Petice za zrušení „Dodatku SČOŠS“ pro soutěže družstev platný od 1.7. 2013
My níže podepsaný požadujeme zrušení Dodatku SČOŠS „Sportovní pravidla a soutěžní řád pro soutěže družstev platný od 1.7. 2013 a požadujeme zachování „Dodatku pravidel“ – Všeobecná sportovní pravidla UŠO ze dne 1.7. 2012 pro SČOŠS.
Pro upřesnění, jedná se konkrétně o články E.1 a I.3.
Jsme pro zachování stávajících pravidel tzn., hrát i v následující sezóně 501DO (v nejnižší soutěži 301DO) v původním hracím formátu na 12 zápasů.
Když pomineme snížení kvality hry, je jedním z důvodů pro zachování stávajících pravidel proces schvalování pravidel nových. Tento proces není řádně zdokumentován a dokladován s ohledem na velký dopad této změny na každého jednotlivého člena SČOŠS.
Dokladová část, na který se nový Dodatek odvolává:
• Návrh byl projednán na zasedání SDK SČOŠS 31.5. 2012. Tento zápis na oficiálních stránkách svazu není.
• Připomínky doplněny - členy VV na jednání 4.6. 2012. Tento zápis je dohledatelný, ale v bodě 2 tohoto zápisu se pouze popisuje „vznikl požadavek na zapracování18-ti zápasového zápisu i do 1. lig – sekretář předloží analýzu stavu terčů na prvoligových HM, poté se rozhodne o zavedení či nezavedení“.
• Projednáno na valné hromadě SČOŠS 11.6. 2012. V tomto zápisu není o Dodatku, případně o této změně žádná poznámka.
• Návrh dodatku projednala SDK SČOŠS na svém mimořádném jednání 17.6. 2012. Tento zápis na oficiálních stránkách svazu není.
Další tvrzení, že jde o „sjednocení“ herního systému v celém UŠO není pravdou, protože skladba her se liší podle jednotlivých krajských svazů.
Podpis pod petici ať přiloží podpis pouze registrovaní hráči SČOŠS.
Pořadí | Jméno | Město | Povolání |
---|---|---|---|
1. | Pavel Malec | Kublov | zámečník |
2. | Ondřej Malý | Beroun | Skladník |
3. | Imre Profončik | Doksany | |
4. | Roman Neuman | Třebenice | |
5. | Malecha Miroslav | Krušovice | operátor výroby |
6. | Jiří Souček | Zruč nad Sázavou | dělník |
7. | Karel Vácha | Teplice | Seřizovač |
8. | Tomáš Drugda | Litoměřice | |
9. | Jaroslav Zenko | Jirkov | |
10. | David Černý | Libochovice | |
11. | Stanislav Dragoun | Praha | specialista tech. podpory |
12. | Petr Helis | Kroměříž | |
13. | Jan Rauch | Koštice | |
14. | Matek Šalat | Teplice | tesař |
15. | Jiří Žihla | Dubí | důchodce-pracující |
16. | Oldřich Nápravník | Mstišov | |
17. | jan vinohradský | hrob | důchodce |
18. | Josef Kamenička | úštěk | |
19. | Vladislava Bžochová | Oldřichov u Duchcova | |
20. | Jitka Richtrová | Košťany | |
21. | Iveta Vítů | Teplice | |
22. | Jaroslav Kollár | Kryry | |
23. | Vilém Babička | Duchcov | OSVČ |
24. | Dušan Jalovecký | Nový Bor | OSVČ - stavební práce |
25. | Veronika Hrešková | Nehvizdy | |
26. | Kateřina Zierhutová | Most | |
27. | Martin Škopek | Ústí nad Labem | mistr |
28. | Radek Legeza | Zabrušany | Operátor |
29. | frantisek heller | most | |
30. | David Horáček | Bílina | |
31. | Josef Pálek | Lovosice | provozní ředitel |
32. | Pavel Šindelář | Kadaň | Vedoucí zakázek |
33. | Oldřich Anýž | Kadaň | |
34. | Pavla Mokrá | Praha | |
35. | Jan Hartman | Chomutov | |
36. | Monika Kerešťanová | Podbořany | účetní |
37. | Jakub Baran | Most | pot a dřina |
38. | Petr Ulrich | Louny | |
39. | Karel Čarneg | Most | |
40. | Karel Hrdlička | Lovosice | |
41. | Roman Hodek | Most | chemik operátor |
42. | Lenka Čepeláková | Litvínov | |
43. | Michal Petružálek | Bílina | |
44. | Pavel Rubáš | Most | |
45. | Josef Koblic | Klášterec nad Ohří | Serizovač |
46. | Robert Zimányi | Teplice | |
47. | Marek Studený | Orasice | OSVČ |
48. | Jaroslav Janeček | Úštěk | |
49. | Jiří Volf | úštěk | |
50. | Petr Adamec | Úštěk | |
51. | Josef Vlk | Kostany | |
52. | michal podroužek | most | |
53. | Martin Suchy | Haj u Duchcova | |
54. | Jiří Huml | Chlumec | CNC mechanik |
55. | Ivana Dandová | Postoloprty | asistent pedaga |
56. | Tomáš Korol | chomutov | elektrikar |
57. | Zdeněk Němec | Žatec | |
58. | Vladimír Kudláček | Žatec | |
59. | Milan Pospíšil | Louny | |
60. | Karel Kotner | Most | |
61. | Josef Pešek | Most | technik |
62. | Kamil Scholze | Most | |
63. | Karel Fischer starší | Bílina | |
64. | Karel Fischer mladší | Bílina | |
65. | Michaela Vrbická | Teplice | osvč |
66. | Jiří Doksanský | Most | |
67. | Jan Pšád | Most | |
68. | David Suk | Most | |
69. | Tomas Sivak | Most | operator viroby |
70. | Štěpán Kotrč | Most - Rychlá Rota | |
71. | David Řehák | Most | |
72. | Tomáš | Veverka | Technik |
73. | Petr Bruha | Most | opravář rotačních strojů |
74. | Milan Šiler | Klášterec nad Ohří | |
75. | Jiří Zatloukal | Litoměřice | |
76. | Petr Janoušek | Jirkov | OSVČ |
77. | Miroslav Macinský | Louny | Dělník |
78. | Pavel Vrba | Kadaň | |
79. | Petr Brumlich | Kadaň | důchodce |
80. | Ladislav Tomov | Podbořany | |
81. | Karel Mareš | Kadaň | |
82. | Pavel Schnidt | Jablonec nad Nisou | OSVČ |
83. | Naďa Šulcová | Kadaň | ÚP |
84. | Petr Jurčák | Litoměřice | |
85. | Jan Matějček | Martiněves -Charvatce | |
86. | Jiří Dušek | Kadaň | |
87. | Václav Kokeš | Budyně nad Ohří | |
88. | Miroslava Kokešová | Budyně nad Ohří | |
89. | Milan Marcaník | Jirkov | zedník |
90. | petr schlogl | chomutov | |
91. | Michal Tichy | Chomutov | |
92. | Jaromír Košťál | Ústí nad Labem | |
93. | Jiří Tomečka | Litoměřice | vedoucí dispečer |
94. | Barbora Mairichova | Bílina | Telefonica O2 |
95. | Petr NIKL | Libochovice | Truhlář,Finanční poradce |
96. | Vlastimil Dvořák | Kadaň | |
97. | Gabriel Danda | Postoloprty | správce ICT |
98. | Romana Jarošová | Hrob | |
99. | Andrea Domalípová | Třebenice | |
100. | Lupinski JINDŘICH | kADAŇ | |
101. | Petr Schneider | Kadaň | sochař |
102. | Roman Nešuta | Kadaň | |
103. | Jan Hybš | Teplice | |
104. | Miroslav Donner | Louny | konstruktér kolejových vozidel |
105. | Radka Pavlíková | Litvínov | |
106. | Jan Vitvar | Děčín | osvč |
107. | Michal Pavlík | Litoměřice | |
108. | vichr zdenek | louny | |
109. | Roman Vinický | Kadaň | |
110. | Oldřich Werner | Libochovice | expedient |
111. | Miroslav Vlček | Kadaň | |
112. | roman pavlik | budyne nad ohri | podnikatel |
113. | Kateřina Jindrová | Ploskovice | student |
114. | Eva Krepčíková | Libochovice | |
115. | Michal Novák | Žatec | živnostník |
116. | Andrea Šinfeltová | Litoměřice | |
117. | Libuše Pfeiferová | Louny | |
118. | Jiří Jeremiáš | Louny | OSVČ |
119. | Vlastimil Pokorný | Siřejovice | |
120. | Karel Smrčka | Třebenice | |
121. | Jaroslav Jaroš | Hrob | hasič |
122. | Petra Vlachová | Jirkov | |
123. | Jan Teufel | Malečov | |
124. | Tomáš Makarius | Cítoliby | |
125. | Milan Dokoupil | Liběšice | |
126. | Monika Soukupová | Místo | |
127. | Pavel Penk | Jirkov | |
128. | Lucie Liscová | Třebenice | |
129. | Karel Hubinek | Jirkov | |
130. | Petr Krumpolec | Benešov nad Ploučnicí | |
131. | Martin Němec | Louny | Technik |
132. | Jan Svoboda | Třebenice | řidič |
133. | Josef sadílek | Louny | Prodej náhr. Dílů |
134. | Libuše Skaláková | libědice | servírka |
135. | Žaneta Postlová | Louny, 44001 | |
136. | František Večerka | Louny, 44001 | |
137. | Martin Tuháček | Jirkov | |
138. | Pavel Reichl | Jirkov | |
139. | Richard Bernas | Jirkov | |
140. | Táňa Kilárská | Lom u Mostu | |
141. | Jaroslav Mauer | Frýdlant | OSVČ |
142. | Petr Kilárský | Lom u Mostu | |
143. | Martin Soukup | Jirkov | |
144. | petr hanzlik | louny | ridic |
145. | Lukáš Helebrant | Usti nad Labem | |
146. | Katka Hadačová | Třebenice | |
147. | Miroslav Ligas | Lovosice | |
148. | Karel Hrbek | Klášterec nad Ohří | SEZ |
149. | Aleš Perkner | Třebenice | |
150. | Jiří Kmoch | Litoměřice | |
151. | Petr Malý | Jablonec nad Nisou | OSVČ |
152. | Štěpánka Vitvarová | Děčín | |
153. | Oldřich Hybner | Kadaň | |
154. | Podhorná Hana | Kadaň | mateřská dovolená |
155. | Jiří Zdvíhal | Chomutov | Elektromechanik |
156. | Jan Kotek | Klášterec nad Ohří | |
157. | Helena Baťhová | Jirkov | |
158. | ZDENĚK LACINA | JIRKOV | |
159. | Fryšný Daniel | Čížkovice | |
160. | Zdeněk Prevužňák | Lkáň | |
161. | Petr Havelka | Klášterec nad Ohří | |
162. | Ivan Sunkovský | Čížkovice | OSVČ |
163. | Stanislav Onodi | Litomerice | OSVC |
164. | Pavel Hurych | Klášterec nad Ohří | |
165. | Alena Vojtová | Úštěk | |
166. | Petr Virt | Chomutov | mistr |
167. | Roman Černý | Chomutov | SEZ |
168. | Zdeněk Čížkovský | Podbořany | řidič |
169. | Martin Krepčík | Libochovice | procesní inženýr |
170. | Lukáš Adamička | Libochovice | Skladník |
171. | Milan Klusák | Kadaň | |
172. | Tomáš Glacner | Kadaň | |
173. | Jan Čiháček | Kadaň | |
174. | Petr Walter | Novosedlice | |
175. | Miroslav Janů | Želechovice | |
176. | Veronika Kučerová | Litoměřice | Účetní |
177. | Dalibor Farkaš | Litoměřice | osvč |
178. | Miroslav Holub | Postoloprty | Elektromechanik |
179. | Miroslav Cuchý | Lovosice | |
180. | Bedřich Zázvorka | Chomutov | osvč |
181. | Josef Kříž | Chomutov | valcíř trub |
182. | Jana Quasničzková | Litoměřice | Administrativní pracovnice |
183. | Karel Kučera | Litoměřice | OSVČ |
184. | Vladimír Černý | Libochovice | Pokrývač |
185. | Tomáš Krabec | Nový Bor | obchodní zástupce |
186. | Ondřej Svítil | Podsedice | obchodní poradce |
187. | Jiří Stechmuller | Osek | |
188. | Petr Kulich | Podsedice | Kuchař |
189. | Hedánková Kateřina | Libochovice | Výrobní operátor |
190. | Markéta Filipová | Litvínov | |
191. | Pavel Vojta | Úštěk | |
192. | Marke Bradáč | Chomutov | |
193. | Pavel Kondrát | Ploskovice | dispečer |
194. | Zdeňka Fafláková | Teplice | student |
195. | Jiří Marek | Kadaň | |
196. | Václav Vlach | Jirkov | Specialista kvality |
197. | Zdeněk Zítka | Teplice | |
198. | Karel Pecák | Chomutov | |
199. | Tomáš Konopásek | Chomutov | Technik |