodce
4038. Helena Lochmanová Dolní Podluží OSVČ
4039. Rostislav Chludil Březí
4040. Jiří Blažek Soběslav
4041. Miroslav Šnýdr Rumburk
4042. Rostislav CHOBOLA Ostrava policista
4043. Josef Pekárek Praha důchodce
4044. Bohuslav Řezáč Praha nákupčí
4045. Kateřina Uhlíková Březí učitelka MŠ
4046. Michal Blažek Soběslav
4047. Radoslav Britaňák Sušice
4048. Radim Kuba ing. Podolí (okr. Brno - venkov)
4049. Pavel Ungrád Meziměstí PČR
4050. Tomáš Šebesta Hradec Králové Policista
4051. Pavlína Klaudová Praha studentka
4052. Jiří Knapek Hustopeče technik
4053. Miluše Horáková Chomutov kontrolor, nedestruktivní zkoušení materiálů
4054. Josef Knotek Rynholec důchodce
4055. Denisa Hochmanová Bílovice nad Svitavou (Brno - venkov) student
4056. Miroslav Seiner Pardubice informatik
4057. Ján Rusnák Děčín učitel
4058. Jiřina Bártová Praha důchodce
4059. Petr Stark Ostrov občanský pracovník VS ČR
4060. Danuše Košková Liberec důchodce
4061. Ivo Horecký Bohumín OSVČ
4062. Vojta Dlabáček Mladá Boleslav
4063. Petr Novák Ballyhaunis dělník
4064. Milan Pavlica Ostrava
4065. Vladimír Matík Český Těšín zubní technik
4066. Irena Bražinová Krásná Lípa
4067. Marcela Sojáková Praha lékař
4068. Petr Ztraceny Praha expolicista
4069. Václav Šimorda Havířov - Město THZ
4070. Iveta Míčková Frýdek - Místek
4071. Jiří Rosman Brno policista KŘP JmK
4072. Miroslav Kohout Skuteč Důchodce
4073. Josef Zima Police nad Metují policista
4074. Libuše Malá Praha zdravotní sestra
4075. Jaromír Janík Prostějov bývalý hasič
4076. Tomáš Holánek Praha IT
4077. Anna Pavlicová Ostrava
4078. Pavel Kopecký Liberec vrchni inspektor
4079. Petr Pohl Bohumin Technik
4080. Vladimír Pukšic Veselí nad Moravou
4081. Ludmila Jůnová Jihlava důchodkyně
4082. Michala Žatecká Roztoky OSVČ,zahradnice
4083. Josef Ježek Blučina
4084. Jan Štětina Ostrožská Nová Ves
4085. Jiří Vítek Brno důchodce
4086. Zdeněk Ballák Praha výtvarník
4087. Filip Hradil Hradec Králové Logistik
4088. Stanislava Strachová Ústí nad Labem
4089. Oto Čermák Praha Policista
4090. Petr Tuček Plzeň
4091. MaxiIV Praha
4092. Martin Pavlík Praha
4093. Alena Pilařová Praha zdravotník
4094. miloslav slavík klecany důchodce
4095. Markvartová Iva Frýdlant
4096. Lubomír Dufek Rokycany policista
4097. Daniel Hála Karviná-Ráj policista
4098. Ondřej Musil Brno
4099. Jiří Zajíc Brno elektromontér
4100. Vítězslav Horák Slavkov u Brna
4101. Dagmar Neumannová Choceň podnikatelka
4102. Mgr.Ivan Chalaš Kralovice PID
4103. Jaroslav Frič Mladá Boleslav VS ČR
4104. Hana židlíková kroměříž
4105. Stanislav Matušinec Brandýs nad Labem důchodce (VZP)
4106. Romana Petrová Kralupy nad Vltavou laborantka
4107. Lucie Zajícová Brno účetní, RD
4108. Štefan Dančo Karlovy Vary Policista
4109. janecek ladtslav jihlava osvc
4110. Věra Mazurová
4111. Vladimír Černý Bohumilice důchodce
4112. Jaroslava Kucerova Třebechovice pod Orebem
4113. Jiří Drábek Určice bagrista
4114. Tomáš Chaloupek Liberec konstruktér, programátor
4115. Michaela Bezchlebová Hodonín administrativa
4116. Petr Blažo Liptál Policista
4117. Dagmar Marková Týniště nad Orlicí ostraha
4118. Jaroslav Štrajt Rožnov pod Radhoštěm
4119. Hana Miklová Kroměříž
4120. Ludek Mudra Praha
4121. Stanislava Strachová Ustí n L
4122. Václav Kopecký Bystřička
4123. Pavel Hraba Abertamy PČR
4124. Miroslav Kralovič Ostrava Živnostník
4125. Dagmar Pátková Fryšták OSVČ
4126. Jaromír Beneš Frýdek-Místek podnikání
4127. Aleš Pospíšil Vsetín
4128. Helena Vetesnikova Litvínov OSVČ
4129. Tomáš Zámečník Praha 6 student
4130. Jaroslav Zouna Praha osvč
4131. Rudolf Výborný Ústí nad Labem policista v důchodu
4132. Vojtěch Jakubíček Tábor
4133. Martin Lejsek Nový Bydžov policista
4134. Jakub Menšík Mostkovice Policista
4135. Jana Trousilová Praha zaměstanec
4136. Ladislav Doležel Kroměříž
4137. Petr Nožička Nový Bydžov
4138. Radek Mokrý Praha invalidní důchodce, novinář, provozní chemik
4139. Vladimír Holásek Prostějov policista
4140. Petra Kuchařová Příbor
4141. Viktor Vereš Praha technik
4142. Josef Kurz Hodonín důchodce
4143. Lenka Geistová Jindřichův Hradec Úředník
4144. Jan Vaculík Dvůr Králové n/L Student
4145. Karel Hanke Uherský Brod důchodce
4146. Leoš Zákostelecký Bystřice nad Pernštejnem Seřizovač
4147. Zdeněk Kolínský Chomutov zeměměřičský inženýr
4148. Jaroslav Strnad Krupá důchodce
4149. Pavel Špik Praha Policie ČR
4150. JAN HANUŠ TURNOV DUCHODCE
4151. Jozef Kapčiar Smržovka důchodce
4152. Adriana Kurzová Hodonín projektantka
4153. Radek Sperát Pohledy policista
4154. Ivo Sklenář Kopřivnice
4155. Jaroslava Holoubková Štětí OSVČ
4156. Marta Hroníková Brno VŠ učitel
4157. Břetislav Nejedlý Nové město nad Metují Městská Policie
4158. Miloš Kovács Ostrov policista
4159. Zdeněk Kalivoda Mladá Boleslav IT administrátor
4160. Bohunka Weinpoldová Ševětín mateřská dovolená
4161. Veronika Kurzová Hodonín studentka
4162. Františka Jurková Suchdol u PV důchodce
4163. Josef Honzíček Plzeň důchodce
4164. Roman Bečva Břeclav Důchodce
4165. Monika Pospíšilová Prostějov policistka
4166. Veronika Syrovátková Bernartice 39843 Policistka
4167. Martin Macháček Lomnice nad Popelkou dělník
4168. Jaromír Špaček Novosedly PČR
4169. Jarka Valentova Mohelnice důchodkyně
4170. Lenka Červená Praha 5
4171. Zdenka Šnajdrová Praha
4172. Patrik Hanuška Štětí technik
4173. Pavlína Šťastná Olomouc lékař
4174. Radim Matoušek Doloplazy 3
4175. Lukáš Políšek Pardubice Konstruktér
4176. Zdeněk Hůla Holýšov ostraha objektu
4177. Pavlína Osvald Praha 7 OSVČ
4178. Jiří Matějíček Štětí důchodce
4179. Miroslav Kubieň Žatec pracující důchodce
4180. Miloslav Jurka Brno duchodce
4181. Jan Koliska Praha 9 policista
4182. Frantaišek Týc Praha důchodce
4183. Karel Juklíček Libderec obč. pracovník
4184. Renáta Kaňáková Opava
4185. Tomáš Koupil Pardubice
4186. Eduard Forche Rychnov nad Kněžnou Řidič
4187. Lubomír Imlauf Nové Město nad Metují fotograf
4188. Věra Kocurková Praha 5 důchodkyně
4189. Pavel Nadkanský Rychvald VSČR
4190. Jitka Kozáková Litovel
4191. Martin Vybíral Olomouc příslušník PČR
4192. Marie Krejčířová Hodonín důchodkyně
4193. vala václav ostrava
4194. Miroslav Halberštát CHlumec nad/Cidlinou důchodce
4195. Patrik Hejduk Kopřivnice státní zaměstnanec
4196. Jiří Legerski Ostrava Programátor analytik
4197. Petr Kejza Praha 9 důchodce
4198. Pavel Nadkanský VSČR
4199. Marek Čechál Frýdlant nad Ostravicí policista
4200. Veronika Budíková Ostrov nad Ohří t.č.na RD
4201. alena novakova brno důchodce
4202. Jan Buš Brno OSVČ
4203. Miroslav Kučera Praha bývalý policista
4204. Stanislav Křivánek Sudice 136,o.Třebíč nyní důchodce
4205. Ladislav Říha Děčín policista
4206. Václav Herman Benátky
4207. Herbert Ludwig Velky Šenov Seřizovač
4208. Petra Jebavá Praha
4209. milos skuta bohumin
4210. Roman Gardelka Bojkovice pojiš'ťovací poradce( bývalý policista)
4211. Jaroslav Jansa Kladno úředník
4212. Kateřina Šmídová Hradec Králové státní zaměstnanec (HZS)
4213. Hana Knapková Nerudova 56, 693 01 Hustopeče
4214. Jarmila Hospodářská Praha managerka
4215. Helena Živná Hradec Králové lékařka
4216. Petra Neklapilova Novy Bydzov specialista nakupu
4217. Jan Dušek Praha
4218. Elena Klimšová Těrlicko mzdová účetní
4219. Martina Růžičková Brno PČR
4220. Zdeňka Kothajová Varnsdorf v důchodu
4221. Štěpán Kanov pedagog
4222. Jaroslav Kvarda Brno
4223. Zoja Hausnerová Stéblová účetní
4224. Petr Míčka Havířov policista
4225. Radim Matoška Vsetín hasič
4226. Jan Meissner Předměřice nad Labem
4227. Milan Havlík Liberec penzista
4228. Arnošt Kadaník Prostějov Důchodce
4229. František Polan Strakonice OSVČ
4230. Jaromir Kirschner Opava řidič
4231. Stanislav Souček Brno řidič
4232. Ivona Malá Dvůr Králové důchodce
4233. Michal Kapras Polička Policista
4234. David Ulbricht Praha PČR
4235. Jitka Zámečníková Polešovice
4236. Věra Mravcová Kladno státní zaměstnanec
4237. alice mlčoušková Most rentierka
4238. Jaroslav Majerech Nedašova Lhota pracující
4239. Milan Rybenský Cheb do 3
4240. Martin Sitta Brandýs
4241. Tomáš Rybecký Praha student
4242. Vlastimil Lagan Šestajovice, 250 92, Praha-východ
4243. Petra Jurečková Rohoznice mateřská dovolená
4244. Ludmila Semerádová
4245. Mojmír Kučera Praha podnnïkatel
4246. Josef Lhoták Ústí nad Labem policista v důchodu
4247. Anna BAMBUCHOVÁ KOPŘIVNICE
4248. Pavel Chaloupka Litovel programátor
4249. Jiří Kopřiva Tábor
4250. Martin Weinpold Ševětín bezpečnostní technik
4251. David Tvrdý Vysoká u Holic 61
4252. Jana Šebková Ústí nad Labem policistka
4253. Ivan Koutný Kroměříž
4254. Jaroslav Prchlík Bystřice pod Lopeníkem úředník
4255. Zdenka Kreisingerová Beroun Zdravotní sestra
4256. Jiří Jež Moravany u Kyjova montér ocelovych konstrukcí
4257. Milan Horňáček Kadaň
4258. Zdeněk Chlup Sadov
4259. Petr Kica Bohumin správce budov
4260. Elena Šafránková Kralupy nad Vltavou
4261. Alena Hložková Letovice
4262. Josef Beneš Praha
4263. Milan Srba Chodov policista
4264. Mgr. Miroslava Michálková Šálková Nový Jičín policistka
4265. Ladislav Šmejda Chrudim
4266. Michal Špičák Břeclav Garanční technik
4267. Josef Hájek praha učítel
4268. Dalibor Olšar Horní Bludovice Dělník, býv. PČR
4269. josef valla brno osvč
4270. Miloslav Hašek Benešov důchodce-bývalý policista
4271. Libor Prchala Ostrava-Poruba Nezaměstnaný
4272. Stanislav Měsíček Červený Újezd - praha-západ Tesař , Pokrývač
4273. Jiří Prchal Hradec Králové důchodce
4274. Vladimir Takáč Benesov nad Černou policista
4275. Pavel Šejba Štědrá policista
4276. Draha Lakomá Prostějov
4277. Erika Mózsiová Ústí nad Labem Pracovník České pošty
4278. Ondřej Křišťan Prostějov Řidič
4279. Alois Pavlosek Vratimov
4280. Ludmila Krčová Suchdol u Prostějova důchodce
4281. Vladimír Hájek Praha programátor
4282. Zbyněk Zelenka Ždirec 30 důchodce
4283. Tomáš Marek Beroun IT
4284. Petr Krejčí Broumov policista OOP
4285. Pavel Valenta Ostrov policista
4286. Hedvika Hrubišová Kunčice pod Ondřejníkem
4287. Jiří Babača Dolní Těšice THP
4288. Jiří Šlouf Nové Strašecí důchodce
4289. Teofil Benkovič Orlová důchodce
4290. Jaroslava Holubcová Trutnov
4291. Vančik Jaroslav Stříbro OSVČ
4292. Irena Mikynová Zruč nad Sázavou
4293. Svatava Brunclíková Dubňany prodavačka
4294. Mária Czadernová Ostrava
4295. jan zach Turnov
4296. Lenka Navrátilová Šternberk ČID
4297. Machyna František Valašské Meziříčí
4298. Josef Kupczák Toužim zedník
4299. Tereza Pokorná Tišnov Student
4300. Milan Valenta Jablonné v Podještědí
4301. Jan Čížek Brno
4302. Zuzana Sedláková Praha
4303. Ondřej Adámek Krmelín student
4304. JUDr. Jiří Záruba Znojmo - Přímětice OSVČ, do 30.11.2011 32 roku u PČR
4305. František Juráň Havířov 4 důcodce
4306. Petr Kozák Vrchlabí technik
4307. Dana Šarounová Praha 9 obchodní zástupce
4308. Jana Svobodová Most důchodkyně
4309. Petr Jersák Zábřeh
4310. Jindřich Velík Moravský Krumlov
4311. JUDr. Josef Mencl Drozdov 194 státní zaměstnanec
4312. Petr Hamrozi Český Těšín lektor, podnikatel
4313. ladislav soukup české budějovice
4314. Vorálková Lucie Jihlava
4315. Milan Knihař Plzeň Plánovač výroby
4316. Jan Vaníček Frýdlant VSČR
4317. Zuzana Sedláková Praha 1 účetn
4318. Milan Halbich Chomutov PČR
4319. Ing.Linda Šimoníková Sedláčková Moravany manager
4320. Ivana Rybecká Praha 4 překladatelka
4321. Mária Czadernová Ostrava-Zábřeh
4322. Jaroslav Kriegler Jablonec nad Nisou IT
4323. Jan Vaníček Frýd
4324. Radek Černín Teplice
4325. Věra Váňová Č. Kamenice důchodce
4326. Miloš Košťál Lubná PČR - OZ
4327. Jan Syrový Hradec Králové osvč
4328. Vladimír Martinák Znojmo technik v důchodu
4329. Jaroslava Amerlingová Domažlice
4330. Vít Beneš Praha 2 lektor informačních technologií
4331. ZDENĚK HRABĚ VARNSDORF DĚLNIK
4332. Petra Starcová Vsetín
4333. Jaroslav Kosohorský Jablonné nad Orlicí důchodce
4334. Peevová Marita Štětí
4335. Martin Hulík Velešín adiktolog
4336. Karel Jůn Jihlava
4337. Zdeněk Krobot Rumburk Podnikatel
4338. Jindřich Musil Ostrov podnikatel
4339. Jaroslav Kravka Brno OSVČ
4340. Jiří Dvořák Třebíč
4341. Lenka Jetelinová Brno technik
4342. Aleš Dostál Olomouc
4343. Milan Lánský Vejprty důchodce
4344. Mgr. Václav Petr Brno státní zaměstnanec
4345. Petr Kalous Chlumec nad Cidlinou Policie ČR
4346. David Hubner Ostrava Policista
4347. Šárka Durajová Ostrava-Poruba
4348. Tomáš Karban Žatec, 43801
4349. Jan Seidl Chudčice IT manager
4350. Růžena Dammerová,František Dammer okr.Příbram inv.důchodkyně,zedník
4351. Jakub Urban Karlovy Vary policista
4352. Miloš Greiner Pardubice student
4353. Pavel Skala Ústí nad Labem
4354. Roman Šulc Kolín
4355. Luboš Pešan Cheb policista
4356. Lubomír Španěl Šardice OSVČ
4357. Pavel Šťastný Bechyně technický pracovník
4358. Marek Štěpánek Teplice VS ČR
4359. Mikuláš Černý Praha OSVČ
4360. Radek Bouček Litoměřice bývalý policista
4361. Miroslava Dzubová Fryčovice státní zaměstnanec
4362. Lukáš Mikyna Zruč nad Sázavou číšník
4363. Karel Schánek Praha technik
4364. Romana Steinerová Hradec Králové
4365. petr zezula Znojmo
4366. Nikol Škutová Praha 6 PČR
4367. Alena Doskočilová Drnovice u Lysic učitelka
4368. Josef Boháček Hrušovany u Brna důchodce
4369. Artur Jakubik,Ing. Písek energetik
4370. Anna Sobotková Praha
4371. Hana Nováčková Jablonec nad Nisou v důchodu
4372. Jan Hájek Sázava OSVČ
4373. Helena Komárková Praha
4374. Milan Cirkl Zdice pracovník kvality
4375. Norbert Jílek Otrokovice skladník
4376. Josef Kalkán České Budějovice sládek
4377. Otmar Kuczera Moravská Ostrava
4378. Pavla Piterková Praha bankéř
4379. Eeika Pejková Havířov ošetřovatelka
4380. Táňa Jančaříková Praha učitelka
4381. Václav Kovář Plzeň
4382. Ivo Holec Hranice
4383. Jaroslav Hynek Praha Podnikatel
4384. Vlasta Sachrová Frýdek-Místek
4385. David Škvrna Hradec Králové policista
4386. Josef Petráš Ostrava QC inspector
4387. Ludmila Novotná Popice ainistrativa
4388. Libuše Ondroušková ČEBÍN učitelka
4389. Milan Zeman Vsetín
4390. Lukáš Halamka Varnsdorf dělnik
4391. Jaroslav Just Opava důchodce
4392. Zuzana Břeňová Mgr. Šardice mateřská dovolená
4393. Roman Kupeček Nová Role Bezpečnostní pracovník
4394. Miloš Kobrle Vrchlabí policista
4395. pavel kaštovský ostrava
4396. Jitka Ulmannová Liberec OSVĆ
4397. Martin Řečínský Praha dělník
4398. Aleš Čech Brno
4399. Jaroslav Košut Praha
4400. Martin Žedňanský Chomutov technik
4401. Jiří Böhm Brno strážný
4402. RADIMÍR ŠULC Karviná OSVČ
4403. Zdeněk Bláha Týniště nad Orlicí mistr výroby
4404. Milan Molnár Bělá nad Radbuzou
4405. Jiří Chocholouš Praha
4406. Eduard Bartošek Přerov
4407. Vlasta Šebelová Rudice
4408. Jaromír Veselý Brno
4409. Roman Krakovec Ždánice policista
4410. Milan Molnár Bělá nad Radbuzou podnikatel
4411. Ludmila Marelová Hradec Králové důchodce
4412. Jiří Pleticha Praha OSVČ
4413. Eleni Rudolová Karviná
4414. Miroslav Vajbar Jílové policista
4415. Bronislav Pištěcký Liberec důchodce
4416. ALENA FILIPOVÁ HRADEC KRÁLOVÉ FINANČNÍ PORADCE
4417. Jana Yasin Brno
4418. Vladimír Hrošek Lovosice Student
4419. Tomas Chrpa Praha podnikatel
4420. marie jeglova uhersky ostroh duchodce
4421. Hovorka Jiri Cheb vst.kontrola
4422. jitka beraczkova havirov důchodkyně
4423. ondrej rybka ceska trebova
4424. Jan Holčík Praha 4 antipolitik
4425. Jiří Zelenka ml. Unhošť
4426. Šlimar Vítězslav Brno státní zaměstnanec
4427. Ing. Jan Kohout Děčín ekonom
4428. Poláková Ludmila Ostrava-Poruba důchodce
4429. Lucie Korytářová Olomouc učitelka
4430. Míra Šídlo České Budějovice technik
4431. Lukáš Maršálek Frýdek-Místek pedagog
4432. Martin Kubík Jindřichov u Šumperka montážník
4433. Jan Míč Nové Město u Jáchymova 41 OSVČ
4434. Hana Holubcová Trutnov
4435. Alena Stupková Plzeň
4436. Roman Osvald Praha 7 živnostník
4437. Josef Parkman Prachatice II důchodce
4438. Radim Pospěcha Praha řidič
4439. Josef Tykač
4440. Ladislava Bartošová Brno
4441. Hana Opielová Ostrava prodavačka
4442. ivan hanzel uhlirske janovice duchodce
4443. Tomáš Karafa Mikulášovice OSVČ
4444. martin langr kojetin policista
4445. Petr Švihálek Brno
4446. Pavel Hnátek Karlovy Vary PČR
4447. Rudolf Koubek Plzeň důchodce
4448. Lenka Kovařčíková Lešná policistka
4449. Martin Hammerbauer Kladno
4450. Jaroslav Bednář Valašské Klobouky důchodce
4451. Marie Hájková Černá Hora důchodkyně
4452. František Čapka Lednice elektrikař
4453. Miroslav Příkopa Lysá nad Labem ředitel marketingu a komunikace
4454. Vladi Zahradnik ml. Hodonin
4455. Pavel Mlnářík Stod důchodce
4456. Ondřej Středa Žamberk student
4457. Jarmila Čechová Mohelno důchodce
4458. Tatiana Pelecová Nučice, P-Z OSVČ
4459. Jan Beran Plzen
4460. Jiří Dalibába okrouhlo podnikatel
4461. Mgr. Pavel Palát Jílové u Prahy historik, archivář
4462. Martin Burget Prostějov policista
4463. Václav Besta Vřesina technik
4464. Monika Fejfarová Staré Místo skladnice
4465. Antonín Vodák Praha důchodce
4466. Eva Káninská Poděbrady
4467. Rafael Knobloch Praha 6 výtvarník
4468. Helena Krejzová Praha nezaměstnaná
4469. Jiří Kněžek Frýdek-Místek osvč - novodobý otrok
4470. Jana Murová Plzeň důchodce
4471. JIŘÍ SOUČEK HRADEC KRÁLOVÉ POLICISTA
4472. Mgr. Veronika Kubištová Jobová Voděrady policistka
4473. Karel Mlčoušek Most
4474. Ing vavirka@centrum.czJindriska Kubalkova Usti nad Labem duchodce
4475. Teodor Komárek Bechyně
4476. Eva Landová Liberec v důchodu
4477. Regina Špelinová Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
4478. Michal Dimitrov Sokolov
4479. Jaroslav Nadrchal Pardubice Manager
4480. MIROSLAV AMBROZEK PLZEŃ ZÁMEČNÍK
4481. Jiří Dufek Beroun manažer obchodu
4482. Viktor Hašek Tachov dispečer
4483. Jiří Jiskra Ostrov
4484. Pavel Mur Plzeň důchodce
4485. Martin Mach Teplice
4486. Jakub Foldyna Opava zdravotnictví
4487. Jiří Jiskra Ostrov státní úředník
4488. Radek Kotačka Veselí nad Moravou
4489. Jana Hamouzová Rakovník úředník ( bývalá policistka)
4490. Vladimír khol Ústí nad Orlicí
4491. David Suchel Ostrava programátor
4492. Ing. Vít Dorničák, Ph.D. Jeseník technik
4493. Jan Švarda Praha Ekonom
4494. Dagmar Vodenková Praha 4 ekonom v důchodu
4495. Anna Bujoková Havířov řidička
4496. Renáta Skupienová Ostrava-Poruba personalista
4497. pprap. Jan Chmelík Praha Policie ČR - PMJ PRAHA
4498. Ondřej Hruška Praha 5 student
4499. Tomáš Pavlica Havířov zamečnik
4500. Jaroslava Ratajčáková Ostrov nezaměstnaná
4501. slivka slavoj mistřovice popdnikatel
4502. Ivan Fedosejev Karlovy Vary důchodce
4503. Marian Kopecky Hradec Kralove Zememeric
4504. Jaroslav Pavlištík Kamenický Šenov důchodce
4505. Petr Kubečka Osoblaha policista
4506. Jana Galuszková Krnov zdrav. sestra
4507. Zdena Tůmová Roudnice n.Labem prodavačka
4508. František Turek Dolní Lukavice 107 OSVČ
4509. Naďa Topalová Neratovice novinářka
4510. Ilona Pecková Karlovy Vary
4511. Rudolf Hůlka Liberec grafik
4512. Ivana Brestovanská Mělník
4513. Věra Jelínková Ostrava-Poruba důchodce
4514. vladimír šplíchal znojmo policista - důchodce
4515. Karel Strýček Velké Bílovice
4516. Michal Semrád Jablonec nad Nisou programátor
4517. Norbert Michalíi Hrušky úvěový pracovník komerčníhi centra ČS
4518. Andrea Klozová Milevsko státní zaměstnanec
4519. Michal Hostovský Lanškroun
4520. Drahoslav Dvořák Praha 4, Krč policista
4521. Frantisek Svoboda Castotice
4522. Hana Fichtnerová Děčín pracující důchodce
4523. MUDr. Martin Chochlík Brno lékař
4524. Helena Padovcová Praha 6
4525. Jan Bureš PRAHA varhaník
4526. Zdenek Menert Brno vyrobni namestek
4527. Jan Seitl Brno
4528. Rudolf Pořízka Moravská Třebová důchodce
4529. Milan Pešek Skuteč policista
4530. Petr Minář Slatinice
4531. František Nerad 25901 Votice důchodce
4532. Martin Babák Praha
4533. Olga Zelinková Staré Hradiště
4534. Josef Vacek Šternberk důchodce
4535. Alena Petříková Praha Důchodce
4536. Vladimír Tachecí Praha 6
4537. Ladislav Drábek Holešov inv. důchodce
4538. Jiří Dokoupil Ruprechtov policista
4539. Martin Misar Jirikov Zamestnanec
4540. Václav Mikoláš Malečov policejní důchodce
4541. Marek Havlena Dobruška student
4542. Mgr. Miroslav Čech Leština VS ČR
4543. Jarmila Holubová Valašské Meziříčí důchodce
4544. Petr Štěpánek Švihov student
4545. Radim Zorychta Havířov
4546. Marek Čibera Kamenický Šenov osvč
4547. Jiří Weiss Valašské Meziříčí
4548. Roman Procházka Uherské Hradiště skladník
4549. Drahomíra Novotná Praha 6 důchodkyně
4550. Petr Modráček Skuteč elektroprojektant
4551. Ladislav Kouřil Brno
4552. Iveta Pazderová Rychnov nad Kněžnou v domácnosti
4553. Josef Hájek Ústí nad Labem vlakvedoucí
4554. Jaroslava Turková Dolní Lukavice
4555. Marek Vymazal Sloup policista
4556. Dáša Kubálková Nový Bor prodavačka
4557. Jiří Axmann Přerov
4558. Václav Hába Karviná důchodce
4559. JIŘÍ ARIENT Čáslav
4560. Velebilová Vlasta Příbram
4561. Miroslav Kovac Zemechy IT
4562. Pavel Petelík Most Operator
4563. Miroslav Kulawiak Chomutov
4564. Petr Toman Ořech
4565. Jan Jelenek Újezd u Brna PČR
4566. Milan Vaněk Plzeň PČR
4567. Ivana Pilatíková Rýmařov administrativa
4568. Jaroslav Kolář Olomouc mechanik - seřizovač
4569. Milan Lysek Třinec
4570. Richard Baťa Ústín záchranář
4571. Soňa Špilarová Plzeň dotační manažerka
4572. Vlastimil Nachtigal Rakovník student
4573. Eva a Pavel Koneční Lichnov u N.Jičína důchodci
4574. Marek Quarda Frenštát pod Radhoštěm Software Developer
4575. Jiří Kuciel Brno
4576. Jiří Peter Jirkov duchodce
4577. Martin Kovács Most policista
4578. Petra Klímová Žďár nad Sázavou Quality controlor v automobilovém průmyslu
4579. lida paradine praha lektorka
4580. Petra Kadlecová Praha ekonomka
4581. Tomáš Špik Děčín učitel
4582. Marek Nešpor Boskovice operátor CNC
4583. Ján Vargovčík Praha OSVČ
4584. Drápal Oldřich Sivice důchotce
4585. Vladimíra Vídršperková Rokycany úřednice
4586. Martin Kavka Bílina VS ČR
4587. Petra Klímová Žďár nad Sázavou quality controlor v automobilovém průmyslu
4588. Pavel Černý Olomouc
4589. Jiří Hypšman Praha 6 důchodce
4590. Vladimir Kasik Praha 5 OSVC
4591. Štusková Veronika Město Touškov v důchodu
4592. Irena Temlíková Šternberk
4593. Jan Holub Ovesné Kladruby dispečer
4594. Jakub Prucha Praha
4595. Miloslava Horáková Brno
4596. Pavel Chlápek Hranice PČR
4597. Radim Konečný Lichnov inženýr kvality
4598. Jarmila Pernikarova mimon brusic skla
4599. Jitka Šípová Vilémov důchodce
4600. Stanislav Kolařík Ústí nad Labem
4601. Markéta Mikynová Zruč nad Sázavou
4602. Vl.Nosek Rychnov nad Kněžnou
4603. Vladimír Koudelka Litovel podnikatel
4604. Tomáš Krátký Olomouc
4605. Jan Kmošek Jičín učitel
4606. Jarmila Johnova České Budějovice důchodce
4607. Radim Křišťan České Budějovice
4608. Vít Sikora Kuřim Student
4609. Libuše Červenková Roudnice nad Labem důchodkyně
4610. Eva Plačková Poděbrady úřednice
4611. Rudolf Jobánek Mirošov
4612. Antonín Řehák Praha OSVČ
4613. Monika Frohlichová Brno studentka
4614. Eva Barešová Praha OSVČ
4615. Drápalova Anna Sivice důchdové věk
4616. Bohuslav Mikyna Zruč nad Sázavou
4617. Eliška Slavíková Terezín
4618. Radek Vašina Praha Politik
4619. Marek Peterka Brno
4620. Radek Koiš Hradec Králové projektant mostů
4621. Jaroslava Burešová Ústí nad Labem bývalá policistka
4622. Jaroslav Bořický Praha důchodce
4623. Ludvík Švarc Lipník nad Bečvou důchodce
4624. Stanislav Pajchl Jirkov policista
4625. Pavel TILEČEK Lhotka bývalý policista
4626. Jaroslav Fládr Studnice policista
4627. Konstantin Stanko Teplice IT
4628. Libor Dokoupil Žeranovice OSVČ
4629. Klára Horová Brno
4630. Dr.Otto Filip Holice OSVČ
4631. Jitka Hirschová Ústí nad Labem policistka
4632. josef šlajchrt jindřichův hradec
4633. Radek Schoř Havířov policista
4634. Slavomír Orság Kopřivnice
4635. Hana Dudíková Litovel učitelka
4636. Pavel Jan Hluchý Semily Důchodce
4637. Sabina Hůlová Přeštice Asistentka vychovatele
4638. Pavel Mohyla Valašské Meziříčí IT
4639. Řezáčová Lenka Vsetín Nezaměstnaná
4640. Otto Schmidt Přerov Důchdce
4641. Miloš Šajna Frenštát pod Radhoštěm Zedník
4642. Pavel Březina Nový Bor důchodce
4643. František Strnad Kroměříž důchodce
4644. JUDr. Jaroslav Skrovný Praha 5 Lužiny policejní veterán
4645. Václav Krupa Bystřany důchodce
4646. Jindra Patka Jičín OSVČ
4647. Věra Machová Praha
4648. Zdeňka Mikolášová Malečov MD
4649. Marie Karlová Teplice 415 01
4650. Petr Malohlava Štěpankovice důchodce
4651. Břetislav Černík Praha 5 IT
4652. Miroslav Arlet Irvine United States of America majitel firmy
4653. Bohuslav Matouš Mladkov kontrolor
4654. Miroslav Burger Břežany PČR
4655. Marcela Janyšková Nový Jičín důchodce
4656. Milan Konečný Praha 11
4657. Radovan Vojta Vyškov řidič
4658. Jana Srbecká Most
4659. Vladimír Moc Liberec zaměstnanec
4660. Jan Pecinovský Štětí programátor
4661. Pavlína Šnajdrová Plzeň
4662. Lukáš Konečný Praha 11 IT
4663. Petr Čihák Praha PČR
4664. Milan Fořt Praha IT
4665. Marie Zikmundová Prostějov důchodkyně
4666. Vladimír Hora Brno policista
4667. Eliška Matoušková Polerady PČR
4668. Milan Koutný Kralupy nad Vlt. úředník
4669. Zdenka Macounová Nový Jičín
4670. Lubomír Šnajdr Plzeň
4671. josef šlajchrt jindřichův hradec osvč
4672. Petr Jašek Frýdek-Místek Důchodce
4673. JIří OPLT Tanvald
4674. Michal Venglář Sosnová
4675. Jiří Macháček Hořovice system. analytik
4676. Zdeněk Voslář Ostrava
4677. Milan Knečný Praha 4 důchodce
4678. Lenka Bláhová týniště nad orlicí informátor
4679. Dana Heráňová Buštěhrad
4680. Jana Foretová Hladké Životice Důchodce
4681. Adam Kocurek Jesenice PČR
4682. Jaromír Krpec Frýdek-Místek důchodce
4683. Michal Žákovský Bruntál logistik
4684. Leoš Johánek Ústí nad Labem
4685. Zdeněk Poruba Zubří technik
4686. Alexandr Martinec Sokolov
4687. Jiří Lorens Šenov Důchodce
4688. Ladislava Fišerová Holýšov
4689. David Hyšpler Metylovice OSVČ
4690. JAROSLAV FRANC HRADEC KRÁLOVÉ POLICISTA V.V.
4691. petr kratochvila kladno technik
4692. Petr Prchal Liberec
4693. Sára Bálková Ostrov student
4694. Jan Jaňovka Karviná
4695. gerta kourková Dačice zdravotní sestra
4696. Eva Ambrozková Plzeň student VŠ
4697. Michal Stransky Trutnov Student
4698. Zdeněk Vejdělek Pardubice podnikatel
4699. Josef Koros Praha 4 Technik
4700. Jiří Moravec Městečko Elektromechanik
4701. Zlata Pažoutová Mladá Boleslav
4702. Jakub Cakl Ostrov Student
4703. Ing. Pavel Bečvář Vodňany stavbyvedoucí
4704. Ivana Ježková Hradec Králové policista
4705. Dagmar Marková Týniště nad Orlicí
4706. Pavel Císař Černošice programator
4707. Bohuslava Jančaříková Uherský Brod
4708. Miloslav Budín Jičín důchodce
4709. Ondřej Neklapil Nový Bydžov policista
4710. Pavel Kuchař VODŇANY Elektromechanik
4711. David Vašek Ostrava
4712. Miloslav Čurda Vrchlabí
4713. Jaroslava Jabůrková Praha důchodce
4714. Pavla Holubová Praha OSVČ
4715. MARIE REMEŠOVÁ Nové Město nad Metují důchodkyně
4716. Vladimír Sládek Plzeň
4717. Stanislav Herman Petrovice u Karviné technik
4718. Jakub Kaja Ostrava
4719. Tomáš Louda Sychrov policista
4720. Danuše Hlaváčová Přerov důchodkyně- dříve úřednice
4721. Václav Hrabák Poděbrady podnikatel
4722. Luděk DOčkal Prostějov konstruktér
4723. Vlasta Burešová Moravský Krumlov účetní
4724. Iveta Lasotová Třinec
4725. Ivana Kubová Kyjov OSVČ
4726. Dušan Trefilík Uherský Brod VzP
4727. Josef Janeček Praha policista
4728. Petr Novák Valašské Meziříčí hasič
4729. Mgr.Olga Harajová Sedlec učitelka
4730. Olga Pečivová Horní Stropnice
4731. Iveta Hurtová Praha Pokladní
4732. František Laburda Kobeřice policista
4733. Patrik Procházka Luže technik
4734. Vlasta Plechatová Jirkov
4735. Jaroslav Drápalík Uhelná Příbram
4736. Aleš Kamas Zubří
4737. David Hašek Židlochovice
4738. Vlastimila Kazdová Karlovy Vary důchodce
4739. Jaroslava Štolfová Dolní Studénky dělnice
4740. Jan Hořeňovský Černošice
4741. Jiří Bydžovský Jičín hasič
4742. mojmir lampart ostrava programator
4743. Jan Hataš Nový Bor policista
4744. Yvona Vavříková Jevany právnička
4745. Ondřej Brenkus Brno invalidní duchodce
4746. Jan Pfefferle Roudnice nad Labem
4747. Mojmír Hrouz Ostravice technik
4748. Jaroslav Fojt Praha OSVČ
4749. Jana Hyndráková Praha 8 OSVĆ
4750. Miloslav Hanuš Praha 9 novinář
4751. Ivan Slameň Bříství OSVČ
4752. Jaroslav Vohrna Klášterec nad Ohří důchodce
4753. Ilona Smejkalová Třebíč
4754. Helena Dostálová Praha ekonom
4755. Jiří Šváb Plzeň důchodce
4756. Ondřej Soušek Olomouc
4757. Tomáš Hoff Strážnice policista
4758. Jitka Nyklová Krupka
4759. Josef Votruba Kostelec nad Černými lesy
4760. Luboš Štěpnička Znojmo Student
4761. Simona Richterová Vřesina zdravotní sestra
4762. JUDr. Jozef Mikula Holešov důchodce
4763. Markéta Bálková Ostrov nezaměstnaná
4764. Zdeněk Píštěk Uherské Hradiště lékař
4765. Lukáš Bodlák Brno policista
4766. Ladislav Cholewik Havířov
4767. Jan Štraus Jičín PČR
4768. Václav Dolejší Dolní Cerekev důchodce
4769. Libor Pacovský Mladá Boleslav
4770. Adriana Jarošová Brno
4771. Marie Vohrnová Klášterec nad Ohří ekonomka
4772. Karel K r i k l B r n o důchodce
4773. Zlata Kubáňová Králův Dvůr důchodce
4774. Lucie Janáčková Kozmice studentka
4775. Jiří Krejčiřík Bojkovice student
4776. Jan Kresta Mladá Boleslav policista
4777. Petr Dvorak Nesvacily ridic
4778. Veronika Macháčková Strážnice mateřská dovolená
4779. Petr Benedikt Kuřim policista
4780. Petr Vogt Praha 9 státní zaměstnanec
4781. Petr Fuchs Litoměřice
4782. MilošKjeronský Ostrava důchodce
4783. Jitka Havlanová Praha OSVČ
4784. Marcela Šafářová Meziboří ředitelka a.s.
4785. Josef Foret Blansko policista
4786. Jaromír Šafář Fryšták podnikatel
4787. Daniela Káňová Luhačovice dělnice
4788. Jakub Horáček Hradec Králové Vedoucí (King)
4789. Pavel Ševcovic Teplice státní správa - policista
4790. Renata Číhalová Brodek u Přerova bankéřka
4791. Martin Hejmala Brno stavební zámečník
4792. Josef Reindl Děčín policista
4793. Karel Galuszka Krnov Veterinář
4794. Jaroslav Káňa Luhačovice
4795. Ondřej Horák Praha 9 programátor
4796. Jan Nožička Jičín státní zaměstnanec
4797. Marek Ruda Osek nad Bečvou policista
4798. Zdenka Horáková Násedlovice finanční poradce
4799. Josef Hamouz Praha Umelec
4800. Veronika Libichová Praha
4801. Jaroslav Černý Vrbka státní zaměstnanec
4802. LENKA ŽÁKOVÁ PRAHA 6
4803. Bruno Pytlíček Olomouc živnostník
4804. Martina Vavřinková Praha překladatelka
4805. Vlastislav Kubačák Frýdek-Místek policista
4806. Jaroslav Šimčík Vsetín PČR na OOP
4807. Radek Kontrik Vápenná invalidní důchodce
4808. Steigenhofer Herbert Kadan Duchoce
4809. Robert Suchý Brno Programátor
4810. Lukáš Gospodarczyk Ostrava Projektant
4811. Lenka Kucharová Pardubice mateřská dovolená
4812. ROMAN BUCHNER ROMAN BUCHNER ROMAN BUCHNER
4813. David Slovák Malé Kyšice Policista
4814. Daniela Lyivaková Olomouc operační technik TCTV 112
4815. Zdenka Horáková Násedlovj
4816. Jan Poláček Všenory
4817. Robert Kumštár Kolín 2 pracovník BA
4818. Jan Novotný Přerov důchodce
4819. Bruno Pytlík Olomouc
4820. Ing. Jaromír Hroník Brno OSVČ
4821. Jaroslav Maroušek Tábor technik
4822. Jan Baranec Ostrava VSČR
4823. Marie Řezníčková Mor. Krumlov důchodce
4824. Libor Polášek Brod nad Dyjí
4825. Zuzana Dostálíková Olomouc Operátor
4826. jan hadraba 252 62 Horomerice
4827. Josef Blaťák Olomouc
4828. Miloš Famfulík
4829. Pavel Viktorin Vsetín programátor
4830. Jaroslava Horká Humpolec důchodce
4831. Tomáš Filipec Ostrava policista
4832. Jaroslav Ignatius Vokoun Koenigstein, Sachsen, Germany duchovní
4833. Marek Pomazal Drnovice
4834. Helena Steigerová Smržice odborný pracovník
4835. Robin Šer Louny operátor
4836. Mgr. David Porupka Brno
4837. František Kočí České Budějovice ing. chemie
4838. Jiří Novotný Kadaň Energetik
4839. František Kučera Zlin Důchodce
4840. Pavel Mazůrek Hulín nezaměstnaný
4841. Tomáš Veselý Praha 10 důchodce
4842. Bohumila Peterová Hrušovany u Brna v důchodu
4843. Jaroslav Káňa Luhačovice dělník
4844. Miroslav Jiroušek Meziboří rozpočtář
4845. Radislav Kamarýt Stod Strojař
4846. Lubomír Steklý Luštěnice servisní technik
4847. Vlasta Hamalová Ústí nad Labem
4848. Jiří Vančura Suchdol nad Odrou technik v důchodu
4849. Petr Nosek Ústí nad Labem ekonom
4850. Lukáš Trochta Ostrava
4851. Tomáš Wurzel Havirov Podnikatel
4852. Romana Hrůzová Karlovy Vary
4853. Irina Obrman Děčín příslušník BS v důchodu
4854. JUDr. Miroslav Čapek Teplice 1 soudce
4855. Richard Bébr České Budějovice důchodce
4856. Jiří Čejchan Náchod OSVČ
4857. Václav Kalousek Praha 1 Stavitel
4858. Dagmar Brychová Praha advokátka
4859. Jaroslav Krejčí Nové Strašecí státní zaměstnanec
4860. Milan Kropaček Brandýs nad Labem policista
4861. Pavol Pápeš Cheb Mechanik HN
4862. Vlastimil HalbichL Liberec důchodce
4863. Marie Čapková Teplice důchodkyně
4864. Pavel Pumprla Kroměříž překladatel
4865. Miroslav Mikolajský Oldřišov tiskař
4866. Martin Rakous Pardubice Chemik
4867. Miroslav Štverák Valašské Meziříčí Důchodce
4868. Irena Ludvikova Ostrava
4869. Milan Tlamka Boskovice
4870. Michal Bureš Ústí nad Labem policista
4871. Štefan Žiška MOst
4872. Markéta Černá Libouchec
4873. Radoslav Kraus Znojmo státní zaměstnanec
4874. PrDr.Jiří Jaroš Nickelli Bílovice nad Svitavou důchodce
4875. Vítězslav Čapek Havlíčkův Brod podnikatel
4876. Renáta Sedláková Praha důchodce
4877. Josef Laun Louny Čid
4878. Milan Karkoška Klimkovice PČR
4879. Ludvík Bouček Děčín státní zaměstnanec
4880. Jiří Pečiva Horní Stropnice rentiér
4881. Milan Kozák Jablonec nad Nisou policista PČR
4882. Libuše Horáková Cheb
4883. Václav Prantl Ostrov policista
4884. Věra Höhneová Rokycany
4885. Luboš Kárník Dolní Nětčice učitel
4886. PAVEL KRETEK HORNÍ BEĆVA SERVISNÍ TECHNIK
4887. Helena Matějová Louny
4888. Karel Németh Ostrava nezaměstnaný
4889. Antonín Houserek Nový Malín
4890. Vítězslav Adamíček Ostrava
4891. miroslav savel humpolec osvc
4892. Markéta Burešová Ústí nad Labem MD
4893. Zdeněk Strolený Rokycany důchodce
4894. Lenka Stoklásková Stonařov
4895. Roman Gřegoř Ostrava lékař
4896. Marek Antoš Nový Oldřichov policista
4897. Jana Horešovská Rožnov pod Radhoštěm důchodce
4898. Martin Černocký Humpolec Soustružník
4899. Darja Norská Česká Lípa důchodkyně
4900. Jiří Hanč Vysoké Veselí elektromechanik
4901. LEONA BRITAŇÁKOVÁ sSUŠICE Keramička
4902. Květuše Balíková Příbram
4903. Petr Brazdil Praha
4904. svatava cedivodová ostrava
4905. František Štiák Jablunkov státní úředník
4906. Helena Blahoutová Praha 1 - Nové Město překladatel
4907. Jana Kumštárová Kolín 2 pracovník BA
4908. Jitka Svobodová Praha
4909. Jana Štaubertová Zlín Referentka
4910. Karel Ondroušek Brno důchodce
4911. Milan Telařík Příbor pracující důchodce
4912. Antonín Pekár Valašské Meziříčí důchodce
4913. Filip Krejčí Olomouc učitel, hudebník
4914. Sliš Justin Olomouc
4915. Drahomíra Jírů Čelákovice učitelka
4916. Libuše Horáková Cheb důchodce
4917. Oldřich Pěnička Hořice technik
4918. Jan Vafek Lázně Toušeň
4919. Petr Novotný Praha
4920. Bohuslav Vodsďálek Liberec
4921. VLADISLAV VALA BŘECLAVSKO policista
4922. Vaclav Habrnál Třinec Policista
4923. Marie Vejběrová Hradec Králové OSVČ
4924. Libor Škařupa Frýdek-Místek policista
4925. Jiří Hendrych Harrachov V důchodu
4926. miroslav dostál Praha technik
4927. Josef Foltýn Brno důchodce
4928. Zdeněki Šiman Liberec pracující důchodce-technik
4929. Antonín Svoboda Čimelice OSVČ
4930. Bohuslav Sys Praha Student IT
4931. Miriam Vinárková Zlín učitelka
4932. Marie Číhalová Brno
4933. Lenka Halberštátová Chlumec n. C. zdravotní sestra
4934. BUBENIK KAREL PRAHA DUCHODCE
4935. PETR mAJEVSKÝ Praha důchodce
4936. ing. Karel Staněk Praha 5 technik
4937. Daniel Procházka Ústí nad Labem policista
4938. Michaela Pravcová Zlín účetní
4939. Radek Svoboda Praha IT specialista
4940. Stanislav Kocifaj Praha Hasič
4941. Elena Richterová Návsí důchodce
4942. Miroslav Szczeponiec Komorní Lhotka 255 důchodce
4943. Milan Halberštát Chlumec n. C. policista
4944. David Rop Chabařovice policista
4945. Jaroslav Kučera Brno
4946. Silvie Odlerová Tábor studentka
4947. Bohumil Žváček Brno důchodce
4948. Marcela Pinkavová Fryčovice 73945 státní zaměstnanec
4949. Karel Urbánek Uherský Brod
4950. Libor Knappe Jablonec nad Nisou
4951. Stanislav Vaculík Kolín II dělník
4952. Vlasta Sázavská s manželam SvojmíremSázavským Náměšť nad Oslavou 67571 Oba invalidní důchodci
4953. Pavel Kohoutek Olomouc řidič
4954. Lenka Ceplechová Heřmanice
4955. Petr Andrš Beroun Dělník ve výrobě
4956. Marek Bartek Olomouc OSVČ
4957. Jiří Verner Chomutov bývalý státní zaměstnanec
4958. Pavel Bartoník Praha osvč
4959. jiří jaroš Strachotice policista
4960. Radim Podžorský Ostrava Operátor
4961. Marek Przybyla Krnov policista
4962. Petr Čech Praha dělník v tiskárně
4963. Ladislav KUBESA Opava policista
4964. Michal Janeček Hradec Králové
4965. Luboš Mahdal Jižní Morava
4966. Dana Tomanová Praha
4967. emil skoták Měnín docent na vš
4968. Jiří Hřebačka Moravská Nová Ves Seřizovač strojů
4969. Jindra Stromkova Hostivice duchodkyne
4970. Václav Pádivý Třešť Důchodce
4971. Petr Šana Cholina vedoucí
4972. ZDENĚK NOVÁK ŠUMPERK DISPEČER
4973. Petr Pražák Rohoznice policista
4974. Emil Vašák ml. Teplice Technolog
4975. Jan zasadil Dolní Bukovsko lesní inženýr
4976. Vítězslav Stromek Hostivice pedagog
4977. Marcela Kušmiderová Všetaty správce
4978. Michal Eder Mladá Boleslav student
4979. Jan Korotvička Brno Konzultant
4980. Stanislav Urban Uherské Hradiště vedoucí
4981. Eliška Jarošová Znojmo
4982. Michal Machek Praha 2
4983. Petr Mikula Neslovice řidič MHD
4984. Jiřina Korellusová Karlovy Vary
4985. Lukáš Rýpar Přerov
4986. jana paveskova nemojany
4987. Jaromír Tribula Jičín 5O6 01 důchodce
4988. MichalPešťák Strašice
4989. Eva Thumová Nové Strašecí OZ PČR
4990. JAN kOHUT Prostějov DŮCHODCE
4991. Josef Čarnecký Prostějov živnostník
4992. Zdeněk Březina Teplice dělník
4993. Pavel Svoboda Frýdek Místek
4994. Jaroslav Kučera Praha 5 překladatel
4995. Marie Maříková Mirovice
4996. Libuše Mikulová Neslovice účetní
4997. Stanislava Švarcová Přerov administrativa
4998. Ivo Sádecký Brno VSČR
4999. Václav Beneš Praha
5000. Soňa Volrábová Potůčky učitelka MŠ
5001. Lenka Chaloupková Liberec
5002. Zdeněk Thuma Nové Strašecí dříve PČR, nyní učitel
5003. Tereza Lopatová Praha
5004. Naděžda Chrástná Mohelno důchodce
5005. Lukáš Zela Praha student
5006. Zdeněk Novák Rychnov nad Kněžnou důchodce
5007. Jaroslav Toman Valašské Meziříčí
5008. Ladislav Marek Most
5009. Marie Volná Písek u Jabl. důchodkyně
5010. Jitka Blašková Lichnov u Bruntálu důchodkyně
5011. Jiří Šperl Praha student
5012. Bohumila Joštová S
5013. Miroslav Kozumplík Brno Technik
5014. Martin Timko
5015. Lenka Tvrzníková Praha Policistka
5016. Věra Stratilová Uherské Hradiště důchodkyně
5017. Martin Vaňourek Bakov nad Jizerou dělník
5018. Jaroslav Šrédl Kuřim důchodce
5019. Milan Janovský Krucemburk
5020. Josef Javůrek Vrchlabí důchodce
5021. Radek Šterbák Holešov
5022. Jaroslav Hrbáč Ostrava technik
5023. Daniel Havran Olomouc důchodce
5024. Libuše Tvrdikova Praha 4 kuchařka
5025. Petr Horák Jičíněves soukromý podnikatel
5026. Petr Kladziwa Darkovice revizní technik
5027. Karel Amerling Domažlice
5028. Anton Krajčír Beroun Policista
5029. Milan Pěsta Karviná řidič MKD
5030. Dušan Streit FRÝDEK-MÍSTEK ředitel soukromé firmy
5031. Stanislav Jiřík Tachov Provozní elektromontér
5032. Petr Novotný Chotěvice OSVČ
5033. Roman Morcinek Třinec
5034. Jaroslav Pachý zvukař,muzikant
5035. Marek Warciak Dubňany
5036. Zuzana Valihrachová Olomouc důchodce
5037. Luboš Koníček Doudleba nad Orlicí OSVČ
5038. Antonín Šlapal Slavkov u Brna důchodce
5039. Eva Svobodová Trutnov OSVČ
5040. Jan Schröpfer Horšovský Týn Podnikatel
5041. Jiří Weithaler Ostrov státní zaměstnanec
5042. Alena Šťastná Prostějov důchodce
5043. Benedikt Berger Pňovice státní zaměstnanec
5044. Jan Kunc Řestoky ekonom
5045. Jiří Kaliba Chabařovice strážník MP
5046. Marcel Troanský Ostrava stolař
5047. Marek Bořil Chotěboř student
5048. Jaromír CHARAMZA Brandýs nad Orlicí st.důchodce
5049. Viola Uherkova Lipov dělnice v elektrotechnice
5050. Jana Sedláková Praha 4
5051. Jarmila Zajíčková Písek důchodce
5052. Michaela Bláhová Ústí nad Labem
5053. Hana Vagnerová Bílovice nad Svitavou důchodce
5054. Petr Vala Nové Město na Moravě policista, KŘP hl. m. Prahy
5055. Petr Charvát Ostrava správce IT
5056. Kameníček Zdeněk Znojmo zaměstnanec
5057. Michal Sorge Vančurova 40 osvč
5058. Hana Protivná Jičín
5059. Jaroslav Kubát Světlá nad Sázavou živnostník
5060. Emil Daduč CHomutov
5061. Robert Skutecký Karviná
5062. Petr Kalus Valašské Meziříčí
5063. Miroslav Veverka Brno vedoucí MTZ - bývalý PČR
5064. Jana Futterová Cheb důchodce,dříve zdr.sestra
5065. Ondřej Vohradník Pardubice Strážník MP Praha
5066. Jana Richterová Ústí nad Labem nezaměstnaná
5067. Anna Krýžová Praha 9 důchodce
5068. Ladislav Jeník Liberec Stavbyvedoucí
5069. Ludmila Janíková Frýdek Místek důchodce
5070. Tomas Valasek Veseli nad Moravou
5071. Karel Klinkáček České Budějovice technik
5072. Pavel Býček Brno důchodce
5073. Richard Pech Čáslav Revizní technik
5074. Hana Svobodová Klecany správce budovy - provozní
5075. Jan Doleček Hluboká důchodce
5076. Jindřich Winkler Brno řidič
5077. František Huml Otrokovice Operátor
5078. Petr Hrdina Benešov zaměstnanec Policie
5079. Radomír Moravčík Plzeň
5080. PhDr.. František Ryšina Praha 6 důchodce
5081. Leona Vágnerová Drnovice
5082. Martin Doha Brno PČR
5083. Zdenka Sasáková Koryčany důchodkyně
5084. Roman Špicl Koštice nad Ohří elektromontér
5085. Petr Zeman Karviná
5086. Anna Borovičková Praha
5087. Libuše Vrabcová Velké Hamry
5088. Martin Pospíšil OSVČ
5089. Zuzana Hemmrová Prostějov
5090. Petr Zlotý Píšť státní zaměstnanec
5091. František Klimus Břeclav policista
5092. Daniel Šenovský Prusinovice policista
5093. Tomáš Gruber Tišnov prodejce
5094. Jiří Solař Vítkov ředitel společnosti
5095. Helena Vokrojová Písek
5096. František Opava Plzeň
5097. EVA HANZLOVÁ NOVÁ VČELNICE PRODAVAČKA
5098. Radim Čech Olomouc policista
5099. Jiří Servatka Hradiště Skladník
5100. Vítězslav Doubrava Brno konzultant IT
5101. Václav Toman Přeštice
5102. František Hulzer Lovosice
5103. Daniel Cihlář Bochov
5104. Stanislav Sonntág Olomouc
5105. Sylva Skácelová Brno Operátorka
5106. Ladislav Miškovič Praha 3 důchodce
5107. Ing. Bc. Jaroslav Matula Tišnov
5108. Lumír Adamec Bílovec důchodce
5109. Pavel Kadlec Ovčáry u Dřís
5110. František Věříš Choťovice OSVČ
5111. Daniel Chýlek Bohumín Student
5112. Jolana Polakova Praha
5113. Jan Čihánek Ostrava OSVČ
5114. Lukáš Kořínek Tábor policista
5115. Jiří Traxler Mělník v důchodu
5116. Jiří Štumar Třešť úředník
5117. Antonín Zouzal Holešov policista
5118. František Jílek Zábřeh dělník
5119. Božena Hartmanová Praha 9 důchodce
5120. Jiří Rampáček Neratovice
5121. Zdeněk Baran Praha 7 architekt
5122. Michal Vajda Brno
5123. Ludmila Hanzlíková Jindřichův Hradec důchodce
5124. Zbyněk Sova Praha PČR
5125. Karel Lenert Chlumec HZSP
5126. Jiří Kocman Brno
5127. Milan Pavlík Přerov 5-Dluhonice důchodce
5128. Olga Šulcová Praha úřednice
5129. Iveta Patová Bílina
5130. Hana Bělohradská Kolín policistka
5131. Václav Šroubek Stod obl. manažer (bývalý poicista)
5132. Bohumila Zárubová Jindřichov
5133. Pavel Šenkeřík Valašské Příkazy policista
5134. Jana Marinovová Teplice důchodce
5135. Bc. Václav Fiala Orlová-Lutyně úředník, expolicista
5136. Stanislav Hladký Ústí n. L.
5137. Jana a Jan Štarhovi Frenštát pod Radhoštěm důchodci
5138. David Bardoň Studénka prodejce
5139. Karel Hůla Přeštice hasič - HZS Plzeňského kraje
5140. Jan Šebek Teplice IT specialista
5141. Martin Glejtek Slezské Rudoltice policista
5142. oldřich dvořák koštany dúchodce
5143. Petr HAVLÍČEK Dvůr Králové n. L. učitel
5144. Marta Havlíková Úvaly
5145. Jaroslav Horák Plzeň řidič
5146. Jaroslav Palšovič Kralovice důchodce
5147. Tomáš Lorenz Teplice policista
5148. Lubomír Otava Olomouc OSVČ
5149. Zdeněk Hlobil Holešov Jednatel s.r.o.
5150. Zdeněk Komínek Kroměříž
5151. Nikola Oprchalová Suchá Loz dělník
5152. Otakar Němec Praha
5153. František Matyáš Ostrava důchodce
5154. Hana Bicanová Praha 9
5155. FRANTISEK Bednař Stašov traktorista
5156. Vladimír Zeman Praha 5 řidič
5157. Jaroslav Novák Pohledy spisovatel
5158. Jaroslav Krulich Nový Jičín vedoucí výroby
5159. Antonín Fiala Blansko
5160. Tomáš Korábečný Hostašovice student
5161. Filip Trejbal Broumov policista
5162. Karel Vála Chomutov policista
5163. Vladimír Rebec Praha 10 technik
5164. Martina Macková Brno
5165. Miroslav Wantulok Třinec
5166. alexandr Miško Děčín policista
5167. milan krátký ostrava
5168. Mária Hanáková Dolní Lutyně Dôchodkyňa
5169. Daniel Kubín Hradec Králové policista
5170. Pavel Doležal Divišov státní zaměstnanec
5171. Pavel Oršoš Srbsko svářeč
5172. Robin Kočica Bánov policista
5173. Miroslav Podlipský Horšovský týn
5174. Petr Dostál Valašské Meziříčí důchodce
5175. Radek Šuranský Šumperk
5176. Martin Stebel Třinec
5177. Miroslav Prymus Ballymena NI
5178. Alena Kosnarová Radnice nezaměstnaná
5179. Jiří Laštovička Kolín OSVČ
5180. Blanka Melicharova Praha Asistent reditele
5181. Jaromír Procházka Karviná nezaměstnaný
5182. Pavel Musil Huštěnovice strážný
5183. Bohumír Schlesinger Jirkov
5184. Zdena Burianová Bohumín 4 pedikérka
5185. Juraj Kolarovský Havlíčkův Brod Důchodce
5186. František Jiříček Brno Důchodce
5187. Michal Sinko Turnov policista
5188. František Stoklásek Louny řidič MKD
5189. Blanka Kubínková Brno OSVČ
5190. Dušan Hesko Beroun Řidič busu
5191. Ladislav Holásek Loštice důchodce
5192. Robert Hraba Česká Lípa nezaměstnaný
5193. Hruška Petr Hlubočec
5194. Milan Ždánský Rosice OSVČ
5195. Richard Andráš forní Tošanovice policista
5196. Lumír Leškanič Havířov policista ve výslužbě
5197. pavel galis havířov
5198. Jiří Plašil Rokytnice nad Jizerou
5199. Václav Škvor Kolín
5200. Martin Kuba Pardubice Topenář
5201. Petr Ševčík Bohumín PČR
5202. Josef Drzewniok Havířov OSVČ
5203. Martin Srnec Kudlovice Profesinální hasič
5204. Libor Požár Znojmo
5205. David Zelenka Ústí nad Labem
5206. Milan Boda Veselí nad Moravou
5207. Tomáš Schneider Ostrava-Poruba Student VŠ
5208. Alena Pokorná Sezimovo Ústí důchodkyně
5209. Libor Slivanský Hýskov
5210. Miroslav Macek Krupka státní zaměstnanec
5211. Zdeněk David Lázně Bohdaneč
5212. hana urbancová české budějovice osvč
5213. Dušan Pagač Nová Paka důchodce
5214. Nataša Černohorská Znnojmo kuchařka
5215. Josef Veselka 696 15 ČEJKOVICE důchodce
5216. Milan Stávek Písek
5217. Viktor Viktor Svitavy řidič
5218. Karel Fiala Mělník Důchodce
5219. Michaela Čejková Mladošovice dělnice
5220. Jarmila Steigerová Smržice
5221. Jan LS Pudil DVM Praha 2 Důchodce
5222. Jitka Roudnická Litvínov
5223. Andrea Kuglerová Louny
5224. Pavel Hraba Praha důchodce
5225. jiri svec boleradice
5226. andrea hardtova ostrava kuchařka
5227. Kateřina Sedláčková Světlá nad Sázavou
5228. Naděžda Kohlerová PhMr. Praha 3 lékárnik
5229. Jaroslava Jančiková Kroměříž
5230. Anton Kačík Hranice montér
5231. Petra Perglová Litoměřice stav.technik
5232. Novotný Břetislav Maršov býv.státní zaměstnanec
5233. Pavel Sedlák Praha 10 technik
5234. Štěpánka Bártová 33152 Dolní Bělá
5235. Jarmila Valtová Brno inv.důchodce
5236. Antonín Štefan Brno
5237. Vladimír Winkler Ostrava důchodce
5238. Jiří Vyroubal Olomouc
5239. Vladimír Novák Roudnice nad Labem OSVČ
5240. Martin Kolář Český Těšín - Mistřovice svářeč
5241. Josef Mičuda Opava
5242. Tomáš Sokolík Jílovice PČR
5243. Jiri Fridrich Mladé Buky Dělník
5244. Olga Doležalová Odolena Voda mateřská dovolená
5245. Patrik Biščák Havířov policista
5246. Kateřina Stránská Žatec Učitelka
5247. Daniel Kostal Kidderminster,United Kingdom
5248. Gabriela Budeanuová Sokolov dělnice
5249. Monika Szurman Český Těšín kl.logepedka
5250. Václav Pojtinger Děčín policista
5251. Anna Muroňová Osoblaha důchodkyně
5252. Eva Kašpárková Lichnov operátor
5253. Fišer Ladislav Teplice
5254. Miroslav Toufar BRNO-Starý Lískovec
5255. Lukáš Spurný Laškov policista
5256. Alena Demeterova Rumburk občanka čr
5257. Kerel Brož Děčín
5258. Miroslav Neveselý Mokrá-Horákov elektrikář
5259. Pavel Macák Cheb policista
5260. Lukáš Hřibňák Břeclav policista
5261. Jiri Havelec Běrunice Invalidní důchodce bývalí policista
5262. Vaclav Stumbauer Ceske Budejovice Programator
5263. Vlastimil Dvořák Brno státní zaměstnanec
5264. Jaroslav Markvart Valašské Meziříčí Důchodce
5265. PETR NOSSEK BRNO
5266. Jan Širc Frýdek-Místek projektant
5267. Roman Polák Jaroměř státní zaměstnanec
5268. Jiří Novosád policista
5269. Miroslav Toth Brno policista
5270. Dana Bindíková Rakovník policista
5271. Petr Kretzschmar Kadaň Account manager
5272. Petr Dušek Písek policista
5273. Aleš Chamrád Ostrava
5274. Antonín Krásenský Bystřice n/P dělník
5275. Dana Plavčková Hrádek nad Nisou
5276. Miluše Berová Havířov prodavačka
5277. Michal Vávra Frýdek - Místek policista
5278. Vlastimil Chotěbor Roztoky
5279. Aja Žáková Plzen-jih sol.opery
5280. Kateřina Amiourová Praha
5281. Jakub Urban Frýdek-Místek student
5282. Martin Vlček Otrokovice Strážník Městské policie Zlín
5283. Zdeněk Maleček Květnice Hasič
5284. Jana Koštuříková Zlín
5285. Vladislav Bouška ml. Rakovník zvukař
5286. Milan Kolařík Němčičky
5287. Zdeněk Marcin st Děčín zaměstnanec
5288. Pavla Zemanová Praha 9
5289. Tomáš Kučera Pardubice OSVČ
5290. Roman Šípka Žatec PČR
5291. Petr Cimbalník Rajhrad policista
5292. Marie Kováříková Brandýs nad Labem důchodce
5293. Antoním Medřický Praha v důchodu
5294. Jan Beneš Velký Šenov zaměstnanec HZS
5295. Hana Pinkasová Praha
5296. Jiří Kubů Borač 74 elektromechanik
5297. Petr Jeník Mladá Boleslav
5298. Jan Z E M A N Vysoké Mýto starobní důchodce a Polda v.v.
5299. Eva Petrovická Praha důchodkyně
5300. Daniel Holáň Vsetín policista
5301. Martin Mencl Žatec VS ČR
5302. Václav Pezl Osvračín PČR
5303. Petr Dostál Český Dub učitel
5304. Martin Blažek Litoměřice Vychovatel u VS ČR
5305. Simona Soukupová Zliv účetní
5306. Jiří Pavlík Třešť důchodce
5307. Alois Franek Třinec důchodce
5308. Luboš Kovačík Vrbno pod Pradědem
5309. Daniel Machka Sokolov hasič
5310. Vladimír Cerman Praha
5311. Zbyněk Šplýchal Frýdlant nad Ostravicí
5312. Lydie Vrbenská Praha důchodce
5313. Michal Schmidt Třebíč Voják ve výslužbě
5314. Markéta Gálová Bohumín-Pudlov obchodní manažer
5315. Putyra Josef Sokolov Březová duchodce
5316. Filip Kolařík Brno Policista
5317. Miroslav Kašpar Třešť zemědělec
5318. Stanislav Gottwald Praha 8 učitel
5319. Petr Polák Praha 10 podnikatel
5320. Ondřej Sádlo Praha hasič
5321. David Teplík Břeclav OSVČ
5322. Jiří Havel Krupka dělník
5323. Jiří Lys Vsetín PČR
5324. Tomáš Pančocha Uherský Brod Policista
5325. Petr Holuša Ostrava Podnikatel
5326. Tomáš Herbolt Kutná Hora
5327. Václav Ježek České Budějovice Dělník
5328. Gabriela Novákova Kutná Hora
5329. Vladimir Chlup Olomouc podnikatel
5330. Radim Kijonka Havířov policista
5331. Rostislav Trlica Vsetín policista
5332. Petra Dohnálková Praha OSVČ
5333. MIchal Lollok Děčín Provozní technik
5334. Lukáš Jiříkovský Čelákovice Výjezdová skupina PCO
5335. Hana Krejčová Praha
5336. Tomáš Benkö Desná v Jizerských horách policista
5337. Herbolt Tomáš Kutná Hora
5338. Stanislav Čapek Hředle státní zaměstnanec
5339. František Foff Praha 10 ict SPECIALISTA
5340. Alena Zaoralova Pardubice
5341. vladimír nikl děčín 4 řidič
5342. Zdeňka Lietavcová Církvice OSVČ
5343. Antonín Růžička Slavkov u Brna voják
5344. Petr Kozák Brandýs nad Labem vývojový pracovník
5345. Alexandra Kodrová Čelákovice
5346. Ingrid Kubíková Vsetín zaměstnanec
5347. Martin Šnýdl Mělník
5348. Ladislav Jartymyk Česká Lípa policista
5349. Jiří Chmelík Pardubice Svítkov Vojenský policista
5350. Lenka Medunová Chrudim
5351. Jan Franc Příbram VII Policista
5352. Jitka Davidová Kroměříž
5353. Martin Pergel Strancice
5354. Ing.Jiří Znamenáček Praha 4 OSVČ
5355. Zdeněk Bauer Krmelín PČR
5356. Michal Vitek Praha Fotograf
5357. Šárka Cenigová Zlín media manažer
5358. Stanislav Klíma Louny
5359. Jiří Jandourek Kosice clifton
5360. Martin Hruška Přerov hasič
5361. Jaroslav Janalík krnov osvč
5362. Marie Křivá Velké Pavlovice porodní asistentka
5363. Hnidzík Jaroslav Žatec strážní
5364. Kamil Stavač Mladá Boleslav
5365. Soňa Pfeiferová Beroun policista
5366. Tomáš Davídek Praha 6 Skladnik
5367. Vladimíra Sýkorová Praha 5 státní zaměstnanec
5368. Pavel Pořízek Jablonec nad Nisou Inženýr kvality
5369. Tomicová Ostrava
5370. Martin Škrabák Sloup v Čechách
5371. Ludmila Dorňáková Odolena Voda pčr
5372. Milan Marek Beroun
5373. Jiří Lietavec Církvice bývalý vyšetřovatel PČR
5374. Jirina Pastorkova Ostrava Materska dovolena
5375. Ladislav Kubeš Sezimovo Ústí OSVČ
5376. Petr Kléma Dobřív Ostraha
5377. JIŘÍ ŠULC NÁCHOD OSVČ
5378. Alexander Radkovský Dobšice 671 82
5379. Václav Šteffek Venryně policista
5380. Šarlota Zedníková Valašské Metiříčí
5381. Jiří Cimfl Otrokovice důchodce
5382. Jan Hlaváček Praha 9 Penzista
5383. Lumir Hunajzer; klimkovice DUCHODCE
5384. Jakub Enzmann Klášterec nad Ohří
5385. Jakub Keprt Senetářov Student
5386. Zdeněk Albrecht Jáchymov policista
5387. Rudolf Konečný Ing. Rožnov pod Radh. důchodce
5388. Jan Fujera Štětí dělník
5389. František Adamko Lužec nad Vltavou OSVČ
5390. Miroslav Čermák Kroměříž důchodce
5391. Michal Kapras Plzeň Policista
5392. Josef Štucka Ostrava
5393. Miloslav Kořínek Stěžery státní zaměstnanec
5394. Petr Teska Praha 9 - Černý Most vrchní komisař SKPV
5395. Pter Němec Bzenec servisní technik
5396. Jitka Zerhauova Bilovice nad Svitavou Solistka opery
5397. Eduard Zavadil Dobročkovice důchodce
5398. Karel Růžička Olomouc Kontrolor Honeywell
5399. Václav Blahunek Praha 8 dirigent
5400. viera krejzlová karviná důchodce
5401. Petr Kuchař Ústí nad Labem
5402. Ondřej Otýpka Brno Operátor ve výrobě
5403. Zdeněk Bebčák Trhové Sviny
5404. Jan Civín Havířov Řidič z povolání
5405. Vladislav Vymazal Sezimovo Ústí 2 svářeč-KOVOSVIT a.s.
5406. Martin Novotny Praha Advokat
5407. Karel Zelníček Brno důchodce
5408. Jan Škaroupka Brno technik lakovny
5409. Pavel Kocourek Příbor
5410. Josef Vlášek Praha 10 Důchodce
5411. Kamil Tylka Tachov Policta ČR OOP Tachov
5412. JANA HRONKOVÁ Husinec mateřská dovolená
5413. Petra Padrnosová Brno
5414. Jaroslav Živec Most Policista ČR
5415. Václav Slabý Praha 6 montér
5416. Luboš Černý Karviná 6
5417. Josef Muroň Osoblaha důchodce
5418. Karel Hronek Planá nad Lužnicí stavař
5419. Jožák Jiří Polička - Modřec seřizovař
5420. Eduard Wittinger Karlovy Vary školník
5421. Josef Jirkovský Jižní Čechy 0
5422. František Malý Praha 3
5423. Roman Trojek Boršice u Blatnice policista
5424. Milan Mižikár Frýdek-Místek rentier(horník)
5425. Buček Jaromír Havířov OSVČ
5426. Jakub Vyskočil Čáslav policista
5427. MUDr. Břeň Jaromír Šardice lékař
5428. Milan Chramosta Řimovice OSVČ
5429. František Mašek technik
5430. Markéta Kučerová Benešov nad Ploučnicí
5431. Miroslava Duchková Praha důchodkyně
5432. Aleš Kocián Zašová Hasič
5433. Miroslava Jachimova Praha Důchodce
5434. František Kubinec Praha řidič
5435. Lukáš Kvarda Jablonec nad Nisou osvč
5436. Jakub Křístek Frýdek-Místek PČR
5437. Pavel Boudný Havířov HMMC
5438. Václav Duchek Praha důchodce
5439. Pavel Ryšavý Olomouc OSVČ
5440. Tomáš Hubálovský Lipník nad Bečvou státní zaměstnanec
5441. jaroslava Juračková Praha 8 v domácnosti
5442. Jana Pittnerová Plzeň
5443. Václav Hladký Děčín Student SPŠ
5444. Helena Mašková Chomutov strážná
5445. Václav Korsa Cheb důchodce
5446. Iva Laryšová Opava Student
5447. Dalibor Kužílek Brno technik
5448. Pavel Chlubna Praha 10 st. správa - MV ČR
5449. Ing.Ivo Čáslavka Praha
5450. JUDr. Roman Havlíček Mikulov policista
5451. Lenka Koláčková Most studentka
5452. Miroslav Frdlík Jirkov strojník skl. zařízení
5453. Michal Filouš Adamov
5454. Zdeněk Kadlec Prostějov technik
5455. Daniel Koldinský Karlovy Vary Bezpečnostní agentura
5456. Helena Vařejková Žatec nezaměstnaná
5457. Robert Stránský Žatec policista
5458. Michal Dadák Nehvizdy PČR
5459. Jan Stránský Žatec student
5460. Vendy Koziorková Havířov
5461. Iveta Barešová Mladá Boleslav
5462. Vlastimil Matuš Tábor lisař-Rmpold a.s.
5463. Tomáš Chaloupka Troubsko Supervizor
5464. JUDr. Jiří Konior Brno advokát
5465. Michal Sysel Velky Tynec Reklamni Agentura
5466. Antonín Kotek Chomutov řidič
5467. Vladimír Kotlář Brno operátor
5468. Pavel Zagora Český Těšín důchodce
5469. Šárka Matušková Tetčice učitelka
5470. JAN MATUŠ TÁBOR SOUKROMÝ SEKTOR
5471. Kamila Lukášová Klášterec nad Ohří zdravotník
5472. Eliška Knapová Praha 10 recepční
5473. Stanislav Holešinský Krupka Krajský koordinátor občanského sdružení Holešovská výzva
5474. Michal Przepiora Ústí nad Labem Zaměstnanec
5475. Pavel Šikula Kuřim student
5476. Petra Ryšavá Mohelnice
5477. Miloslav Brůha Klatovy OSVĆ
5478. Václav Jachim Praha OSVČ
5479. Pavel danko Znojmo Osvč
5480. Rostislav Jordan Znojmo Ridic
5481. Jitka Lišková Plzeň
5482. jarmila Kachyňová Břeclav ošetřovatelka
5483. Joškova Alžběta Ostrava
5484. David Kovář Valašské Meziříčí Student
5485. Jiří Novák Kladno podnikatel
5486. Jiří Smrž Jablonec n.N dělník
5487. Jiří Nosek Praha 2 grafik
5488. Lenka Rončáková Děčín v domácnosti
5489. František Marťan Plzeň OSVČ
5490. Daniel Pitro Turnov in.důchodce
5491. Eliška Slabová Krupka
5492. Magdalena Kostková Praha
5493. Jana Krbcová Olomouc
5494. Robert Gajdošík Vsetín OSVČ
5495. Dušan Lászlo Jirkov PČR
5496. Marek Klíma vedrovice prodavac
5497. Jan Pospíšil Letonice student
5498. Anna Rutarová Český Brod
5499. jan novosad Vsetin
5500. Peter Klívar Brantice student
5501. Martin Horáček Nový Malín
5502. Magda Stroblová Mikulov Policistka
5503. Jošek Jiří Ostrava
5504. dobroslava foldynová bakov n. j skladník
5505. Petr Dolní Bečva
5506. Robert Číhal Brno specialista doravní telematiky
5507. Jiří Dvořáček Frýdek Místek technik
5508. Milan Mráz Protivín agronom
5509. Jaroslav Ptáček Ohrobec OSVČ
5510. Martina Franzová Praha 4 - Libuš OSVČ
5511. Věra Kučerová Kladno
5512. Oldřich Růžička Hodonín Důchodce
5513. Stanislav Holý Plzeň důchodce
5514. Daniel Kratochvíl Praha Ochranná služba
5515. Jindřich Drbal J.Hradec
5516. Hana Omelková Kraslice vedoucí prodejny
5517. Petr Hovorka Chodov PČR
5518. Michal Dach Nová Ves nad Lužnicí ex-policista
5519. Renata Emingrová Chomutov
5520. Jaroslav Konecny Popuvky Pedagog
5521. Miloslava Čermáková Kroměříž pracující důchodce
5522. Tomáš Sedlák Brno finanční poradce
5523. Jiří Hamhalter Frýdek-Místek PČR
5524. Šárka Čechová Ostrava 30 administrativní pracovník
5525. Petr Rejman Brno učitel
5526. Rudolf Dubec Heřmanův Městec
5527. Petr Panoška Liberec policista
5528. Lukáš Potměšil Děčín
5529. Jana Weiglová Brno účetní
5530. Jan Bartoš Liberec 1 důchodce
5531. Jiří Rolný Prostějov
5532. Pavel Klasa Karviná
5533. Julie Doláková Prostějov důchodkyně
5534. Pavel Hostačný Ostrava kontrolor
5535. Jan Zedník Valašské Meziříčí důchodce
5536. JUDr.Karel Dufek Praha 6 starobní důchodce,bývalý policista
5537. Michal Žurovec Praha PvSS
5538. Jana Zemanová Kunžak
5539. Ján Michal Nový B or dělník
5540. Vladimír Fibiger Jaroměř
5541. Josef Janoušek Víchová nad Jizerou st. důchodce
5542. Marián Hladký Chrášťany vrchní inspektor
5543. lADISLAV bURIAN Rosice důchodce
5544. Josef Kafka Cheb policista
5545. Pavel Gabriel Olomouc
5546. Tomáš Jeníček Ohrobec programtor
5547. Petr Němec Mikulovice, okres Pardubice
5548. Lubomír Nováček Brno státní zaměstnanec
5549. Luboš Kaňa Orlova
5550. Jan beneš Velký Šenov důchodce
5551. Antonín Bouma Znojmo bývalý příslušník AČR
5552. Jiří Helmich Liberec Programátor
5553. Vojtěch Hlubuček Nový Bor policista ČR
5554. Miroslav Lukáč Liberec policista
5555. Naděžda Blažková Praha důchodce
5556. Michael Jarosch Jihlava dělník
5557. Tomáš Zemín Dolní Kralovice policista
5558. Aleš Kratochvíl Jihlava kontrolor
5559. Jaroslav Holeček Zámrsk technik
5560. David Fof Nový Bor Policista
5561. Radek Horáček Vysočany policista
5562. Libor Líbal České Budějovice odborný asistent
5563. Milan Malina Březnice bývalý policista
5564. Jaromír Kohoutek Lipník nad Bečvou
5565. Jan Novák Praha 3 odborný referent
5566. Radek Duban Horažďovice policista
5567. Petr Borek Brno knihkupec
5568. Petr Gmiterko Praha OSVČ
5569. Kryštof Toman Praha 5 student
5570. Eva Gutfreundová Plzeň lékárník
5571. Zdeněk Trubač Plzeň PČR
5572. Zdeněk Volenec Zbraslavice bývalý policista
5573. Rudolf Jesenin Ostrava Řidič
5574. Martin Prokopec Bystřice nad Pernštejnem policista
5575. Pavel Netolický Plzeň analytik
5576. Jiří Kunc Děčín
5577. jiří Vácha Ústí nad Labem policista
5578. Radomíra Mašková Soběslav
5579. Lucie Cihlová Roudnice nad Labem zdravotnický záchranář
5580. Irena Bláhová Ostrava
5581. Jiří Doležel Liberec 14 po 40 letech u PČR v důchodu
5582. Ladislav Hás Valašské Meziříčí hasič
5583. Jana Dědovská Praha účetní
5584. Richard Wasserbauer Praha
5585. Patrik Krumpoch Sviadnov podnikatel
5586. Josef Votoček Olomouc důchodce
5587. Petr Voříšek Rokycany
5588. Jarmila Hujerová Jablonec nad Nisou Důchodce
5589. Ludmila Boumová Znojmo
5590. Carmen Tourkiová Praha
5591. Květoslava Dvořáková Vladislav důchodkyně
5592. Josef Filip Tlumačov řidič
5593. Radek Merc Jirkov policista
5594. Pavel Bára Sokolov
5595. Michael Kotyza chomutov policista
5596. Marie Metelková Ostrava důchodce
5597. Jan a Sonnbergerová Praha profesorka
5598. Luboš Martinek Brno policista
5599. Sofia Ondrová Brno státní zaměstnanec
5600. Miloš David Havlíčkův Brod technik
5601. Král Jiří Praha důchodce
5602. Jakub Sobotka Vilémov student
5603. Jiří Kasinec Dubnice duchodce
5604. Stanislav Sztrnadel Lichnov Policie ČR
5605. Helena Vrbová Pardubice OSVČ
5606. Jana Sukacova Kozmice
5607. Ivo Domkář Lomnice nad Popelkou dělník ve slévárně
5608. Jiří Šeda Slaný Státní správa-IT
5609. Arnošt Oupěcha Litvínovice důchodce
5610. Pavel Kovařík Jeseník živnostník
5611. Petr Elbel Tísek technik
5612. Lubomír Žvachta Teplice důchodce
5613. Jiří Zejda Jihlava bezpečnostní pracovník
5614. Jaroslav Podolský Nový JIčín slévač
5615. hana farová světlá nad sázavou důchodce
5616. Pavel Tomšovský Havlíčkův Brod důchodce
5617. Ladislav Pfeifer Kublov 267
5618. Radek Jánský Hořany
5619. Josef Staněk Kolín řidič autobusu
5620. Ladislav Směja Opava policista v.v.
5621. Jindřiška Stöckelová Praha
5622. Miroslav Steiger Prostějov důchodce
5623. Josef Marcián Prostějov slévač
5624. Lubomír Pelikán Odry starobní důchodce
5625. Tomáš Kořistka Domašov řidič autobusů
5626. Staněk Josef Kolín řidič autobusu
5627. Dušan Vrůbl Ústí nad Labem policista
5628. Romana Bahníková Týniště nad Orlicí
5629. Pavlína Hospodářská Praha
5630. Hana Melicharová Praha 9 důchodce
5631. josef mezera Český Krumlov
5632. Jiří Černota Palkovice Podnikatel
5633. Chlebík Hrádek policista
5634. Ivan Fedosejev Karlovy Vary policista
5635. Irena Šimková Praha důchodce
5636. Jiri Sukac Kozmice
5637. Zdeněk Vodrážka Praha vedoucí provozu
5638. Zdeněk Kreuz Poděbrady policista
5639. Lukáš Heinz Kladno policista
5640. Pavel Rosa Chotouň
5641. Radomír Čuč Otrokovice policista
5642. Antonín Kulík Benešov u Prahy obráběč
5643. ladislav čábelka chvalovice u nymburka zaměstnanec ČD
5644. Michal Frystak Lipnik nad Bečvou Finanční poradce
5645. Dušan Langmajer Most policista
5646. Vladimír Musil Hradec Králové technik
5647. Rudolf Volf Sokolov Policista
5648. Pavel Kosík Týn nad Vltavou policista
5649. Zdeněk Lívanský Praha 6 invalidní důchodce
5650. Ivana Beránková Vysoké Mýto zásobovač
5651. František Čermák Jirkov Živnostník
5652. Hana Kontriková Vápenná MD
5653. Petr Jančík Havířov zaměstnanec sportservisu
5654. Josef Schembera Lanškroun důchodce
5655. Jiří Žiga Ostrava
5656. Viktor Zajíček Praha policista
5657. Petr Šmejkal Srní
5658. Iva Bártová Hradec Králové
5659. Jana Schemberová Lanškroun důchodkyně
5660. PETŘEK Pavel Praha 18
5661. Václav Hamák Dubí 1 u Teplic Policista
5662. Stanislava Tomášková Praha důchodce
5663. Filip Svorník Praha Policista
5664. Stanislava Školová Praha policista
5665. Karel Greiner Pardubice VŠ učitel
5666. Jakub Stejskal Plzeň Policista
5667. Tomáš Divín Zubří policista
5668. Anna Staňková Hranice na Moravě dispečerka
5669. Jiří Špunar Brno IT obchodník
5670. Aleš Kurucz Děčín na volné noze
5671. Ladislav Petřina Praha policista
5672. Stanislava Školová Kojetice policistka
5673. Helena Pekárková Chloumek OSVČ
5674. Martin Žaloudek Brno Student
5675. Jan Kadlec Plzeň Technik
5676. Zdeněk Hruška Třebíč
5677. Marcela Dadučová Chomutov důchdkyně
5678. Ivana Kubicová Olomouc
5679. Ladislav Hartych Mladá Boleslav důchodce
5680. Josef Domas Domažlice státní zaměstnanec
5681. Tamara Císařová, JUDr. Praha 3 důchodkyně
5682. Monika Šmerdová Koryčany
5683. Jan Vlčinský Karviná OSVČ
5684. Jaroslav Lettl Praha
5685. Radek Dohnal Velký Újezd policista - psovod
5686. Burian Vladimír Jihlava OSVČ
5687. Michal Šimáně Praha městská policie
5688. Pavel Pořízek Hranice učitel
5689. Ivan Hegeduš Sokolov policista
5690. David Molota Horní Domaslavice Policie ČR
5691. Magdalena Šváchová Černošice
5692. Monika Poláková Nejdek
5693. Jana Šalátová Tábor
5694. Anna Szlauerová Třinec důchodkyně
5695. Miloslav Jozefčák Slavičín duchodce
5696. Jiří Klíma Hrotovice policejní důchodce
5697. Josef Staněk Hranice na Moravě OSVČ
5698. Miroslav Křen Brno byvalý policista dnes řidič autobusu
5699. Kateřina Skalická Hovorčovice speciální pedagog
5700. Milan Bartoš Praha 8 důchodce
5701. Miroslav Klán Komárov důchodce
5702. Tomáš Mazura Česká Třebová policista
5703. Petr Šenk Černošice nástrojař
5704. Marek Láník Blansko
5705. Roman Bence Třebíč předseda odborové organizace
5706. Radek ŠERÝ Milovice policista
5707. Jiří Hajšman Ing. Vyškov technik
5708. Radomír Duchoň Modřice Vedoucí prodejny
5709. Ivana Rašková Praha důchodce-účetní
5710. IVETA HORÁKOVÁ BRNO SERVÍRKA
5711. Michal Karbus Pardubice
5712. Hana Sára Staňková Hukvaldy
5713. Marcel Kunert Úsov VSČR
5714. Zdenka Vavrušková Ústí n.L. důchodce
5715. Marie Čechová Znojmo důchodce
5716. Tomáš Schütz Praha státní zaměstnanec
5717. Karel Jůn Jihlava dělník
5718. Anna Hana Kučeráková Mikulov pedagog
5719. Miroslav Karlík Kraslice Policista
5720. Jaroslav Vokoun Neratovice Policista
5721. Jana Bendová Heřmanův Městec důchodkyně
5722. Jan Koziorek Havířov
5723. Vladimír Jančařík Zlín Technik
5724. Milan Pojar Sušice Podnikatel
5725. Filip Grék Ostrava Zaměstnanec neziskového sektoru
5726. Tereza Václavíková Brušperk student
5727. Jiří Horváth Bohumin bývalý statní zaměstnanec
5728. Jaroslav Razák Straškov hasič
5729. Ivo Drahorád Praha 4 Policista
5730. Petr Imrich Jablonec nad Nisou policista
5731. Lubomír Pilný Bechlín
5732. Martin Staníček Brumovice policista
5733. Bohumil Janda Křešice programátor
5734. Robin MATĚJ Ostrava policista
5735. Libor Peikert Ludgeřovice
5736. Kondziolka Roman Albrechtice u Č.Těšína policista
5737. Věra Ryndaková Karviná důchodce
5738. Zdeněk Vlasák Hluboš 49 učitel
5739. Petr Friedberg Frýdek-Místek policista
5740. Marek Partyš Svitavy audiovize
5741. Tomáš Holub Brno policista
5742. Kubová Eva Havlíčkův Brod zdravotní sestra
5743. Jiří Helebrant Rakovník
5744. Ponc Viktor Havlíčkův Brod důchodce
5745. Milan Macháček Milovice policista
5746. Petr Kobierský Havířov
5747. Josef Vortel Ústí nad Labem policista OOOZV
5748. Miroslav Mikulec Trutnov recepční
5749. Jiří Fiala Lomnice, 67923 Bezpečnostní pracovník
5750. Zbyněk Houdek Kuřim policista
5751. Lukáš Tileček Frýdek Místek Policista
5752. Petr Dudys hradek duchodce policista
5753. Ramzes Paška Jezvé důchodce
5754. Oldřich Roth Nová Ves v horách chemik operátor
5755. LADISLAV CENDELÍN BRNO
5756. Antonín Novák Dešná dělník
5757. František Fencl České Budějovice důchodce
5758. Tomáš Maceček Ostrava
5759. Jan Hladký Děčín Policie ČR
5760. Stanislav Sýkora České Budějovice sociolog
5761. Martina Zahořanská ostrava zdravotní sestra
5762. Romana Dörnerová Hradec Králové
5763. Alice Tribulíková Praha
5764. Miroslav Rosa Chotěvice
5765. Roman Životský Karviná bývalý policista
5766. Břetislav Drlík Havířov veterán PČR
5767. Jaroslav Bábík Šardice security
5768. Jiří Stopka Teplice technik
5769. Pavel Petelík Most Důchodce
5770. Jarka Vřeská Ostrava
5771. Jana Stančíková Ostrava státní zaměstnanec
5772. Jana Nováková Praha 3 OSVČ
5773. Jiří Krejzl Přeštice skladník v pivovaru
5774. Marie Žítková Chválenice důchodce
5775. Aleš Kovářík Ústí nad Labem pčr
5776. Vladimír Dofek Brno policejní veterán-důchodce
5777. Zdeněk Podaný Vsetín policista v.v.
5778. Zdeněk Jansa Nezvěstice policista
5779. Stanislav Petrus Praha 8 důchodce
5780. Jaromír Pavlík Sazava pracující důchodce
5781. Jana Šebrechinová Frýdek-Místek PČR
5782. Jakub Zischka Ústí nad Labem PČR
5783. Miroslav Dřímalka Šternberk
5784. Josef Šlesinger Šlapanice dělník
5785. Jan Molík Olomouc důchodce
5786. Jaroslav Kalousek PPraha Informatik
5787. Roman Noskovič Praha policista
5788. Robert Šimanský Dub nad Moravou okr. Olomouc učitel - celým srdcem
5789. Václav Pancíř Petříkov důchodce
5790. Radka Andrysikova Longmont, CO, USA veterinarni lekarka
5791. Otto Šutera Zlín důchodce
5792. Zdenek Andrysik Longmont, CO, USA vedec
5793. Jiří Ramža Praha
5794. Zbyněk Růžička Dobřív údržbář
5795. Jaroslav Löbl Děčín klempíř
5796. Daniela Löblová Děčín úřednice
5797. RNDr. Miroslav Hnilička Hranice 4 fyzik
5798. Pavel Opravil Prostějov policista
5799. Václav Hyka Mělník voják
5800. Jan Hron Lovosice důchodce
5801. Marek Bednář Brno nezaměstnaný
5802. Václav Fokt Třemošná
5803. Jakub Viliš Čáslav policista PČR
5804. Michael Konig Zlin statni zamestnanec
5805. jiří maria mašek Praha nezávislý publicista
5806. Vladimír Smolík Tábor příslušník PČR
5807. Markéta Stránská Mariánské Lázně masérka
5808. Bedřich Routner Bakov nad Jizerou
5809. Radek Snídal Ostrava
5810. Lukáš Nečas Zábřeh na Moravě
5811. Eva Čečotková Olomouc
5812. Miroslav Kříž Dvůr Králové nad Labem strážník Městské policie
5813. František Prikryl Rožmitál pod Třemšínem zaměstnanec
5814. Milan Pospíšil Kladno stavbyvedoucí
5815. Roman Tyller Pardubice 20 Kuchař
5816. Jakub Bach Most PCR
5817. Petr Staník Brno manažer
5818. pavel horun chodov zaměstnanec
5819. Erika Kučerová Brno 14
5820. Jana Bočková Krupka důchodkyně
5821. Ing.Milan Řezáč Stupice důchodce
5822. Dagmar Kučerová Ivančice
5823. Roman Miřijovský Ostrava student VŠ
5824. Vlaqdislav Kučera Ivančice
5825. Jan Tonner Brno policista
5826. Václav Fišer Most operátor
5827. Petr Kocián Hradec Králové policista
5828. Miroslav Teplý Bojkovice strážný (policista ve výslužbě)
5829. Jaroslav Šebek Praha 7 pracující důchodce
5830. Jaroslav Altman Milovice zaměstnanec PČR
5831. Pavel Sedláček Tábor důchodce
5832. Paulina Bušová Milovice zdravotní sestra
5833. Jindřiška Foltýnová Brno úřednice
5834. Karel Pavlík Kralupy nad Vltavou policista
5835. Ing. Vlastimil Budík Ostopovice OSVČ
5836. Hana Havrlantová Ostrava důchodkyně
5837. Olga Rybková Moravany mateřská dovolená
5838. Jiří Kouba Praha OSVČ
5839. Molodovcová Stanislava Praha6 státní zaměstnanec
5840. Květa Štroblová Praha 4 důchodce
5841. Lenka Martinková Praha mateřská
5842. Kateřina Broulíková Ústí nad Orlicí číšnice
5843. Josef M. Šafránek Praha zaměstnanec
5844. Zdeněk Buřič Praha policista, předseda UBS
5845. PAVEL ŠKRABAL olomouc osvč
5846. Naďa Kovaříková Ústí nad Labem referent
5847. Miroslava Bořutová Nejdek
5848. David Novotný Brno OSVČ
5849. Petr Broulík Dlouhá Třebová dělník
5850. Bohuslav Kovářík, Ing. Brandýs nad Labem pracující důchodce, vývoj. prac.
5851. Jiří Němec Mělník policista
5852. Jan Flegel Michálek Praha 10 OSVČ
5853. Bohumil Bednář Praha 4 důchodce
5854. Hana Brouliková Dlouhá Třebová pracovnice
5855. Pavel Mašek Chomutov B.A.stražný objektu
5856. Jaroslav Macek Praha
5857. Jaroslav Šimůnek Nymburk Policista
5858. Ladislav Budík Brno
5859. Josef Steklý Chlumec nad Cidlinou Policie ČR
5860. Vladimír Fouček Znojmo projektant
5861. Šárka Burešová Havířov důchod / dř.zaměst,státní správy
5862. Miroslav Zaremba Orlová
5863. Budíková Drahomíra Brno
5864. josef štěpánek javornice řidič
5865. Jitka Kirchnerová Brno-Vinohrady
5866. Stanislav Hrdlička Znojmo policista
5867. Milena Omraiová Karlovy Vary občan ČR
5868. Zdeněk Zach Jáchymov
5869. Jindřich Rybka Moravany policista
5870. Milada Machová Praha v důchodu
5871. Viktor Vlasák Praha 5 technik
5872. Miloš Bednařík Slavkov u Brna policista
5873. Zdeněk Veopřek Velvary hdraulikář
5874. František Matějček Žiželice Strojvedouí
5875. David Kenis Krnov policista SPJ
5876. RNDr Zdeněk Táborský Praha 5 geolog
5877. Petr Kykal Praha 9 logistics manager
5878. Pavel Javůrek Náchod policista
5879. Jaroslav POLLAK BRNO POPELÁŘ
5880. Rudolf Mládek Praha manažer
5881. Rudolf Landa Velký Šenov policista
5882. Dagmar Frgalová Praha 9 inv. důchodce
5883. Jakub Nezval České Budějovice řidič
5884. Jitka Kirchnerová Brno-Vinohrady důchodce
5885. František Vlkovský Brno Důchodce, OSVČ
5886. Miroslav Roud Plzeň hudebník
5887. Martin Laštůvka Třebíč
5888. Ivan Bindík Žebrák státní zaměstnanec
5889. Jana Brandová Praha
5890. Vladimír Pašinský Plzeň
5891. Táňa Klukanová Ostrava
5892. Leo Marian Vodička Dřísy operní pěvec a pedagog
5893. JAROSLAV ENOCH USTI NAD LABEM DUCHODCE
5894. Jaroslava Počtová Chocerady provozní
5895. Miroslav Entr Míškovice Policista
5896. Jakub Heřmánek Kamenice - Těptín policista
5897. Jiří Klukan Ostrava OSVČ
5898. Petr Ovsík Přišimasy policista
5899. Milan Kubica Frýdek-Místek jednatel společnosti
5900. Tomáš Hrubý Praha PČR
5901. Jiří Vosecký Praha Hasič
5902. Jiří Soukup Vliněves strážník MP Praha
5903. Václav Šístek Přerov důchodce
5904. Jan Brouček Sokolov Policista ČR - OOP Sokolov město
5905. Jaroslav Smékal Hradec Králové Policie ČR
5906. Nataša Schwangmeierová Praha 8 důchodkyně
5907. Ing. Vladislav Bártl Český Krumlov soukromý podnikatel
5908. Radka Petrášová Lutín prodavačka
5909. Martin Kašík Praha 3 pedagog
5910. Milan Hamřík Bystřice nad Pernštejnem
5911. Radoslav Zach Karlovy Vary
5912. Radek Veverka Velké Pavlovice
5913. Jiří Egermaier Braškov
5914. Lukáš Myška Mladá Boleslav policista
5915. Franta Dlabač Zlín dělník
5916. Rostislav Kotrč Chlumec n.C. policista
5917. Bedrich Stolz Hradec Kralove 3 Duchodce
5918. Jaroslav Tůma Protivín státní zaměstnanec
5919. alena guřanova Hlučin
5920. Paqla Dohnalová Ostrava sociální pracovník
5921. Vladimír Sedláček JUDr. České Budějovice právník
5922. Eva Zubričanová Děčín 6 asistentka
5923. Antonín Nevole Liberec
5924. Jiří Jeřábek Ostrava důchodce
5925. Milan Hradička Srbsko policista
5926. Marek Horák Chodov policista
5927. Jaromír Sembdner Břidličná
5928. Lenka Malovcová Jirkov zubní laborantka
5929. Peter Spaleny Prerov vrah kalouska
5930. Ivan Dvořžák Brno bývalý policista
5931. Jiří Berka Litoměřice
5932. Jitka Tůmová Protivín
5933. Hynek Malovec Jirkov policista
5934. Vojtěch Vandriak Šenov zedník
5935. Jaromír Sembdner Břidličná důchodce
5936. Jan Šebek Milovice policista na SKPV
5937. Simona Slámová Milovice
5938. Jakub Tutko Ostrava policista
5939. Miroslav Parýzek Louny Policista
5940. Slávka Kurátová Zlín OSVČ
5941. Ctibor Vojta Český Krumlov lékař
5942. Hana Chvapilová Louny
5943. Arkadiusz Basiak České Budějovice
5944. Ivan Vandriak Šenov policista
5945. Jiří Janda Náměšť nad Oslavou
5946. Radomír Kratochvil Troubelice
5947. Lubomir Kotik Hanusovice system analytic
5948. Marie Vařáková Brno
5949. Václav Juránek Brno důchodce
5950. Jaroslav KARAS Plasy Student, Historie
5951. Alois Rittig Krupka báňský technik
5952. Zdeněk Bureš Ústí nad Labem bývalý policista
5953. Ivan Hollý Varnsdorf PČR
5954. Radek Pilař Teplice programátor
5955. Jindřich Hujňák Znojmo policista
5956. Martin Benda Holešov
5957. Albert Stroller Praha svobodné povolání
5958. Petr Zahálka Ústí nad Labem
5959. Jaroslav Plášil Nová Včelnice hasič v.v.
5960. Jiří Richtár Ostrava PČR
5961. Jakub Medňanský Planá správce IT
5962. Martin Rada Velešín policista
5963. Pavla Zajíčková Studénka student
5964. Marie Čížková Brandýs nsd Labem dietní sestra
5965. Helena Mäsiárová-Basiak České Budějovice
5966. Vláďa Appl Chlumec nad Cidlinou strážník MP Praha
5967. MARTIN CULEK Brno vysokoškolský pedagog
5968. Jana Malíková Praha manager
5969. ing. Jitka Jelínková Uherské Hradiště - Mařatice mateřská dovolená
5970. Vladimír Kopřiva České Budějovice starobní důchodce
5971. Barbora Lengalova Brno konstrukter
5972. Jakub Mikulský Praha státní zaměstnanec
5973. Jiří Peterka Brno IT
5974. Kateřina Roszková Praha pojišťovací poradce
5975. Jan Řehořovský Roztoky PČR
5976. Bedřich Jelínek Uherské Hradiště - Mařatice hodinový manžel- hasič ve výsluze
5977. Ivo Musil Líně policista
5978. vlastimil dobeš valašské meziříčí
5979. Tomáš Růžička Osek zaměstnanec
5980. Petr ZDOBINSKÝ Děčín II - Nové Město podnikatel
5981. Ludvík Andrš Chomutov policista
5982. Jitka Bečicová Ostrava - Poruba důchodce
5983. František Bečica Budišovice důchodce
5984. Ticháček Drahomír Zlín Automechanik-Veterán PČR
5985. Ludek Polak Grimsargh lekar
5986. Miroslav Kadraba Praha 4
5987. Miroslav Novák Praha
5988. Rudolf Čížek Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1 veterán Policie ČR
5989. Karel KREISINGER Chomutov policista
5990. Lubomír Macháček Pardubice důchodce
5991. Tomáš Chrastný Praha Logistik
5992. Martin Zelenka Praha PČR
5993. Michal Vrána Brno
5994. Antonín Botlík Brno
5995. Eva Balcarová Milotice nad Bečvou "mateřská dovolená"
5996. Rostislav Růžička Teplice Vedoucí směny
5997. Jitka Václavíková Brušperk asistentka
5998. Marek Šilhan Brno Advokát
5999. Zdeněk Svoboda Praha 9 Důchodce
6000. Dana Zdvyhalová Teplice
6001. Jan Balcar Milotice nad Bečvou řidič
6002. Dana valikova Knezice u jihlavy Na uradu prace
6003. Tomas Dittrich Brno Dispecer PCO
6004. Ivo Plaček Rakovník státní zaměstnanec
6005. Jiří Hovorka Valašské Meziříčí policista
6006. Pavel Řeřicha Mladá Boleslav P ČR
6007. Michal Blažek Březová Policista PČR
6008. Jiří Přesčas Praha
6009. Jan Chalupa Český Těšín policista na OOP
6010. Rostislav Brückner Šumperk PČR
6011. Jan Macháček Chlumec nad Cidlinou zámečník
6012. Ivan Žurovec Studéna policista
6013. Leoš Sikora Litoměřice IT specialist, game developer
6014. Marie Musálková Praha učitelka
6015. Bohumila Rezková praha důchodce
6016. Pavel Albrecht Ústí nad Labem státní zaměstnanec
6017. Dalibor Konvičný Valašské Meziříčí hasič
6018. Olinka Klíčová Svitavy
6019. Jan Budinský Benešov státní zaměstnanec
6020. Pavla Dudová Ústí nad Labem technik
6021. Jaroslav Nevřela Nový Bor státní zaměstnanec
6022. Marcela Špillerová Opava prodavačka
6023. Jan Jančura Ostrava-Poruba důchodce
6024. Josef Mika Karlovy Vary technik
6025. Ing. Jan Zezulka Bělá pod Bezdězem Důchodce - bývalý voják
6026. Jaroslav Černý Činěves důchodce, býv, policista
6027. Radek Kloza Milevsko PČR
6028. Martin Kohoutek Letonice policista
6029. Monika Kroupová Mělník policista
6030. William McCulloch Kralupy nad Vltavou
6031. Petr Vágner Ostrov PČR
6032. Jirka Fuchs Praha starobní důchodce
6033. Juraj Patka Mikulov policista
6034. Alena Jenišoá Brno
6035. Pavel Fryč Vražkov PČR
6036. Pavel Mošnička Praha hasič
6037. Karel Kozler Teplice PČR
6038. Renáta Valehrachová Rousínov o.z. - PČR
6039. František Galaš Roudnice nad Labem inv. důchodce
6040. František Pospíšil Kroměříž důchodce
6041. Michal Kolkop Kroměříž policista
6042. Lenka Kobzáňová Sendražice zdravotnictví
6043. Bc. Lucie Václavíková Ostrava personalista
6044. Vladimír Hebký Praha manažer
6045. Jan Zeman Ostrava student
6046. Adam Dolanský Lovosice podnikatel
6047. Pavel Riedl Hradec Králové Majitel společnosti
6048. Jan Klimenta Vrchlabí úředník, bývalý policista
6049. Daniela Riedlová Hradec Králové Asistentka
6050. Marcela Petruláková Ostrava Operátorka Call Centra
6051. David Barabáš Svatý Jan nad Malší Policista
6052. Jan Kobzáň Sendražice policista
6053. Alois Tomek Mor. Ostrava důchodce
6054. Petr Novotný Brno osvč
6055. Jarda Vlach Stod
6056. Vladimír Zvarík Tišnov Lesník
6057. Petra Havlíková Jablonec nad Nisou policista
6058. Bohuslav Heczko Brumovice, okr. Opava policista
6059. MIlan Jančov Kadaň úředník
6060. Vojtěch Cajzl Nové Město na Moravě Student
6061. Daniela Salajová Ústí nad Orlicí statní zaměstnanec
6062. Ota Rössler Krupka Městská policie
6063. Milan Kocourek Pardubice technik
6064. Miroslav Měřínský Praha
6065. Karel Seidl Zlín inženýrská geologie
6066. Jiří Havlas Teplice strážník
6067. Sona Pancochová Uherský Brod příslušník HZS
6068. Zdeňka Lehká Chlumec nad Cidlinou zdravotní sestra
6069. Václavík Tomáš policista
6070. Lenka Vdolečková Malhostovice občanský záměstnanec policie
6071. Vlasta Vacková Teplice
6072. Petr Salaj Ústí nad Orlicí PČR
6073. Josef Moravec Praha
6074. Přemysl Svoboda Kladno OSVČ
6075. Lukáš Polívka Okna Policista
6076. Jana Rýdlová Teplice
6077. Drahomíra Rovenská Brno prodavačka
6078. Pavel Šarapatka Praha 10 policista
6079. Ivan Novák Praha Policie čR
6080. Pavla Smolová Písek
6081. Lucie Nováková České Budějovice
6082. Anna Kodrová Strančice zdravotní sestra
6083. Tomáš Krejčík Pardubice OSVČ
6084. Luboš Prokop Ústí nad Labem HASIČ
6085. Pavel Smola Písek PČR
6086. Anna Křištofová Prostřední Bečva PČR
6087. František Holý Jáchymov PČR
6088. Jiří Křišťál Hýskov živnostník
6089. Jitka Podolská Nový Jičín
6090. Tomasz Dudys Hrádek Policista
6091. Radomír Barta Ústí nad Labem státní zaměstnanec
6092. Petr Johanovský Karlovy Vary
6093. Libor Vondrášek Olomouc řidič
6094. Rudolf Landa Velký Šenov důchodce
6095. Jana Dudysová Hrádek mateřská dovolená
6096. Petr Pick Brno důchodce
6097. Lukáš Zástěra Praha železničář
6098. Cajthamlovi Melnicko
6099. Jaroslav Hloušek Olešnice PČR
6100. Milan Hervert Bezděz elektrikář
6101. Boleslav Kolář Kroměříž zootechnik
6102. Jana Fialová Vyškov
6103. Marian Pánek Sedlec u Mikulova 235 policista DO Mikulov
6104. Radim Mikeska Jesenice PČR
6105. Jan Bauer Praha
6106. František Bárta Hradec Králové
6107. Tamara Haasová Kladno
6108. JAROSLAV PLZÁK PLZEN
6109. Německy Ladislav Velešín
6110. Jaroslav Výborný Plzeň soustružník
6111. Jaroslav Kučera Praha OSVČ
6112. Zdeněk Gaťák Prachatice Dělník
6113. Milan Tangl Lysá nad Labem
6114. Martin Buška Štěpánov policista
6115. Petr Dolejška Praha Policista
6116. Monika Pragerová Kladno policistka
6117. Petr Mikeska Praha HZS
6118. Jaroslav Klíma Jirkov policista
6119. Petr Novák Kroměříž PČR
6120. Eva Čorejová most
6121. vejdělková zuzana hradec králové zdravotní sestra
6122. Naděžda Kučerová Ústí nad Labem Technik ČP
6123. Petra Šeráková Líbeznice na RD
6124. Petr Podžorský Ostrava policista
6125. Lucie Semrádová Cheb
6126. Jan Tretera Lesná,okr.Znojmo učitel v důchodu
6127. david shorný cheb OSVC
6128. Frantisek Novak Rumburk duchodce
6129. Jiří Pešat Jablonec nad Nisou technik
6130. Jana Petrova ˇ
6131. Marek Pospíchal Loket učitel na SŠ
6132. Ladislav Bauer Praha 9 THP
6133. Pavel Kohout Olomouc Policista
6134. Petr Garčic Břeclav policista
6135. Michal Kristián Horka nad Moravou důchodce
6136. Jiří Trojan Lipník strážní OP
6137. Drahomíra Vospělová Havlíčkův Brod Kontrolorka kvality
6138. Leo Fiala Vyškov
6139. Honza Budík Ostrov policista
6140. Oldřich Koplík Zlín Důchodce
6141. petr koukal české budějovice
6142. Ing. Josef Knap Čelákovice , 250 88 OSVČ - Inženýring v investiční výstavbě
6143. Roman Pospíšil Brandýs nad Labem IT Specialista
6144. Jiří Duben Skuhrov železář
6145. Pavel Řežábek Tábor student
6146. Martin Kašpárek Uherský brod policista
6147. Škorpíková Marie Jihlava
6148. Petr Jursí